[Bielsko-Biała]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

[Bielsko-Biała]

przez monmaria 11 cze 2012, 09:33
Stark napisał(a):Jesteśmy wśród żywych,funkcje biologiczne w normie ^^. psychicznie już różnie bywa ^^.
Witam Wszystkich z Bielska i okolic:)
Jestem z okolic Bielska-Białej, chociaż na terapię uczęszczam do Bielska.
Jeśli ktoś ma ochotę, chętnie się podzielę swoimi spostrzeżeniami w sprawie walki z nerwicą i oczywiście wysłucham Waszych rad.
monmaria

[Bielsko-Biała]

przez Stark 16 cze 2012, 23:28
Bywał może ktoś w Cz-Dz u psychologów? (Do bielska mam ciężki dojazd, a i miasto znam bardzo słabo).
Stark

[Bielsko-Biała]

przez Lubov 17 paź 2012, 13:23
Czy w okolicach Bielska, Cieszyna, działa jakaś regularnie sie spotykająca grupa wsparcia dla osób z depresją, lub podobnymi problemami?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[Bielsko-Biała]

przez bretta 18 paź 2012, 21:37
Lubov, obawiam się, że nie. Ogólnie chyba jeszcze nie wypalały spotkania w tych rejonach ;)...
Kiedy myślę i nic nie wymyślę, to sobie myślę, po co ja tyle myślałem, żeby nic nie wymyślić. Przecież mogłem nic nie myśleć i tyle samo bym wymyślił.

[Bielsko-Biała]

przez Ceriosen 19 paź 2012, 17:10
cześć wszystkim z Bielska i okolic.
Zależy mi na spotkaniu się z kimś kto ma nerwice lękowo- depresyjną lub natręctw myślowych[najlepiej w wieku od 14 do 25lat],bardzo by mi to pomogło,bo nie czułabym się już tak bardzo samotna ze swoim problemem.Spotkanie z drugą osobą na żywą jest czymś o wiele więcej niż w sieci.Od 5 lat kiedy zachorowałam na to dziadostwo moim marzeniem było zobaczenie się z drugim człowiekiem,który czuje to samo co ja ponieważ wcześniej sądziłam, że jestem jedyną na świecie wariatką,a teraz dzięki temu forum,które odkryłam niedawno pojawiła się nadzieja na radość życia i walkę dzięki tej drugiej osobie,która da mi na pewno dużo siły :D
Piszcie, zainteresowanym podam e-maila

[Bielsko-Biała]

przez aleocochodzi 23 paź 2012, 09:25
Witam,stosunkowo dużo osób zapada na te schorzenia,ostatnio niestety coraz więcej.Kontakt z drugą osobą daje bardzo dużo,polecam psychoterapię grupową.Ja mam nerwicę-lękowo depresyjną i zmagam się z nią już 10 lat,psychoterapia dużo mi dała,nie ma co bazować tylko na lekach i nie próbować czegoś w sobie zmienić.Mam 30 lat(jestem z Czechowic-Dz) więc nie pasuje do Twoich kryteriów:).
Pozdrawiam ciepło i życzę uśmiechu na co dzień.

-- 23 paź 2012, 12:03 --

Witam,stosunkowo dużo osób zapada na te schorzenia,ostatnio niestety coraz więcej.Kontakt z drugą osobą daje bardzo dużo,polecam psychoterapię grupową.Ja mam nerwicę-lękowo depresyjną i zmagam się z nią już 10 lat,psychoterapia dużo mi dała,nie ma co bazować tylko na lekach i nie próbować czegoś w sobie zmienić.Mam 30 lat(jestem z Czechowic-Dz) więc nie pasuje do Twoich kryteriów:).

-- 23 paź 2012, 12:05 --

[Bielsko-Biała]

przez *ONA27 30 paź 2012, 13:55
Witam ponownie po przerwie...... :) nadal z wami :/
forever ..... MalaMi25

[Bielsko-Biała]

przez Ceriosen 30 paź 2012, 18:43
Hej *ONA27!
Co cię tu sprowadza?

[Bielsko-Biała]

przez *ONA27 31 paź 2012, 08:16
Ceriosen, pewnie cos podobnego do tego co Ciebie tu sprowadza. Ja z forum jestem związana jakiś 3 rok... tylko zagubiłam hasło do swojego starego nicka. No nic...
forever ..... MalaMi25

[Bielsko-Biała]

przez niewypowiedziana 04 lis 2012, 23:54
Mała mi, miło Cię widzieć i czytać ponownie :D
Bywa, iż sobą zdumiewam siebie.

[Bielsko-Biała]

przez *ONA27 06 lis 2012, 21:17
niewypowiedziana, tez się "cieszę", że tu wróciłam.Jeśli mozna to nazwac radością.
W każdym razie JESTEM.
forever ..... MalaMi25

[Bielsko-Biała]

przez k1992 07 lis 2012, 12:11
Ja też jestem z Bielska. Zaburzenia nerwowe i depresyjne.

-- 07 lis 2012, 21:36 --

I derealizacja, zapomniałem dodać ;)
k1992

[Bielsko-Biała]

przez Riddick 07 lis 2012, 23:33
Ja tez z Bielska.Mam fobie społeczna oraz nerwice natrectw.
chetnie z kims poklikam.

[Bielsko-Biała]

przez moni81 11 lis 2012, 11:01
Hej,
a powiedzcie czy ktos z Was kojarzy mgr A. Wojtyłę z Bielska? Terapeute?
moni81

Sortuj wg