[Warszawa] Nasza Stolica

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

Re: [Warszawa] Nasza Stolica

przez agusiaww 14 maja 2009, 19:01
Ja sie pisze na te spotkanie, jak bede mogla :lol:
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez polakita 03 cze 2009, 16:28
Witam, jestem z Wawy, mam 32 lata. Niedawno miałam atak lęku napadowego. W sumie jeden był silny ale potem jeszcze kilka razy słabiej. Czuję się ogólnie niefajnie przez większą część dnia. Mnie to napada znienacka. Chciałabym się dowiedzieć jak z tym walczycie i jak z tego wyjść.
polakita

przez agusiaww 07 cze 2009, 12:32
Czesc polakita, ja tez jestem z Wawy, napisalam Ci na maila forumowego moj numer gg jakbys chciala porozmawiac, lecze sie juz 3-mce a cierpie na zaburzenie deprsyjno lekowe kilka lat :) Pozdrawiam.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez citi 25 cze 2009, 18:44
hej to i ja dołącze do Warszawiaków
mam 25lat i problemy od podstawówki.
w tej chwili rozpoznaje u siebie głównie nerwice neurastatyczną
+ lęki, natręctwa, fobie

właśnie zaczynam coś z tym robic (wizyta u psychologa, za 6 dni psychiatra), i jestem przerażona że bede musiala otumaniac sie psychotropami (boje sie ze psychiatra takowe bedzie chcial mi dac)

przez agusiaww 10 lip 2009, 20:11
Citi, psychotropy nie otumaniaja, przynajmiej nie wszystkie a pozwalaja normalnie funkcjonowac.
Jeden witaj :) dobrze trafiles.

przez agusiaww 13 lip 2009, 15:40
Tutaj sie ludzie spotykaja w klubachi i rozmawiaja na rozne tematy takze nerwicy. Dawno juz nie bylo zadnego spotkania, natomiast ja ejstem w podobnym wieku do Ciebie i czekam az ktos zorganizuje te spotkanie to pojde bo mimo ze ja o swojej chorobie mam z kim rozmawiac to jednak chcialabym poznac ludzi ktorzy przezywali/przezywaja to samo co ja.

przez Abradab 15 lip 2009, 11:44
Ja również z chęcią bym się pisał na takie spotkanie. Ciekaw jestem jak inni sobie radzą z nerwicą, a przede wszystkim jacy ludzie chorują, jakie mają marzenia, problemy, zainteresowania, cele w życiu : )

przez Abradab 19 lip 2009, 21:40
Hmm, obecnie mamy chwilę oddechu, a niebawem znowu ładna pogoda także warto pomyśleć zawczasu. Może jakiś grill nad Wisłą?

przez cher 31 lip 2009, 20:38
hej
zapisuje sie do Waszego klubu ludzi znerwicowanych, u mnie to juz trwa ok 10 lat i tak jak napisal 'jeden' mnie tez opoznila spolecznie.....ale to nie jedyna szkoda jaka mi wyrzadzila przez te lata.......
pozdrawiam
jeden: ja jestem w Twoim wieku

Warszawa -grupa wsparcia?

przez on31 03 sie 2009, 15:33
Mam nerwice, nerwice natrectw, depresje , fobie społeczna. Szukam osob, ktore maja podobne dolegliwości. Chciałbym tez wstąpić do jakiejs grupy wsparcia. Mieszkam w Lublinie(pon-piątek) i w Warszawie(weekend) Warszawa2009@interia.pl, GG 10919631

Re: Warszawa -grupa wsparcia?

przez shadow_no 03 sie 2009, 15:38
62 strony tematu o Warszawie... :
nasza-stolica-t1465.html
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez polakita 07 wrz 2009, 11:32
No i co, cisza w eterze? Po wakacjach może więcej będzie chętnych. Może ustalmy jakąś datę, proponuję 24 września - to jest czwartek. Jeśli chodzi o miejsce, to pomyślę o czymś w okolicach Metro Centrum.

Parę słów o mnie żeby było trochę wiadomo z kim rozmowa. Mam 32 lata, pracuję w biurze, studiowałam kulturoznawstwo. Pół roku temu dopadł mnie "lęk napadowy" czyli jakieś tam "zaburzenia lękowe" i na razie walczę bez pastylek ale nie wiem czy długo jeszcze wytrzymam. Ogólnie zawsze byłam nieśmiała i introwertyczna, ale w granicach normy. Chętnie się spotkam z osobami o podobnych problemach zdrowotnych jak mój... naprawdę dla mnie nie ma różnicy czy na spotkanie przyjdą osoby w wieku 18 lat czy 50, porozmawiam ze wszystkimi :)
polakita

przez agusiaww 07 wrz 2009, 16:11
Ja bym proponowala sobote w czwartek mam mase zajec nie wiem czy jednak bym przyszla, np sobota 26 wrzesnia na 16 -moze by przyszlo wiecej osob. Moze jakas knajpa przy Metro centrum?

przez polakita 14 wrz 2009, 10:25
Ech widzę że coś mało osób tu zagląda, w każdym razie gdyby ktoś jeszcze tu zajrzał, to jesteśmy umówione na 26-go w sobotę, zapraszamy pozostałych chętnych. Pisałam PW na skrzynki osób które się tu odzywały.

W takim razie, do zobaczenia!
polakita

Sortuj wg