[Warszawa] Nasza Stolica

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

Re: [Warszawa] Nasza Stolica

przez Słowianka 22 paź 2009, 08:07
Dołączam się,też mieszkanka Warszawy :)
Pozdrawiam
"Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka."
Roman Dmowski

przez polakita 22 paź 2009, 10:18
Przecież ustaliliśmy spotkanie o 18:00 w Qfajce ul. Śniadeckich 8 (wtorek 27-go). Jeżeli będziesz się przemieszczał tu i tam cały dzień to jak cię znajdziemy? Musiałbyś podać swój telefon i będziemy cię szukać? Ja o 14 jestem w pracy i z tego co przeczytałam tutaj sporo osób może dopiero wieczorem. Więc jestem za tym żeby tą godzinę wieczorną zostawić jak jest, a kto może i chce to się umówi z tobą wcześniej.

Słowianka, zapraszamy!
polakita

przez agusiaww 22 paź 2009, 10:30
Wlasnie Namiestnik to moze podaj telefon bo spotkanie jest juz ustalone, poza tym jak pisali tutaj ludzie, wiekszosc moze po 18, zreszta chyba 99%. A na 18.30 umowieni jestesmy w Qfajce :) wtorek 27 pazdziernika
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Słowianka 22 paź 2009, 11:04
Dziękuję,jeśli będę miała z kim córę zostawić to myślę,że się zjawię :)
Tylko jak się poznamy?Ktoś zamówił jakiś stolik,jakiś znak rozpoznawczy? ;)
"Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka."
Roman Dmowski

przez polakita 22 paź 2009, 11:24
Już się raz spotykaliśmy, więc jakoś to będzie :) Jak usłyszysz kilkuosobową grupę krzyczącą coś bez ładu i składu o psychiatrach, terapiach, lekarstwach, to jest prawdopodobieństwo że to my :) na priva ci wyślę mój tel.

W Qfajce właśnie zrobiłam rezerwację, spokojnie się tam pomieścimy, podaje jeszcze raz mapkę
http://mapa.targeo.pl/adres/Pub/Pub%20Q ... wa~3966302

Na Pl. Konstytucji trzeba skręcić w Śniadeckich (przejście między kolumnami, pod budynkiem jeśli dobrze pamiętam), i to jest po prawej stronie. To jest blisko Metra Politechnika, wystarczy z Metra też dojść do pl. Konstytucji i wtedy skręcić w lewo w Śniadeckich. Do zobaczenia!!
polakita

przez Słowianka 22 paź 2009, 12:30
Dzięki :) Myślę,że uda mi się dołączyć :)
Roman Dmowski

przez polakita 22 paź 2009, 12:58
No wreszcie, o to mi chodziło! ul. Śniadeckich 8 na mapie.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
polakita

przez Korba 22 paź 2009, 13:08
Oooooo, słuchajcie..... we wtorek 27-go jestem w Warszawie.... to może się do Was wproszę...? :oops:
Korba

przez polakita 22 paź 2009, 13:17
zapraszamy! całe info juz chyba umieściliśmy :)
polakita

przez Korba 22 paź 2009, 14:38
Super. Do Warszawy przyjeżdżam we wtorek popołudniu, na 18.00 powinnam już być - najwyżej się troszkę spóźnię ;)
Korba

przez agusiaww 22 paź 2009, 14:57
No to chyba teraz bedzie nas liczna grupa :mrgreen:
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez Korba 22 paź 2009, 20:21
O kurde, jak więcej niż 10 osób to będę miała stresa :mrgreen:
Korba

przez atka 22 paź 2009, 21:46
Zamierzacie tam jeszcze być po 20? chętnie bym się przyłączyła ale dopiero o0 20 kończę pracę.

przez namiestnik 23 paź 2009, 07:45
Hejka! :)

Nie zrozumieliśmy się. Spotkanie ogólne jest tak jak mówiłem. A jak by ktoś chciał wcześniej się spyknąć to zapraszam (bo nie wszyscy dla odmiany mogą później - bo np. mają dalej do domu i muszą jakoś wrócić, albo obowiązki po południu). Ja będę i wcześniej w brygadzie lotnej i później na miejscu (z chwilką, czyli około 5 minut przerwy na załatwienie swoich spraw na pl. Konstutycji zaraz przed 18-tą).

agusiaww, wysyłam Tobie na priva. Nie chciałbym podawać publicznie i o to też bym prosił osoby które znają mój tel. Ale na priva jak najbardziej :) Się powymieniamy tel. to się łatwiej znajdziemy.

Jak ktoś z okolic drogi którą podałem nie chce podążać sam, a może wcześniej to proszę o kontakt a się zmówimy razem i pojedziemy razem. Razem raźniej nie? :)

Pozdrówka!

Sortuj wg