[Bielsko-Biała]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

[Bielsko-Biała]

przez Little Red Fox 17 lis 2013, 18:32
Kestrel, jeździć umiałam, gorzej z parkowaniem :pirate:
koszykova, nie chcę robić od nowa kursu, bo mnie na to nie stać :bezradny:
A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek.
Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi.
Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.

(Ewa Białołęcka)

[Bielsko-Biała]

przez Arhol 17 lis 2013, 18:40
Calineczka1990, Najważniejsze że jeździć umisz :mrgreen: :P
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

[Bielsko-Biała]

przez koszykova 17 lis 2013, 18:47
Calineczka1990, kurde, najlepiej zadzwon tam albo idz popytac tam gdzie sie uczylas. Obyś miala mozliwosc przystapic od razu do egzaminu
Umiłowanie mądrości.
_____
INTJ

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[Bielsko-Biała]

przez UnityMitford 17 lis 2013, 18:58
koszykova napisał(a):czy ja wiem, czy mogłabyś przewidziec... każda zdawka jest b. stresująca, ale w końcu sobie poradzisz :)

tekst o przewidzeniu dolegliwości zaserwowała mi pani z WORDu :mrgreen:

koszykova napisał(a):czy to nie pan Sarnecki? :P on sie drze na wszystkich, na wszystko, sapie, rękami tłucze o poduszkę powietrzna przed nim, o drzwi, o fotel... czub. :D a jakie ma teksty... szkoda cytować

hahaha : D Sarnecki raz mnie egzaminował i bardzooo miło go wspominam. całą drogę był spokojny, uprzejmy, spowodowałam naprawdę głupie zagrożenie ruchu, kierowcy pukali się w czoła omijając mnie, a Sarnecki kompletny luzik, potem się ze mnie śmiał gdy opowiadałam mu o moich wcześniejszych egzaminach i sypał różnymi anegdotkami z rękawa :great:
ten mój okropny to był Zygmunt Pyc. za karę ( 8) ) w drodze powrotnej nie odezwałam się do niego ani słowem :mrgreen:

koszykova napisał(a): jeśli nie zdałaś więcej niż 3x to musisz mieć dodatkowe godziny wyjeżdzone

teraz już tak nie jest.
UnityMitford

[Bielsko-Biała]

przez Arhol 17 lis 2013, 19:01
Czy wydarcie mordy na egzaminatora i rozbicie jego głowy o kierownicę powoduje przerwanie egzaminu?
Teoretycznie chyba nie ma punktu o tym że łamie się w ten sposób kodeks drogowy,że prawny to co innego :mrgreen: :lol: :pirate:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Moderator

[Bielsko-Biała]

przez koszykova 17 lis 2013, 19:10
UnityMitford, może miał dobry okres :D bo własnie ludzie mówią ze to psychopata.

Kestrel, mogłoby spowodować przerwanie egzaminu, bo 'kierujący pojazdem powinien zachowac szczegolna ostroznosc i skupic się na drodze' :D no chyba, ze zaparkujesz, wtedy samochod jest zabezpieczony i mozna działac :pirate:

teraz już tak nie jest.

UnityMitford, to jak ?
Umiłowanie mądrości.
_____
INTJ

[Bielsko-Biała]

przez UnityMitford 17 lis 2013, 19:12
koszykova, chyba nie trzeba robić żadnych dodatkowych godzin jazd. ja zdawałam 6 razy i nikt mi o tym nic nie mówił, instruktor na kursie też o tym nie wspominał. teoria ma pół roku ważności. póki płacisz - zdajesz.
UnityMitford

[Bielsko-Biała]

przez Arhol 17 lis 2013, 19:13
bo własnie ludzie mówią ze to psychopata.

sfrustrowany pajac,nie psychopata,pewnie żona nie daje,tudzież inne powody i tyle :pirate:
Moderator

[Bielsko-Biała]

przez koszykova 17 lis 2013, 19:16
UnityMitford, Tyle dobrze, wystarczy, że za egzaminy trzeba bulić, a jak sie to zsumuje to niezła wypłata miesięczna może wyjsc ;)
Umiłowanie mądrości.
_____
INTJ

[Bielsko-Biała]

przez UnityMitford 17 lis 2013, 19:19
gdy wydatki na moje prawko przekroczyły 2 tysiące, przestałam już liczyć
UnityMitford

[Bielsko-Biała]

przez Little Red Fox 17 lis 2013, 19:26
UnityMitford, też coś koło tego wydałam już, a za ostatnim razem tak się wściekłam, że obiecałam, że moja noga więcej w bielskim WORDzie nie postąpi :mrgreen: a się tak okropnie boję, że chyba będę musiała się naćpać czymś na uspokojenie :pirate:
Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi.
Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.

(Ewa Białołęcka)

[Bielsko-Biała]

przez majcyk30 17 lis 2013, 19:29
Kurcze tak sobie czytam te wasze posty i doszłam do wniosku że zdając za drugim razem niezłe szczęście miałam. Tylko to było z 4 lata temu

[Bielsko-Biała]

przez Variable 17 lis 2013, 19:31
Ja zdawałam w Bielsku 3 lata temu :D
Variable

[Bielsko-Biała]

przez Little Red Fox 17 lis 2013, 19:36
ja na swoim pierwszym egzaminie prawie nie rozbiłam samochodu :mhm:

(Ewa Białołęcka)

Sortuj wg