[Warszawa] Nasza Stolica

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

Re: [Warszawa] Nasza Stolica

przez mnm 14 wrz 2009, 15:21
Witajcie! Ja też jestem z Warszawy. Jeśli przełamię się, chętnie się spotkam. Mam zaburzenia nerwicowe, depresyjne i pewnie fobię społeczną.
mnm

przez agusiaww 14 wrz 2009, 16:03
Zapraszamy i nie gryziemy, przyjdz :lol:
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez Abradab 14 wrz 2009, 23:12
A nie prawda, ja lubię sobie pogryźć kogoś od czasu do czasu ; )
Z chęcią się spotkam z Wami, mam nadzieję, że nie zapomnę o tym 26.09. mnm, śmiało, wpadnij z nami pogadać, zobaczysz, że nie będziesz żałowała

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez polakita 15 wrz 2009, 11:43
Super! Mi bardzo zależy na tym spotkaniu (może dlatego też że nie chodzę na razie na żadną terapię) i jestem nastawiona na tak jak najbardziej. Jedyny problem jaki widzę może być taki, że mam jeszcze 3 tygodnie urlopu do wzięcia, a mój chłopak ma wolne tylko do końca września, i namawia mnie żeby wyjechać gdzieś. Jako organizatorka bardzo bym chciała być na tym spotkaniu, ale urlop jest dużą pokusą i jeśli się tak przydarzy że wyjadę to mam nadzieję że mnie zrozumiecie i wtedy może za miesiąc uda się ustalić jakiś następny termin? W każdym razie na razie nie mam żadnego planu wyjazdowego, ale zaczynam o tym myśleć. Za co z góry przepraszam!
polakita

przez agusiaww 15 wrz 2009, 16:46
Fajnie ze jest nas coraz wiecej ale pomyslmy gdzie sie spotykamy, ze 26.09.09 na 16 to ustalone ale gdzie? Macie jakies pomysly to rzucajcie.

przez wciacia 15 wrz 2009, 18:48
a ja mieszkam 40 km od warszawy i też chętnie bym się spotkała.
cierpiałam na depresje.po skończeniu brania leków miałam nawrót i ponownie wróciłam do leków. skończyłam je brać-wierzę,że na dobre-4 miesiące temu. ogólnie czuję się dobrze ale i tak temat depresji jest mi bliski.jak coś ustalicie to chętnie wpadnę.
wciacia

przez agusiaww 16 wrz 2009, 08:20
Wciacia jest juz ustalony termin 26.09 na 16.00 tylko knajpa jeszcze nie ale ja w piatek bede na studiach to sie przejde do takiej knajpo -restauracji w ktorej kiedys bylam, tam mozna zjesc tanio obiad i jest w centrum, napic sie piwka i sokow takze dam znac w piatek jak sie nazywa ta knajpa mysle ze tam byloby dobrze sa szerokie stoly i na pewno bysmy sie pomiescili. :) Ja tez choruje na depresje, w sumie mam stwierdzone zaburzenie lękowe z lekka depresja ktora mi sie poglebila po tym jak w pracy duzo pracowalam no i mialam problemy osobiste. Teraz biore leki i jest lepiej :) Pozdrawiam serdecznie

przez Qfiateq 16 wrz 2009, 11:22
hej! ja może też wpadne, mam zaburzenia lękowo-depresyjne od roku nie biore leków za to chodze na terapie 2 razy w tygodniu co kosztuje mnie majątek :(
hmm zastanawiam się tylko czy w sobote w tym lokalu do którego ewentualnie pojdziemy będą wolne stoliki i czy nie bedzie za głośno zeby spokojnie pogadac, jak myslisz?
Qfiateq

przez agusiaww 16 wrz 2009, 16:20
qfiateq czesc :) Ja bylam tam juz spory kawal czasu ale bylo fajnie poza tym oni maja ogrodek wiec jak bedzie cieplo to mozna posiedziec na zewnatrz, i muzyczka byla cicho wiec spokojonie mozna bylo pogadac. A ludzi bylo srednio, takze naprawde tam mi sie wydaje ze powinno odpowiadac.

przez AnkaSzklanka 16 wrz 2009, 18:32
czesc, a moge wiedziec na co chorujecie? tzn. Ci ktorzy chca sie spotkac :) ja mam nerwice lękową :( z elementami fobii spolecznej :cry:

przez Abradab 16 wrz 2009, 22:08
Ja mam nerwicę o podłożu lękowym. Mam to dziadostwo od roku, ale walkę z nim rozpocząłem dopiero w maju tego roku. Raz jest lepiej, raz jest gorzej. Wojna trwa nadal i zapewne jeszcze potrwa z parę miesięcy, jednak jestem dobrej myśli.

przez agusiaww 17 wrz 2009, 08:22
Ja mam zaburzenie depresyjno - lękowe i choruje juz w sumie kilka lat dokladnie to prawie 10, z tym ze kiedys nie diagnozowali nerwic i depresji, najpierw mnie leczyli na nadcisnienie bo byly podobne objawy, pozniej na inne choroby az trafilam do swietnego specjalisty od chorob wewnetrznych i on mnie zdiagnozowal. Pozniej trafilam do psychiatry i lecze sie dopiero tzn biore leki dopiero od 5 miesiecy.

przez wciacia 17 wrz 2009, 10:53
a ja jednak nie mogę się spotkać :(
przyjeżdża moja kuzynka ze śląska.
może innym razem...
wciacia

przez Qfiateq 17 wrz 2009, 11:19
agusiaww pisałaś że będziesz tam w piątek to może zapytaj czy można zrobić rezerwacje, kurcze jakoś stresuje mnie wizja tego ze sie spotkamy i nie bedzie miejsc zeby usiasc :roll:
Qfiateq

Sortuj wg