[Warszawa] Nasza Stolica

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

Re: [Warszawa] Nasza Stolica

przez Słowianka 06 lis 2009, 10:10
Widzę,że Bunny awansowała na moda,mam nadzieję,że po znajomości będą jakieś ulgi ;)
Byłam wczoraj na konsultacji u pani dr. byłej wieloletniej pracownicy IPiN.Mam isć na terapię grupową,idę prywatnie(ona robi tam terapię na dewajtis) bo boję się stracić pracę...Ale w razie czego słożę też skierowanie na sobieskiego.Poza tym poza stwierdzoną silną nn mam stwierdzone zaburzenia osobowości,nie bardzo wiem o co chodzi...Mam koniecznie zrobić tomografię głowy,wstępnie rozmowiałam z lekarzem u nas i jeśli prof.się zgodzi to położą mnie u mnie w szpitalu i mi zrobią...Obie lekarki dziwiły się,że nikt gdy stwierdzono u mnie adhd nie zrobił mi tomografi.No cóż,lepiej późno niż wcale.Boję się,coraz bardziej mnie to wszystko przeraża...Terapia,leki,diagnozy...
"Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka."
Roman Dmowski

przez polakita 06 lis 2009, 10:13
Słowianka, nie bój się... to co już masz to już masz i jakoś z tym żyłaś do tej pory, teraz cię lepiej zdiagnozują i może dzięki terapiom będzie lepiej :)
polakita

przez Słowianka 06 lis 2009, 10:44
Niby tak,ale żyłam w błogiej nieświadomości ;) Boję się,ale chcę się leczyć,to jedyna droga,mimo,że zaczyna mnie to przerażać to wiem,że muszę...Gorzej raczej nie będzie ;)
"Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka."
Roman Dmowski

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Abradab 07 lis 2009, 20:26
Ekhm... Trochę późno, ale... Dzięki za spotkanie. Jak zwykle byłem krótko, ale tak to już jest, że ciągle jestem zalatany. Mam nadzieję, że uda mi się stawić tego 19.11.

przez bunny_wrrr 08 lis 2009, 01:32
aaale fajnie
i goscie chyba beda :mrgreen:
you can't get rid of your fears...but you can learn to live with them
Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
ExModerator

przez Lilannah10 08 lis 2009, 10:00
Witam wszystkich bardzo serdecznie;) Przygarniecie mnie na Wasze spotkanko? :D może zanim podejmiecie decyzję napiszę troszkę o sobie, choć już jestem tą chorobą tak zmęczona że najchętniej to już bym o niej całkowicie zapomniała ale z drugiej strony może to dobry znak? bo jak to w OCD jak coś się na maksa uprzykrzy to mija więc może i nade mną zaświeci słoneczko. Wogóle jak Wy to robicie że mimo choroby każy z Was jakoś tam się realizuje, dotrzymuje terminów itp. Ja mam z tym straszny problem. A więć kilka faktów z mego życiorysu. ur.10.08.1984, objawy OCD chyba od zawsze, ale te połączone z lękiem i niesamowitym przymusem od 13roku życia, w leczeniu od prawie 5 lat. Choroba objawia się przede wszystkim obsesjami, najpierw miałam obrzydliwe i brutalne wyobrażenia na temat bliskich osób, teraz mam takie okropieństwo że ciągle się obawiam że komuś nie pomogę tzn. mój tok rozumowania jest taki-w 100licy są tysiące żyjących osób i w każdej chwili ktoś umiera, a więc i ja mogę się natknąć na ten moment umierania(a właściwie moment gdy jeszcze można pomóc). Nie chodzi mi o sytuacje takie jak wypadek, zasłabnięcie na ulicy bo to widać ale jak np. idę chodnikiem to zaglądam do prawie każdego samochodu bo przecież włąśnie w tym aucie może ktoś dogorywać;( makabra. Dlaczego więc chcę się z Wami spotkać? a więc po pierwsze: poznać wspaniałych wrażliwych ludzi, po drugie:nie czuć się taka samotna wśród normalnych, a po trzecie: chodziłam na różne terapie w tym też grupowe. Przeszłam nawet taką stacjonarna trzy miesięczną ale mankament tego był taki że były w tej grupie osoby z różnymi zaburzeniami osobowości i w gruncie rzeczy dalej czułam się "nietypowa" i niezrozumiana. Więc wizję mam taką jakbyśmy zebrali się naszą grupą nerwicowców i poszukali potem jakiegoś terapeuty to mogłoby z tego wyjśc coś fajnego;) oczywiście to plan dalekosiężny takie moje małe marzenie;) pozdrawiam cmokaski;*** ps. mam niesamowity problem z okazywaniem emocji na pozór jestem wesołą, roztargnioną dziewczyną

przez polakita 08 lis 2009, 15:50
Lilannah10, witaj :) zapraszamy! Nie wiem dokładnie ile będzie osób i z jakimi zaburzeniami - ja na przykład zachorowałam na "lęk napadowy" czyli napady paniki, różne somatyczne problemy mialam. Jednak kompulsji jeszcze nigdy nie miałam (ale co tam, jeszcze całe życie przede mną :mrgreen: ) i też chciałam się spotkać z podobnymi sobie... więc zapraszamy do naszego grona ;)
polakita

przez Słowianka 09 lis 2009, 08:32
Lilannah10 ocd nie jest mi obce ;)
Witamy i zapraszamy :smile:
Roman Dmowski

przez Babooshka 13 lis 2009, 11:10
wow widze, że się spotkanie paranormalnych szykuje? a gdzie i kiedy mozna wiedzieć???

przez bunny_wrrr 13 lis 2009, 12:28
polakita napisał(a):Oglaszam niniejszym wszem i wobec ze nastepny mityng anonimowych neurotykow odbedzie sie
19 listopada
w tym samym miejscu (czyli Qfajka ul. Sniadeckich 8)
o tej samej godzinie (czyli 18:30).
:smile:
you can't get rid of your fears...but you can learn to live with them
Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
ExModerator

przez polakita 13 lis 2009, 20:14
Babooshka napisał(a):wow widze, że się spotkanie paranormalnych szykuje? a gdzie i kiedy mozna wiedzieć???

Babooshka, byłoby fajnie gdybyś przyszła! Ja myślałam że będę z wami oblewać mój licencjat, ale właśnie sie okazało że mi go przenieśli na 20-go listopada :cry: więch pewnie zajrzę tylko na chwilę...
polakita

przez Abradab 15 lis 2009, 21:06
Ja też wpadnę tylko na chwilkę, albo i sobie odpuszczę spotkanie, bo niestety pani nerwica sobie o mnie przypomniała i mój stan zdrowia pogorszył się z dnia na dzień, pomimo, że już byłem praktycznie zdrowy :(

przez agusiaww 15 lis 2009, 21:21
Ja chyba tez odpuszcze bo mam amse spraw ostatnio na glowie :)
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez Słowianka 15 lis 2009, 22:36
Ja nie wiem czy będę ponieważ mogę nie mieć z kim Małej zostawić,ale to jeszcze nie przesądzone.
Abradab mam nadzieję,że jednak szybko będzie lepiej....
Roman Dmowski

Sortuj wg