[Warszawa] Nasza Stolica

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

Re: [Warszawa] Nasza Stolica

przez Bertha 19 sty 2010, 02:50
Oczywiście, jak już Warszawioki się spotkają, to zdadzą nam relację na forum... :smile:
Wybieram się na Curacao oglądać flamingi.

przez agusiaww 19 sty 2010, 14:44
Bertha, a pewnie,a pozniej jest miło powspominac :mrgreen:
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez Kaseina 21 sty 2010, 03:34
isj napisał(a):ESTER, wpadaj, następnym razem i ja będę (a już bywałem), to się będziemy leczyć ;)

No postaram się...tylko żeby mi coś znowu nie wypadło,ale kiedys w końcu przyjdę.....jakos nabrałam checi żeby się z Wami zobaczyć. :D

isj a co z Twoim samouczkiem? Kiedy napiszesz o sertralinie ?
Dawna ESTER :)

"I mówię do Was: wstań,nie skupiaj się na słabościach i wątpliwościach,wyprostuj się...Wstań i idż". (Jan Paweł II, 1986)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Anja01 21 sty 2010, 20:12
Dlaczego mam wrażenie, że trafiłam na portal randkowo-matrymonialny? :?
Wojownik Światła, nadal w mroku

Jeg har makt til og drepe og a gi liv, odelegge og fornye. Hvem er jeg? Jeg er kjaerlighet

przez polakita 22 sty 2010, 01:27
Anja01 napisał(a):Dlaczego mam wrażenie, że trafiłam na portal randkowo-matrymonialny? :?

Nooo ja tego nie planowałam ale tak jakoś wychodzi, widocznie takie jest zapotrzebowanie ;)

[Dodane po edycji:]

No i.... może to zdrowy objaw :lol:
polakita

przez Anja01 22 sty 2010, 14:32
No cóż, miałam nadzieję, że kiedyś spotkam kogoś kto zrozumie jak się czuję i nie będzie mówił 'obierz kilo ziemniaków albo umyj podłogę w kuchni to ci przejdzie', a nie gapił się na mój biust. Ale najwyraźniej to jeszcze nie ten moment ;)

Jeg har makt til og drepe og a gi liv, odelegge og fornye. Hvem er jeg? Jeg er kjaerlighet

przez agusiaww 22 sty 2010, 21:19
Anja01, mnie kobiety nie kreca takze na spotkaniu na Twoj biust nie bede sie gapic, a w oczy :mrgreen:

przez Anja01 22 sty 2010, 21:21
:lol: :lol: Super ^^ jeszcze nigdy na takim spotkaniu nie byłam i jestem ciekawa jak to jest. Ktoś był? Może mi opowiedzieć?

przez agusiaww 22 sty 2010, 21:56
Anja01, tak ja bylam kilka razy, To jest tak ze przychodza rozni ludzie, z roznymi problemami, dzielimy sie tym, Mowi kto ma ochote, a jak nie ma ochoty to nie mowi. Zartujemy, smiejemy sie normalnie rozmawiamy o roznych sprawach. Jest bardzo symaptycznie :D

przez Anja01 22 sty 2010, 22:06
Brzmi zachęcająco :)

przez isj 22 sty 2010, 23:51
Kaseina napisał(a):
isj napisał(a):ESTER, wpadaj, następnym razem i ja będę (a już bywałem), to się będziemy leczyć ;)

No postaram się...tylko żeby mi coś znowu nie wypadło,ale kiedys w końcu przyjdę.....jakos nabrałam checi żeby się z Wami zobaczyć. :D

Cześć :smile: Cóż, mam wiele obowiązków, co nie pozwala mi tak skrupulatnie robić tu bazy danych. No i choroba - nerwica lękowa skonwersowała mi w zespół bólu psychogennego i trafia mnie cholera jasna.

Anja01 napisał(a)::lol: :lol: Super ^^ jeszcze nigdy na takim spotkaniu nie byłam i jestem ciekawa jak to jest. Ktoś był? Może mi opowiedzieć?
Do usług.

1. Wychodzimy z domu i dojeżdżamy do knajpy;

2. Ładnie przed wejściem wycieramy buty, jesteśmy w gościach (abstrahuję od faktu, że płacimy);

3. Wszyscy dostajemy jednocześnie ataku na znak solidarności;

4. Bunny tańczy na stole i moderuje rozmowę, żeby nikt nie bluzgał. Jeżeli mówię "kutas", to muszę odwoływać się do homonimicznosci tego wyrazu i wspomnieć, że to przecież męskie nakrycie głowy.

5. Koturre i ja opowiadamy dowcipy, które nawet w luźnym towarzystwie nie nadają się do opowiedzenia.

6. Następnie wszyscy wpadają na pomysł, żeby pofotografować się z komórek. Z reguły niczego nie widać, więc rzucam wtedy czerstwy tekst "derealizacja!", po czym naciskam guzik pod stołem, który generuje sygnał zbiorowego śmiechu.
Samouczek neurologiczno-lekowy, ostatnia aktualizacja: 12.07.2009. Temat: SSRI-wstęp. Serdecznie zapraszam do lektury. Następna prezentacja: sertralina.

Yoyo, bring the condoms, I'm in room 203 50 Cent
isj

przez Anja01 23 sty 2010, 14:32
isj napisał(a):
Kaseina napisał(a):

Cześć :smile: Cóż, mam wiele obowiązków, co nie pozwala mi tak skrupulatnie robić tu bazy danych. No i choroba - nerwica lękowa skonwersowała mi w zespół bólu psychogennego i trafia mnie cholera jasna.

Anja01 napisał(a)::lol: :lol: Super ^^ jeszcze nigdy na takim spotkaniu nie byłam i jestem ciekawa jak to jest. Ktoś był? Może mi opowiedzieć?
Do usług.

1. Wychodzimy z domu i dojeżdżamy do knajpy; To się da zrobić ;)

2. Ładnie przed wejściem wycieramy buty, jesteśmy w gościach (abstrahuję od faktu, że płacimy);No dobra, raz od wielkiego dzwonu się poświęcę ;)

3. Wszyscy dostajemy jednocześnie ataku na znak solidarności; No nie ;( Ja ich nie mialam od stu lat ;( To niesprawiedliwe ;(

4. Bunny tańczy na stole i moderuje rozmowę, żeby nikt nie bluzgał. Jeżeli mówię "kutas", to muszę odwoływać się do homonimicznosci tego wyrazu i wspomnieć, że to przecież męskie nakrycie głowy. Chciałabym zobaczyc faceta z nim na głowie :D

5. Koturre i ja opowiadamy dowcipy, które nawet w luźnym towarzystwie nie nadają się do opowiedzenia. O, to cos dla mnie ;)

6. Następnie wszyscy wpadają na pomysł, żeby pofotografować się z komórek. Z reguły niczego nie widać, więc rzucam wtedy czerstwy tekst "derealizacja!", po czym naciskam guzik pod stołem, który generuje sygnał zbiorowego śmiechu. Ja nie mam aparatu w telefonie. To równiez niesprawiedliwe ;(

przez blue_girl 25 sty 2010, 01:44
Boje się ale przyjdę! :)
Kobiety nie zmienisz. Możesz zmienić kobietę. Ale to nic nie zmieni.

przez izuroxx 25 sty 2010, 03:06
siemka,

nie wiem o czym rozmawiacie, ale witam. zaprosiła mnie polakita :) jako warszafka pozdrawiam!

Sortuj wg