[Warszawa] Nasza Stolica

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

Re: [Warszawa] Nasza Stolica

przez namiestnik 14 gru 2009, 16:23
A sorry. Ja niekumaty czasami :)

No miejsce fajne. Jeszcze fajniejsze byłoby gdzieś na Mokotowie. Bo... bo.. no jaki by tu argument wymyślić. No dobra - bo mi bliżej :) Ale ja i tak przez długi czas chyba nie będę miał szansy być.

przez AnkaSzklanka 14 gru 2009, 16:41
chciałam byc, ale do mnie mama przyjechała w odzwiedziny i przez caly dzien i wieczor mialam taki atak nerwicy lękowej jakiego nie mialam chyba 2 lata, kręciło mi sie w głowie jak mocno pijanej, lęki, niedobrze mi było, nie mogłam oddychać, i ten straszny niepokój...dobrze ze juz z nia nie mieszkam :-| :roll:

przez polakita 14 gru 2009, 16:46
AnkaSzklanka, to niefajnie! Ja kiedy miałam ataki to były niezwiązane raczej z sytuacją, przynajmniej nie zauważyłam związku - czy jestem w towarzystwie czy sama, w domu czy w pracy... ale wiadomo stres ogólnie nie sprzyja.

[Dodane po edycji:]

a ja dostałam zaproszenie do grupy terapeutycznej raz w tygodniu (przeszłam ścisłą selekcję ;) ) co oznacza że będę się spotykać z trzynastoma neurotykami raz w tygodniu, moja ciekawość neurozy będzie całkowicie zaspokojona ;) więc takie spotkania mi funduje ZUS :) za co ZUS-owi dziękuję bo jednak tej instytucji do tej pory raczej nie darzyłam sympatią...
polakita

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Słowianka 15 gru 2009, 09:13
Polakita ja chodzę właśnie na taką terapię gdzie spotkania są raz w tygodniu
"Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka."
Roman Dmowski

przez agusiaww 17 gru 2009, 21:39
Wiadomo, ze teraz ida swieta itd ale mamy pomysl na nastepne spotkanie dnia 10 stycznia 2010 roku ok 15 w niedziele. Dlaczego tak wczesnie? Ano dlatego zeby sie w koncu troche nagadac a nie uciekac wczesnie, tylko zmienmy juz miejsce, moze na jakies z jedzeniem, bo ja chetnie bym sobie jakas kolacyjke zamowila jak mamy dlugo siedziec. To kto ma propzycje na knajpke z jedzeniem pisac !!!!!! :D
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez Słowianka 18 gru 2009, 08:46
No to ja na wstępie odpadam,Ci co mają dzieci mają raczej problem z wyjściem o takiej godzinie...
"Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka."
Roman Dmowski

przez polakita 18 gru 2009, 12:15
Słowianka, a może weź dziecko? Bo z kolei o 20 w niedzielę jest za późno, na ostatnim spotkaniu część osób wychodziła już ok. 19, ale z kolei część została do 22, więc możesz też przyjść po prostu później.
polakita

przez Słowianka 18 gru 2009, 12:24
Nie no do knajp nie będę z Małą chodzić ;) Poza tym ona by się pewnie szybko znudziła
Roman Dmowski

przez polakita 18 gru 2009, 12:28
Moglibyśmy wybrać jakieś miejce neutralne gdzie się nie jara dużo fajek. To nie musi być mordownia ani speluna jak Qfajka ;)
polakita

przez Słowianka 18 gru 2009, 12:37
No gdyby to był jakiś pożądny lokal to mogłabym nad tym pomyśleć :smile:
Roman Dmowski

przez polakita 18 gru 2009, 12:54
No właśnie fajnie gdyby był porządny a z drugiej strony jakiś nie za drogi. Mamy trochę czasu, możemy pomyśleć :) a swoją drogą nie wiem jak twoja mała mogłaby się z nami znudzić - wydawało mi się że my, neurotycy jesteśmy bardzo ciekawi :mrgreen:
polakita

przez bunny_wrrr 18 gru 2009, 15:33
buu w niedziele mi srednio pasuje
mam nadzieje ze kolejne spotkanie bedzie w tygodniu albo chociaz w piatek ;)
you can't get rid of your fears...but you can learn to live with them
Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
ExModerator

przez polakita 18 gru 2009, 16:34
jeśli będą chętni to można zrobić inter-spotkanie tzn między comiesięcznymi wrzucić jedno dodatkowe. Tylko ostatnio na czwartkowym było mało ludzi, chyba tylko 3 osoby... ale możesz rzucić temat (datę) i zobaczymy.
polakita

przez bax 20 gru 2009, 02:31
Hej Takie pytanko:gdzie chodzicie raz w tyg.na spotkania grupowe jeśli chodzi o nerwice?lub gdzie można byłoby bezpłatnie,tak 1-2 razy w tyg.Będę wdzięczny za odpowiedź.Pozdrawiam:)
bax

Sortuj wg