[Bielsko-Biała]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

przez BEHEMOT 23 mar 2007, 12:22
hej kochani:)Bethi mam podobnie-wybieram sie i jakoś nie mogę-pewnie strach przed rozczarowaniem,albo chęć dokopania sobie w ten sposób!Słyszał ktoś o jakimś dobrym psychologu prywatnym w Bielsku?
pozdrowionka
,,Myte dusze pragną snu..."

przez lady_karolina 20 kwi 2007, 17:36
witam serdecznie jestem z okolic bielska a dokladnie z Jastrzębia zdroju. Mam do Was pytanie, mianowicie chodzi mi o to, że znalazlam na internecie Szpital z odziałem dla newicowców wlasnie w bielsku ( Sobieskiego 67), czy ktoś z Was może tam był? Prosze o ewentualne recenzje bo planuje sie wybrać gdzieś na leczenie zamknięte lecz nie chcę dostac się na oddział ogólny lecz wlaśnie o profilu lęków i nerwicy. Dzięki za odpowiedzi ;)
Muszę to zwalczyć, choć strasznie mi ciężko...

przez BEHEMOT 23 kwi 2007, 12:30
Witajcie ja również mam pytanie dotyczące terapeutki M Nikiel-wybieram się do niej na terapię indywidualną i nie wiem czy warto i czego się mogę spodziewać.Będę wdzięczna za jakieś informacje.
Lady_karolina z tego co wiem na Sobieskiego prowadzona jest terapia grupowa w trybie dziennym-trzeba codziennie dojeżdżać:(

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez iwka73 27 kwi 2007, 18:10
Witaj Behemot.
Ja byłam również u mgr. Nikiel . Napisz jakie wrażenia?
Lady Karolina Pisałam o tej terapii wcześniej jak, to wygląda, itp. więc musisz przejrzeć poprzednią stronę.
Jak macie jeszcze jakieś pytania to chętnie odpowiem. Mogę wysłać na prywatną wiadomość adres mailowy jak chcecie . Czekam na sygnały.

Pozdrawiam . Iwka.
iwka73

przez bini 03 maja 2007, 00:17
Czesc jestem tutaj nowa i mieszkam kolo Bielska białej rowniez lecze sie w przychodni na ul Sobieskiego a czy ktos z was leczy sie u doktora Gałuszki :?:

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 8:39 pm ]
Nikt ze mna nie porozmawia szkoda :(

przez BEHEMOT 07 maja 2007, 09:01
Hej bini.Ja wybierałam sie na leczenie na Sobieskiego ale jakoś mam złe wspomnienia związane z tym ośrodkiem.Może to kwestia odpowiedniego psychologa?Masz nerwicę?Leczysz się indywidualnie czy chodzisz na grupę? pozdrawiam cie ciepło pa

Iwko chętnie pogadam z tobą jeśli wyślesz mi swojego maila.Podjęłam decyzję że będę się leczyć u tej samej psycholog co kiedyś w Katowicach.Trochę to daleko ale do niej mam zaufanie a myślę że to najważniejsze.Pa pa

przez bini 11 maja 2007, 11:58
Lecze sie indywidualnie i mam depresje ja nie narzekam na ta przychodnie bardzo mi tam pomagaja pani psycholog bardzo sympatyczna a doktor zawsze jak o cos pytam to odpowie bez zadnych problemow i dordzi

przez agnes_001 25 lip 2007, 20:38
hej, jestem w zasadzie z okolic bielska, to jest mój pierwszy post na forum, trzymajcie sie wszyscy cieplutko! :D
Believe in what you feel inside
And give your dreams the wings to fly
You have everything you need
If you just believe...

przez athi 02 lis 2007, 00:56
bethi napisał(a):Mam stałego psychiatrę w Pszczynie i jestem z niego zadowolona ale tam nie ma terapii grupowej

Bethi , mozesz mi podac jakies namiary na tego lekarza, ile kosztuje wizyta, terapia ?

przez Pstryk 02 lis 2007, 10:06
athi, info przesyłam na gg :D
Pstryk

przez BEHEMOT 10 lis 2007, 10:04
Bethi Pszczyna?Lepsze to niż Katowice do których dojeżdżałam jakiś czas...W Bielsku na Sobieskiego niestety mogą mi zaproponować tylko terapie grupową a na tą nie bardzo mogę sobie pozwolić,ponieważ nie chce rezygnować z pracy a z tym by się to wiązało.Proszę napisz coś więcej o tej psycholog.
Pozdrawiam

przez luckyluke 17 gru 2007, 16:26
Witam

Też jestem z Bielska. Czy moglibyście podac jakąś poradnie i dobrego psychologa (dla dorosłych) w tym rejonie? Bardzo mi na tym zależy. Bo byłem już u jednego, psycholog porażka, drugi raz nie ide do niego.

przez peroni:) 21 gru 2007, 02:55
Ja osobiscie w bielsku chodze tylko do psychiatry,ale po kilku wizytach i dziwnych teoriach innych lekarzy to wlasnie tam mialem szybko postawiona diagnoze,i dobrane leczenie,ktore postawilo mnie na nogi.lekarka nazywa sie Jolanta Klemens i przyjmjuje na ul.Dmowskiego.bedzie dopiero po swietach 27 grudnia.z tym ze na dmowskiego przyjmuje prywatnie.ale musisz sie dopytac bo na kase chorych tez jest mozliwosc.pozdrawiam,trzymam kciuki
Iść swoją drogą,nie dać satysfakcji wrogom...

przez B. 04 lut 2008, 23:16
Ja rownież jestem z okolic Bielska -Białej.
Wlasnie jestem na etapie szukania lekkarza.
Może ktos zna jakiegoś dobrego specjalistę między Kalwarią a Bielskiem?
B.

Sortuj wg