[Warszawa] Nasza Stolica

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

Proszę o kontakt z lękowcami z Warszzawy

przez Troip 01 lut 2010, 20:09
[b][/b] Jestem osobą, pomimo lęków dość sympatyczną i szukam kogoś, kto boryka się z problemem zaburzeń lękowych - chyba tak to się nazywa uogólnionych - chciałbym się spotkać z jakimś bystrym człowiekiem, który ma ten problem, a na przykład na dodatek interesuje się filozofią i kinem, a także literaturą i jest dziewczyną o wrażliwiej duszy:)

Re: [Warszawa] Nasza Stolica

przez scroll 02 lut 2010, 22:00
Jest propozycja spotkania w dniu 14 lutego (niedziela) o godz. 15.00 w Lanse przy Pl. Konstytucji.
Kto się pisze, prócz mnie..?
scroll

przez bunny_wrrr 02 lut 2010, 23:56
Qfiateq napisał(a):dzięki wszystkim obecnym było bardzo miło, ciesze się że dałam się "przekupić".... ;) i że nie uciekłam w chwili słabości :D

dla mnie jednak 19-ta w tygodniu to za późno, jestem wykończona po pracy.... popieram pomysł spotkań weekendowych
ja rowniez milo spedzilam z wami czas i tez ciesze sie ze jednak nie ucieklas ;) i kurczak byl taki jak lubie :mrgreen:
scroll napisał(a):Jest propozycja spotkania w dniu 14 lutego (niedziela) o godz. 15.00 w Lanse przy Pl. Konstytucji.
Kto się pisze, prócz mnie..?
o wlasnie - ja sie dopiero co skapnelam ze za dwa tygodnie wypadaja walentynki :roll:
wiec mnie nie bedzie jakby co ale wam zycze milego dnia zakochanych :D
you can't get rid of your fears...but you can learn to live with them
Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
ExModerator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Anja01 03 lut 2010, 17:19
Ja mogę pod warunkiem, że tam jest coś do jedzenia bezmięsnego ;) I czy tam nie jest za drogo? niestety menu nie chce mi się otworzyć...

A w ten weekend coś się szykuje?
Wojownik Światła, nadal w mroku

Jeg har makt til og drepe og a gi liv, odelegge og fornye. Hvem er jeg? Jeg er kjaerlighet

przez majkel 03 lut 2010, 18:27
Ja byłbym zainteresowany w ten piątek lub sobotę.Mogę coś zorganizować.Mi np:pasowałby piątek gdzieś np:o 18:30.Niestety nie znam prawie fajnych miejscówek,aby móc siąść i pogadać w centrum.Rzadko tam bywam.Może jakby kolega był zainteresowany co jest z centrum coś podpowiedziałby.Spytam.Ktoś byłby też zainteresowany? :smile:

przez Qfiateq 03 lut 2010, 19:36
myślę że jeżeli ktoś ma ochotę spotkać się w ten weekend to nie ma przeszkód, wystarczy ze 2,3 osoby dogadają się na privie.

Osobiście popieram pomysł spotkania się 14 lutego, myślę, że dla osób które są samotne byłaby to możliwość wyjścia z domu i przyjemnego spędzenia czasu zamiast dołowania się w domu.

Anja01 mi też się nie chce menu otworzyć, ale z tego co pamiętam to w Lanse jest duży wybór posiłków, są sałatki więc na pewno coś się znajdzie, cena za obiad 25-35zł, desery 15-20zł, koktajle 15zł
Qfiateq

przez Anja01 03 lut 2010, 22:51
W najbliższy piątek mam spotkanie rano, więc po południu jestem wolna. 14 lutego to dla mnie taki sam dzień jak każden inny, czy z kimś jestem czy nie, więc też jestem wolna :) Centrum jest dla mnie idealne, bo ja jestem spoza Warszawy i tam mi najłatwiej się dostać.

Jeg har makt til og drepe og a gi liv, odelegge og fornye. Hvem er jeg? Jeg er kjaerlighet

przez agusiaww 05 lut 2010, 23:32
Dobra to ja sie tez pisze na 14 lutego, przyjezdzam do wawki na 12.00 i przyjde po 15.00 do lanse :) :mrgreen:
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez scroll 07 lut 2010, 21:48
Agusia, fajnie że będziesz.
Qfiateq się zadeklarowała. Liczę, że Anja także się pojawi :smile:
Bo różnie bywa, czasami jest wielu chętnych, a przychodzi połowa z nich lub mniej... :(
Tak więc liczę na Was dziewczyny. No i może ktoś jeszcze dołączy?
scroll

przez Anja01 07 lut 2010, 23:09
Ja generalnie się wybieram. życie jest złośliwe i wszystko może się zdarzyć. Ale tak, zapisałam w kalendarzu ^^

przez Qfiateq 14 lut 2010, 13:01
no i jak będzie? ... kto się wybiera dziś na spotkanie?
Qfiateq

przez Anja01 14 lut 2010, 13:08
Ja :) Zaraz się zbieram do siostry a potem do was :)

przez scroll 14 lut 2010, 14:22
Ja będę.

[Dodane po edycji:]

UWAGA

Kolejne spotkanie forumowiczów z Warszawy i okolic odbędzie się 28 lutego (niedziela) w "Polskim pubie" przy Pl. Konstytucji 1 pod Arkadami.
Tu jest mapka -> http://www.polskipub.pl/index.php?optio ... &Itemid=50

Początek spotkania godz. 15.00

Proszę się wpisywać na listę.
scroll

przez Anja01 15 lut 2010, 14:25
1. Zapisana ^^

Sortuj wg