[Bielsko-Biała]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

[Bielsko-Biała]

przez Thazek 15 lut 2012, 19:04
arhol, To stary rób tak żeby całkiem się nie pogłębić w nerwicy... :brawo:
Nerwico chcesz mnie znów dopaść?!?!To skoczę do apteki po stoperan bo Cię chyba POSRAŁO!
http://www.youtube.com/watch?v=jYj7T9eEQ4U
F41.0<--- Było minęło... F41.1<--- już prawie nie ma :D CHYBA ZDROWIEJĘ :D

[Bielsko-Biała]

przez Stark 15 lut 2012, 19:36
Thazek, Hmm, chyba zacznę od diety i sportu, takie coś jak wygląd wpędza mnie w tak gówniany stan, bo wyglądam jak "szit" i tak samo jestem słaby. Może to podniesie samoocenę .
Stark

[Bielsko-Biała]

przez Thazek 15 lut 2012, 19:41
arhol, Musisz sobie obrać jakieś cele i do nich dążyć...
ja z kolei chcę przytyć a nie mogę... :(
Nerwico chcesz mnie znów dopaść?!?!To skoczę do apteki po stoperan bo Cię chyba POSRAŁO!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[Bielsko-Biała]

przez Lena26 15 lut 2012, 19:42
czesc wszystkim.. jestem nową osobą na forum ale nerwica to dla mnie codziennosc od ponad 6 lat. Jestem z Bielska i ostatnimi czasy coraz bardziej doskwieraja mi objawy choc nie daje po sobie poznac. Pracuje, studiuje i na oko wszystko ze mna ok, ale pozory utrzymac to praca 24h/ dobe :/ czytalam ze planujecie czy planowaliscie jakies spotkanie. jezeli tak to macie kolejna chetna osobe...

[Bielsko-Biała]

przez Thazek 15 lut 2012, 19:47
Lena26, Cześć Lena ;) spoko już planujemy od dłuższego czasu ale...
zawsze coś wystąpi. Albo jeden ni eda rady albo drugi nie pójdzie bo ma silne lęki... ;)
a Ty gdzie studiujesz i pracujesz?

[Bielsko-Biała]

przez Lena26 15 lut 2012, 19:55
pracuje i studiuje w bielsku, wszystko w temacie przedstawicielstwa handlowego ale o dziwo w pracy nie doskwieraja mi problemy az tak bardzo. Problem zaczyna się w sferze bardziej prywatnej :/ ostatnio sobie uswiadomilam ze jezeli nie bede miala kontaktu z osobami ktore maja podobny problem to bede sobie wmawiac ze totalny outsider ze mnie chociaz wiem, że tak nie jest. Dlatego chcialabym Was poznać bo boje sie ze sie calkiem wyautuje.

[Bielsko-Biała]

przez Thazek 15 lut 2012, 19:59
Lena26, Nie jesteś sama z tym... ;) zawsze możesz zapytać, poradzić się czymś, lub uzyskać wsparcie.
A leczysz się? Jakaś terapia ? Lub psychiatra? Bierzesz leki?

[Bielsko-Biała]

przez Lena26 15 lut 2012, 20:07
Leczylam sie sympramolem i afobanem ale nie przynosily rezultatow. Nerwica glownie przeklada mi sie na uklad pokarmowy stad trzymam diete i mam z soba zawsze opakowanie laremidu. I to glownie pomaga mi sie trzymac. Znajomym wmawiam ze sie odchudzam stad ta dieta ale jakos nie wierza w jej zasadnosc i dziwia sie gdy sie krzywie na widok slodkosci ;P
obecnie nie jest zle, funkcjonuje w miare normalnie ale gdy studiowalam w katowicach dopadaly mnie napady leku stad czesto opuszczalam zajecia. Na szczescie udalo mi sie studia skonczyc i nawet zaryzykowalam podyplomowka ;)
Przyznaje ze musze przeczytac to forum od poczatku, napewno znajde tam wszystko o Waszych problemach?

-- 15 lut 2012, 19:26 --

sluchajcie, jezeli ktos wciaz ma ochote wyjsc i pogadac to piszcie, ja jestem do dyspozycji codziennie po 17.30. Widze ze czesto bylo juz cos planowane ale moze akurat sie uda ;)

[Bielsko-Biała]

przez sylwiha 15 lut 2012, 21:30
a mnie dzisiaj dobrze poszła rozmowa i od poniedziałku zaczynam terapie na oddziale dziennym :)
tyle ze teraz się martwie co bd jak dostane tak ataków i jak sobie dac tam ze sobą rade... :(
F41

Sulpiryd 50 1-0-1

[Bielsko-Biała]

przez Lena26 15 lut 2012, 21:44
sylwiha co to jest terapia na oddziale dziennym? powiem szczerze ze bylam tylko raz u psychiatry bo moja rodzina mnie wysmiala a wiem ze kontakt ze specjalista to podstawa leczenia.. teraz mieszkam z dala od nich i musialabym sie wybrac do lekarza. Czy na Olszówce z poradni o ktorej pisaliscie mozna korzystac nawet jezeli nie nalezy sie do zadnej poradni w BB?

[Bielsko-Biała]

przez sylwiha 15 lut 2012, 22:01
olszówke odradzam trzeba długo czekać..

ja dostałam się do Czechowic-dziedzic http://leczenie-nerwic.pl/
nie wiele mogę Ci powiedzieć ,bo dopiero w pon zaczynam... wiem że to jest codziennie od 9-14 zajęcia z psychologami i terapeutami...
ja wcześniej próbowałam sama sobie pomóc ale mi nie wyszło, a pod okien psychologa się mi pogorszyło jeszcze bardziej...widziałam się z nim raz na 2 tyg.
dlatego postanowiłam spróbować tego.
F41

Sulpiryd 50 1-0-1

[Bielsko-Biała]

przez Thazek 16 lut 2012, 08:01
Ja chodzę raz na dwa tygodnie i daję radę ;)

[Bielsko-Biała]

przez małaMI25 16 lut 2012, 10:18
ja też co 2 tygodnie,ale osobiscie chcialabym raz na tydzień.
Przyjaciel- to osoba przy której można myśleć głosno

[Bielsko-Biała]

przez BERTA 16 lut 2012, 10:30
Ja też bym chętnie poszła na terapię ,ale w Bielsku,,
A co do naszego spotkania to oczywiście ja też się na nie piszę :) ;)
Every moment is good to change

Sortuj wg