[Kielce] i okolice

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

Re: [Kielce] i okolice

przez zosia.samosia 27 gru 2010, 22:51
Była w Kielcach grupa wsparcia. Nawet jeszcze rok temu funkcjonowała, ale niestety się rozpadła. A szkoda...

przez Margaryna9 13 sty 2011, 01:24
Pogada ktos ? Ja jestem z Kielc .. są w Kielcach jakieś grupy wsparcia ?
DziwnySwiat00.blog.interia.pl wejdz i skomentuj :)
Biorę Abilify , Pernazyna , Lenuxin , tegretol i chyba zdrowieje :)

przez profeo 17 sty 2011, 16:25
Hej szukam jakiejs kobiety z Kielc lub okolic

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Margaryna9 28 sty 2011, 10:59
Dla ludzi z Kielc sprawdzilem wszystkich lekarzy i psychoterapeutow moge wam podać najlepszych :)
więc najlepszy doktor Grrigor Szagnian przyjmuje w Ostrowcu ale to blisko
a terapeuci Danuta Glanda i Pani Lamczyk
Te osoby moge wam polecić z cała pewnością
DziwnySwiat00.blog.interia.pl wejdz i skomentuj :)
Biorę Abilify , Pernazyna , Lenuxin , tegretol i chyba zdrowieje :)

Jak umowic sie do psychiatry KIELCE?

przez dukenukem30 09 sie 2011, 16:15
Czesc, mam 20 lat i od dwóch lat mam kłopoty z myślami samobójczymi, przez cały czas mi towarzyszą, raz są nie do zniesienia, innym razem są znikome, jednakże przez cały czas są one przy mnie. Powiedziałem matce, że chciałbym żeby mi pomogła umówic się do psychiatry, ale zbagatelizowała sprawe, nie wyśmiała mnie, ale po prostu uznała, że to chwilowe. Nikt by nie pomyślał patrząc na mnie, że mógłbym mieć jakiś problem, jestem osobą otwartą, bardzo często się z kimś spotykam, ale ja już dłużej nie mogę :(

Proszę was pomóżcie mi, chciałbym za darmo skorzystać z usług psychiatry w Kielcach, jednakże nie mam pojęcia od czego zacząć, a nie chcę zostać wyśmiany.
Ostatnio edytowano 09 sie 2011, 16:21 przez *Wiola*, łącznie edytowano 1 raz
Powód: przeniesiono do watku kielce

Jak umowic sie do psychiatry KIELCE?

przez Agasaya 09 sie 2011, 16:18
dukenukem30, poszukaj w necie jakiejś poradni zdrowia psychicznego w swoim mieście lub okolicach, zadzwoń i się umów
Agasaya

[Kielce] i okolice

przez zosia.samosia 10 sie 2011, 15:26
dukenukem30, sprawdź PW, tam wysłałam namiary

[Kielce] i okolice

przez azonips 07 wrz 2011, 13:59
takze jestem z Kielc...
azonips

[Kielce] i okolice

przez Anita X. 20 kwi 2012, 11:36
Mogę polecić psychologa Psychoeksperts w Kielcach na Bukówce.

[Kielce] i okolice

przez kbt88 11 maja 2012, 22:15
Mam 24 lata, mieszkam w okolicy Kielc cierpię na ou i zaburzenia depresyjne. Jakby ktoś chciał pogadać, zapraszam na PW :)

[Kielce] i okolice

przez pwmo 13 maja 2012, 22:34
Pisz na priv.

Co do tych spotkań, to fantastyczna sprawa, czemu się nie odbywały, może warto do tego wrócić!!! Lepiej pogadać miedzy sobą niż zostawiać kasę u psychologów!

[Kielce] i okolice

przez andre143waw 06 lip 2012, 13:45
jestem z kielc, fajnie by było poznac ludzi z okolic, spotkania mile widziane, rozmowy takze, moze ktos do mnie napisze:)?
Gdybyś miał jeden strzał, lub jedyną szanse by zdobyć to czego pragniesz, wykorzystałbyś ją czy po prostu pozwolił jej się wyślizgnąć ?

