[Bielsko-Biała]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

[Bielsko-Biała]

przez Arhol 20 paź 2013, 22:05
Ja pomiędzy krakowem a bielskiem - melduje się,żyje.
:mrgreen:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

[Bielsko-Biała]

przez Thazek 05 lis 2013, 18:50
Ja żyję,ale rzadko tu zaglądam. 8)
Nerwico chcesz mnie znów dopaść?!?!To skoczę do apteki po stoperan bo Cię chyba POSRAŁO!
http://www.youtube.com/watch?v=jYj7T9eEQ4U
F41.0<--- Było minęło... F41.1<--- już prawie nie ma :D CHYBA ZDROWIEJĘ :D

[Bielsko-Biała]

przez Purpendicular 10 lis 2013, 23:53
Cześć wszystkim! Jestem z Bielska. Postanowiłem się trochę ogarnąć w kwestii psychicznej, jestem umówiony do poradni na ul. Sobieskiego. Nie wiem czy to odpowiednie miejsce, ale tak pokrótce - czego ogólnie rzecz biorąc mogę się spodziewać po wizycie? Czuję, że żeby to miało sens, to musiałbym trochę porozmawiać z nią, bo wydaje mi się, że mój problem jest trochę bardziej skomplikowany - będzie na to czas?
Jeszcze pytanie odnośnie psychologów - czy psychiatra mi jakiegoś poleci? Czy w tej poradni na Sobieskiego jacyś są? Albo polecacie jeszcze jakieś inne miejsca? Najlepiej NFZ.

Sorry, że tyle pytań, ale jestem tu nowy i średnio to wszystko ogarniam. Będę wdzięczny za pomoc :)
Purpendicular

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[Bielsko-Biała]

przez Naaatalia 11 lis 2013, 19:23
Purpendicular napisał(a):Cześć wszystkim! Jestem z Bielska. Postanowiłem się trochę ogarnąć w kwestii psychicznej, jestem umówiony do poradni na ul. Sobieskiego z dr. Górą (psychiatra) - miał ktoś jakiś kontakt z tą panią? Nie wiem czy to odpowiednie miejsce, ale tak pokrótce - czego ogólnie rzecz biorąc mogę się spodziewać po wizycie? Czuję, że żeby to miało sens, to musiałbym trochę porozmawiać z nią, bo wydaje mi się, że mój problem jest trochę bardziej skomplikowany - będzie na to czas?
Jeszcze pytanie odnośnie psychologów - czy psychiatra mi jakiegoś poleci? Czy w tej poradni na Sobieskiego jacyś są? Albo polecacie jeszcze jakieś inne miejsca? Najlepiej NFZ.

Sorry, że tyle pytań, ale jestem tu nowy i średnio to wszystko ogarniam. Będę wdzięczny za pomoc :)
Czesc tez potrzebuje pomocy i chyba sie wybiore na ul. Sobieskiego do Poradni
Napisz Purpendicular jakies sa Twoje wrazenia po pierwszej wizycie czy warto isc tam czy szukac czegos innego

Pozdrawiam

[Bielsko-Biała]

przez Purpendicular 11 lis 2013, 23:15
Natalia, dam znać w czwartek - wtedy mam wizytę.

Też pozdrawiam :)

-- 14 lis 2013, 18:37 --

@Naaatalia
Byłem dziś i mogę z całą pewnością polecić. Pani doktor jest miła i rzeczowa - bardzo w porządku. Byłem trochę zestresowany, ale ma takie podejście, że to nie było aż tak stresujące jak sądziłem że będzie. Rozmowa niezbyt długa, ale chyba treściwa. Cieszę się, że się zdecydowałem.

Tylko jeśli będziesz szła, to się nie pomyl tak jak ja - oni już nie przyjmują na Sobieskiego, tylko na ulicy Mostowej 1 (albo Mostowej 2, nie pamiętam) :!:
Purpendicular

[Bielsko-Biała]

przez Dżejmson 16 lis 2013, 20:58
Na Mostowej jeden, wejście od strony ulicy, tam gdzie znajduje się biuro poselskie.
Dżejmson

[Bielsko-Biała]

przez Purpendicular 16 lis 2013, 22:04
Dokładnie tam.

A ja się sugerowałem jakimiś nieaktualnymi danymi z internetu i będąc na Sobieskiego szukałem i dziwiłem się, jak to możliwe, że nie mogę znaleźć ich budynku :D
Purpendicular

[Bielsko-Biała]

przez UnityMitford 16 lis 2013, 22:11
w Bielsku to już 6 razy oblałam prawko :mrgreen:
UnityMitford

[Bielsko-Biała]

przez Purpendicular 16 lis 2013, 22:57
Do 7 razy sztuka :D
Purpendicular

[Bielsko-Biała]

przez koszykova 17 lis 2013, 00:05
w ogóle odkąd zmieniły sie te zasady zdawania to jakoś mniej tych L-ek po Bielsku jeździ :D

UnityMitford, kiedyś się w końcu uda, znam gościa co zdawał 7... lat :D gorzej nie będzie!
Umiłowanie mądrości.
_____
INTJ

[Bielsko-Biała]

przez UnityMitford 17 lis 2013, 00:17
haha : D
uwielbiałam to miasto, a przez to prawko nie mogę już na nie patrzeć :hide:
UnityMitford

[Bielsko-Biała]

przez Arhol 17 lis 2013, 00:18
Osrałem to w połowie kursu,nasilenie objawów deprechy.
Wygrałem :lol: :mrgreen:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

[Bielsko-Biała]

przez UnityMitford 17 lis 2013, 00:24
ja na kilku egzaminach byłam po hydroksyzynie, bo nie byłam w stanie dojechać (bus 40 minut + zapchany autobus miejski 20 min). no i wyglądało tak, że te dwie tabletki mocno mnie otumaniały, może dlatego nie poszło najlepiej... :mrgreen:
UnityMitford

[Bielsko-Biała]

przez koszykova 17 lis 2013, 02:54
Dużo osób olewa. Najczęściej zdają z tego co zauważyłam ludzie w wieku 18lat. Tylko po co skoro potem i tak nie jeżdżą :)
co do Bielska: dramat. W jakich godzinach zdawałas? Wbrew pozorom godzina zdawki to połowa sukcesu :)
Umiłowanie mądrości.
_____
INTJ

Sortuj wg