[Bielsko-Biała]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

[Bielsko-Biała]

przez UnityMitford 17 lis 2013, 03:18
ah w przeróżnych. najlepszy egzamin był chyba o 12, naprawdę niewielki ruch w porównaniu do tej 16,17 czy innych
UnityMitford

[Bielsko-Biała]

przez Arhol 17 lis 2013, 03:34
Samo prawo jazdy ogólnie jest trudniejsze do zdania,niźli te 2 lata temu,co rusz nowe jebnięte zasady bo sie chłopakom w wordach nudzi..
No i jakaś pula kursantów zawsze musi odpaść, wszak kasy trzeba naklepać :roll:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

[Bielsko-Biała]

przez koszykova 17 lis 2013, 04:03
co do tego klepania kasy... wielu ludzi narzekało (narzekało, nie wiem jak jest teraz), że egaminatorzy to ciule, że sie czepiają, że oblewają za nic, a oni biedni zdają tyle razy, bo WORD chce kase od nich wyciągnac, itd. No ludzie... bez przesady. Oni na brak klientów nie narzekają.

UnityMitford, weź sobie egzamin na godzinę 7 czy 8. Przyjemnie sie zdaje z rana :smile:
Umiłowanie mądrości.
_____
INTJ

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Do pogadania w realu

przez pczdz 17 lis 2013, 13:48
Witam :-) Szukam kogoś z okolic Bielska-Białej do pogadania " w realu " . Leczę się od kilku lat na depresję i nerwice lękową . Niedawno do tego doszła nerwica natręctw myślowych i bóle psychogenne . Pozdrawiam :-) Piotr.
Mężczyźni kochają się w kobietach, które interesują się nimi. Kobiety wręcz przeciwnie

Do pogadania w realu

przez umuntu 17 lis 2013, 13:54
Daj znać jak będziesz szukał w Warszawie ;)
"Everything happens for a reason." I'd like to believe that.

Do pogadania w realu

przez Lord Kapucyn 17 lis 2013, 13:57
topic-t1508.html

Poza tym na woj. śląskim(niewykluczone, że w Bielsko-Białej) szykuje się spotkanie forumowiczów w realu- zlot-wojewodztwo-l-skie-t46329.html
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

[Bielsko-Biała]

przez UnityMitford 17 lis 2013, 17:13
egzaminatorzy sa nieprzyjemni, ale za kazdym razem oblewalam z wyraznej wlasnej winy. tylkojeden dupek bez powodu darl na mnie morde. a z kasa mialam jedna beznadziejna sytuacje - nie moglam odwolac egzaminu dzien przed nim (tragiczny stan psychiczny i zazywanie relanium z pogotowia). powinnam wczesniej przewidziec, ze bede sie zle czula i wtedy odwolac egzamin :: )))))
UnityMitford

[Bielsko-Biała]

przez koszykova 17 lis 2013, 17:26
czy ja wiem, czy mogłabyś przewidziec... każda zdawka jest b. stresująca, ale w końcu sobie poradzisz :)

tylkojeden dupek bez powodu darl na mnie morde

czy to nie pan Sarnecki? :P on sie drze na wszystkich, na wszystko, sapie, rękami tłucze o poduszkę powietrzna przed nim, o drzwi, o fotel... czub. :D a jakie ma teksty... szkoda cytować
Umiłowanie mądrości.
_____
INTJ

[Bielsko-Biała]

przez Little Red Fox 17 lis 2013, 17:32
ja się na prawo jazdy wybieram, tzn kurs i dwa egzaminy miałam prawie dwa lata temu, więc nie wiem czy wystarczy się zapisać na dodatkowe jazdy i egzamin teoretyczny i praktyczny, czy od nowa robić cały kurs. Ktoś się orientuje jak to jest? Aczkolwiek panicznie się tego boję :hide:
A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek.
Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi.
Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.

(Ewa Białołęcka)

[Bielsko-Biała]

przez koszykova 17 lis 2013, 17:36
Calineczka1990, z tego co pamiętam było tak, że jeśli zdałaś teorie to moglas podchodzic tylko do praktyki ale przez ROK. W Twoim przypadku, musisz zapisać sie na teorie + praktyke, jeśli nie zdałaś więcej niż 3x to musisz mieć dodatkowe godziny wyjeżdzone.
Umiłowanie mądrości.
_____
INTJ

[Bielsko-Biała]

przez Arhol 17 lis 2013, 17:37
Calineczka1990, Imho zależy jak się czujesz za kierownicą...i czy pamiętasz cokolwiek z kursu, z tych 2 lat...
zresztą prawda taka,że za 30 godzin człowiek gówno się nauczy.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Moderator

[Bielsko-Biała]

przez Little Red Fox 17 lis 2013, 18:08
koszykova, wiem, że praktyczny jest ważny przez rok, dla mnie to nie problem nauczyć się jeszcze raz, coś tam pamiętam :pirate:
Kestrel, czyli pojeździć trochę i mogę ruszać na egzaminy? :mrgreen:
A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek.
Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi.
Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.

(Ewa Białołęcka)

[Bielsko-Biała]

przez Arhol 17 lis 2013, 18:11
Calineczka1990, zależy jak jeździsz - ja np by się nauczyć jako tako bym potrzebował zapewne nie 30,a 300 godzin :lol: :lol:
Moderator

[Bielsko-Biała]

przez koszykova 17 lis 2013, 18:17
Calineczka1990, no, tylko sprawdz czy nie musisz zrobic od nowa kursu, na tych nowych zasadach by sie przydalo, bo egzaminy inaczej teraz wygladaja. Albo idz na kozaka, improwizować bedziesz :mrgreen: wg mnie to z 5-10 max h dodatkowych i mozesz cisnąć na egzamin jeśli sie da.
Umiłowanie mądrości.
_____
INTJ

Sortuj wg