[Kielce] i okolice

przez michal277 07 lip 2012, 18:21
Witajcie,
tez mam swoje pewne problemy, zycie jest coraz trudniejsze i czasem mozna nie wytrzymywac. Moze zorganizujemy jakies spotkanie, powymieniamy poglady itd?? piszcie na moja mail michal.michal277@wp.pl. Prosze sie nie wstydzic swoich problemow, ja tez je mam wiec w pelni rozumiem.
Pozdrawiam

przez xanonymous 07 lip 2012, 21:02
marta1978 napisał(a):witam ja nie polecam Wam pani doktor Korejby (ordynator w szpitalu morawica), jak również dr Małek u której zostawiłam kupe kasy po czym stwierdziła, że nie umie mi pomóc. obie te panie to psychiatrzy. nie polecam pana Cisło jest on psychoterapeutom, totalne nieporozumienie. czy ktoś z was może polecić mi dobrego lekarza?

Zgadzam się z przedmówcą. Ja też bardzo Wam nie polecam Pani psychiatry, która nazywa się Krystyna Korejba. Ta pani ośmiela się nawet nazywać siebie psychoterapeutą :lol: (tak ma napisane na drzwiach swojego gabinetu na oddziale leczenia nerwic w Morawicy).

Wiele innych osób też jej nie poleca -> http://www.znanylekarz.pl/krystyna-korejba/psychiatra-psycholog/kielce-b

xawier22 napisał(a):siemanko "czarnyolek" ja tez mam 26 lat leczyłem sie u pani korejbowej, byłem nawet na tej terapii w morawicy ale mi nic nie pomogło ani tym ludziom których tam poznałem więc bywa różnie z tymi terapiami ja teraz też szukam jakiegoś psychologa do osobistej terapii jak chcesz to napisz mi jakies namiary na siebie to pogadamy na gg zawsze to jakas wymiana doświadczen . pozdrawiam i czekam na odpowiedź
pozdrawiam równierz wszystkich znerwicowanych

Ja też byłem na tym oddziale (tylko 1,5 tyg. tam wytrzymalem bo ta ordynatorka zamiast mnie podleczyc to mi tylko szkodziła bo spowodowala u mnie bezsennosc i mnie tylko uspokajala i otumaniala hydroksyzyną w końskich dawkach).

Podobnie chlopak z ktorym bylem tam w pokoju tez nie mogl spac, zasypial przed 4 nad ranem i spal tylko 3 godz. do 7 rano. Mówil, żę skarżył się na bezsenność Korejbowej ale ta go tylko zbyła. Bo taka ona tam była ignorowała i zbywała pacjenta jak się mówiło żę coś nam dolega. Tez go otumaniała i uspokajała hydroxyzynką zamiast leczyć :)

Na tej stronce znanylekarz.pl Pani Korejba otrzymała komentarz oceniający ją jako "bardzo dobry" lekarz. Ale przyjrzyjmy się temu komentarzowi: "Leczyłam się u pani doktor kilka miesięcy. Wyprowadziła mnie ze stanu głebokiej depresji. Znowu mogę normalnie funkcjonować. To jest lekarz tego typu, że sama wizyta u niego i rozmowa leczy, a leki to tylko dodatek. Zaprowadziłam do niej moją mamę. Moja mama stwierdziła, że to anioł nie kobieta. Potwierdzam. A co do drogich wizyt, to chyba jakiś żart. "

Widać , że tej osobie chyba leki w ogóle nie były potrzebne skoro samarozmowa już jąuzdrowiła. Widocznie potrzebny był jej tylko dobry psychoterapeuta a nie leki, które są tylko ...- dodatkiem.

Także, podsumowując - pani Krystynie Korejbie mówimy stanowcze NIE. W ogóle nie wiem jakim cudem ta baba stała się ordynatorem w szpitalu.

Pozdrawiam :smile:

Sortuj wg