[Bielsko-Biała]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

z Bielska pewnie nie ma nikogo

przez ewap99 25 wrz 2009, 12:49
A może jednak ktoś Was jest z Bielska białej?
w człowieka nie wolno wątpić póki żyje...

Re: z Bielska pewnie nie ma nikogo

przez Ridllic 25 wrz 2009, 13:00
topic-t1508.html ktoś tam jest :)
Ridllic

przez ewap99 25 wrz 2009, 13:12
bardziej wyglada n to ze kiedys byl jak jest obecnie patrzac po ilosci postów i datach....nie mam nadziei wielkich
w człowieka nie wolno wątpić póki żyje...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Grzecho 29 wrz 2009, 13:57
cześć ewap99,

Ja jestem z Okolic bielska a dokładnie Cieszyna :)

Re: [Bielsko-Biała]

przez regius 14 paź 2009, 17:31
Witam

Ja parę lat temu uczestniczyłem w terapii dziennej, 3 miesięcznej w Bielsku na Sobieskiego 67. Generalnie mogę polecić zdecydowanie panią Nikiel. Niestety, gdy po kilku latach, niedawno chciałem się umówić z nią na wizytę, dowiedziałem się, że już tam nie pracuje. Wiem, że przyjmowała jeszcze prywatnie i mogę ją polecić z czystym sumieniem, ponieważ ja i kilkanaście osób które poznałem wtedy na terapii jednogłośnie stawiały ją za ideał psychologa. Czego niestety nie mogliśmy powiedzieć o pani Barbarze Błaszczyk oraz drugiej, której nazwiska już nie pamiętam. Wyżej wymienione panie chciały pomagać, nie były złe, tylko po prostu brakowało im doświadczenia.

Czy ta terapia pomaga? Widziałem osoby które kończyły ją jak nowo narodzone, inne znowu wychodziły gorsze niż przyszły. Niektóre osoby miały tak ciężkie problemy, że panie psycholożki po uświadomieniu sobie zagrożenia, nie leczyły ich tylko udawały, że to robią.

Jedno mogę powiedzieć na pewno: warto.
Choćby żeby poznać innych ludzi z tymi samymi problemami, choćby żeby przez te 3 miesiące poczuć się jak w rodzinie.

Problemem nie jest to, że można wyjść stamtąd "zepsutym". Problemem jest to, że można tam dowiedzieć się o sobie więcej niż gdziekolwiek indziej. Co nie raz stwarza nowe problemy i rzuca nowe światło na własną psychikę. Na takiej terapii nie raz niestety otwierają się drzwi do części naszej psychiki, których nawet nie byliśmy świadomi, mrocznych części...
Ale od tego jest kadra psychologów aby nas przez to wszystko prowadzić za rękę.

Pozdrawiam wszystkich Nerwicowców z BB i okolic.

przez joshua76 10 sty 2010, 02:59
Witam wszystkich Forumowiczów.

Jestem z B_B z tym cholerstwem borykam się już 6 lat ,jest lepiej ,ataki lękowe mam za sobą ale to jeszcze nie to, bo zawsze pokazują się nowe objawy .
Niedawno odkryłem to forum ,jest całkiem fajne i pomaga .
Pozdrawiam i nie dajcie się temu cholerstwu !!!! :twisted:
Lepiej błysnąć świetlistym płomieniem niż spalać się powoli

przez Ashganka 27 mar 2010, 14:17
Witam ja także jestem z B-B ;) z Nerwicą zmagam się od około 2 lat...

Jeśli chodzi o terapię to chodziłam na popołudniówkę na Sobieskiego. Niestety tej grupy już nie ma a szkoda bo była świetna. Jednak zgadzam się z poprzedniczką Błaszczyk i Hoffman Czernek czy jak ona się tam nazywała to nieporozumienie. Ta grupa miała rację bytu tylko jako grupa samopomocowa coś jak AA ;)

Jeżeli ktoś chciałby pogadać to zapraszam ;)

przez Vitalia 16 kwi 2010, 15:36
Hejka :)

Mogłybyście napisać czy ta Barbara Błaszczyk i ta kobieta http://www.psycholog.bielsko.pl/?op=sp to ta sama osoba?
I jeszcze jedno pytanko, chodził ktoś na terapie do psycholog Grażyny Liany ?

pozdrawiam

przez maggieflakes 17 kwi 2010, 14:48
hej :papa:
wprawdzie nie jestem z Bielska, ale mieszkam w niedużej miejscowości pomiędzy Bielskiem a Cieszynem.
Zagląda tu jeszcze ktoś?

przez petrelli 24 kwi 2010, 20:50
Cześć. Może niedokładnie jestem z Bielska ale często i chętnie tam jeżdżę. Takie moje ukochane miasto.
Chętnie kogoś poznam, czuje się po prostu samotny ze swoimi problemami.
stay (far away,so close)

przez Marttitka 13 maja 2010, 19:22
Witam wszystkich z Bielska i okolic:) Sama mieszkam w okolicy, a w BB jestem codziennie.
Czy może ktoś z Was wie czy w BB są jakieś bezpłatne psychoterapie?
Pozdrawiam:)

przez Laura87 14 maja 2010, 09:58
Ja się zastanawiam nad pójściem na spotkanie DDA
Marttitka może też Cię to zainteresuje

http://www.dda.pl/index.php?option=com_ ... &Itemid=53

[Dodane po edycji:]

Jeśli ktoś będzie miał ochotę i czas prosiłabym o napisanie co było/jest według Was przyczyną Waszych zaburzeń.
Ja mam ojca alkoholika. Ciężkie dzieciństwo odbija się teraz na moim dorosłym życiu.

przez Marttitka 14 maja 2010, 16:43
Laura87 napisał(a):Ja się zastanawiam nad pójściem na spotkanie DDA
Marttitka może też Cię to zainteresuje

http://www.dda.pl/index.php?option=com_ ... &Itemid=53

[Dodane po edycji:]

Jeśli ktoś będzie miał ochotę i czas prosiłabym o napisanie co było/jest według Was przyczyną Waszych zaburzeń.
Ja mam ojca alkoholika. Ciężkie dzieciństwo odbija się teraz na moim dorosłym życiu.

Laura87 dziekuję Ci za linka.
Myślę, że takie spotkania samopomocowych grup wsparcia mogą wiele pomóc. Mnie akurat ten problem nie dotyczy. Nie jestem DDA.
Co prawda mam zaniżoną samoocenę i zawsze czułam się gorsza. Zastanawiam się czy w naszym mieście sa jeszcze jakieś inne bezpłatne grupy terapetuczne?

przez złaMatkaZłaŻona 21 sie 2010, 21:41
Witam po dłłłłłłłłłłłlugim czasie
co do DDA- chodziłam na grupę na Inwalidów- niewiele mi to dało, id 2 miesięcy chodzę na terapię http://www.bk-europe.pl/index.php/motu-czdz.html akurat do Cz-Dz bo w BB ciężko o termin i już czuję i widzę skutki.
pozdrawiam

Sortuj wg