[Warszawa] Nasza Stolica

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

Re: [Warszawa] Nasza Stolica

przez agusiaww 26 wrz 2009, 14:38
Ja bede ubrana na brazowo i tez mam wlosy ciemny brazo-blond do ramion :) I jestem szczuplutka.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez Abradab 26 wrz 2009, 15:25
No to lecę ;) Do zobaczenia na pl. Konstytucji.

przez scroll 26 wrz 2009, 20:30
Wszystkim uczestnikom spotkania dziękuję za mile spędzony czas. Było kulturalnie, przyjemnie i bez większego stresu. Sądzę, że w pewnych kwestiach dobrze się rozumieliśmy, stąd też było łatwiej rozmawiać o trudnych sprawach. Na spotkaniu mamy do czynienia z żywym człowiekiem, widzimy, odczuwamy jego reakcje i emocje. Może to deprymować - ja się tego obawiałem, lecz było naprawdę w porządku. I myślę, że realne spotkanie jest dużo bardziej wartościowe od internetowej wymiany e-maili czy konwersacji na gadu gadu.
scroll

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez agusiaww 26 wrz 2009, 20:48
Było świetnie ! Mili ludzie, sympatyczny klimat :) I mam nadzieje ze bedziemy to kontynuuowac w przyszlosci -jak sie umawialismy :lol: Zachecam reszte do przyłaczenia sie nastepnym razem, mysle ze nasze wspolne przezycia, problemy ktorymi sie podzielilismy sprawily ze wyciagniemy jakies korzystne dla siebie wnioski :) Buziaczki dla dziewczyn, a facetom uscisk reki :):):) i do zobaczenia za m-c :D

przez bunny_wrrr 26 wrz 2009, 22:17
co? za miesiac dopiero? :mrgreen:
you can't get rid of your fears...but you can learn to live with them
Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
ExModerator

przez agusiaww 26 wrz 2009, 22:31
Tak za m-c :))))

przez Abradab 26 wrz 2009, 23:45
Co? Facetom tylko uścisk ręki? No nie, ja tu widzę, że na następnym spotkaniu musimy więcej popracować ;)
Było fajnie, miło, sympatycznie, szkoda, że musiałem trochę wcześniej się urwać, ale cóż... Mam nadzieję, że na następnym spotkaniu to się nadrobi.

przez agusiaww 27 wrz 2009, 10:19
Abradab nadrobi, a jak bedziesz sie ladnie zachowywal to dostaniesz buziaczka w policzek :oops: :lol:

przez Qfiateq 27 wrz 2009, 10:40
uuu co ja tu widzę!! buziaki, uściski... niezła grupa wsparcia nam się kroi :lol:

agusiaww Abradab był bardzo grzeczny przecież :)

a tak na poważnie ja też bardzo chciałam wszystkim podziękować za fajną atmosferę (no może z wyjątkiem pani kelnerki i darmowych występów pewnego stałego kenta ;) )
Myślę że takie spotkania w "realu" to wsparcie o wiele cenniejsze niż forum dlatego zachęcam też innych żeby do nas dołączyli następnym razem... nie ma się co stresować bo było bardzo sympatycznie :smile:
Qfiateq

przez Abradab 27 wrz 2009, 12:26
To da się być jeszcze bardziej grzecznym? Mrrrr ^^' W takim razie trzymam za słowo ;)

przez polakita 27 wrz 2009, 12:58
ja też jestem zadowolona że was poznałam! w rezultacie się trochę zestresowałam tym spotkaniem ale spoko. pomyślałam że może znajdziemy jakieś zajęcie na następny raz jakieś gry albo coś, żeby rozładować na początek atmosferę :)
w ogóle całkiem inaczej na żywo rozmawiać niż przez internet, bo przynajmniej sie wie z kim się rozmawia :))
polakita

przez wciacia 27 wrz 2009, 14:18
żałuję,że nie byłam z Wami. ale następnym razem już nie przepuszcze...
pozdrawiam gorąco
wciacia

przez agusiaww 28 wrz 2009, 16:07
Kto nie byl ten niech zaluje i w brode sie pluje :lol:

jest moze ktos z warszawy lub okolic ?

przez ania23 02 paź 2009, 00:09
Hej :)
Udalo mi sie wyjsc z nerwicy natręct i depresji,ale moja choroba sprawiła ze teraz brakuje mi znajomych,przyjaciół.Wiec jest moze ktos w podobnej sytutacji ?Ania 23 lata studiuje

Sortuj wg