[Warszawa] Nasza Stolica

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

[Warszawa] Nasza Stolica

przez dobras4 29 mar 2016, 22:34
woowoo napisał(a):Co tam warszawiaki ? Wyleczeni wszyscy :pirate: ?

Hah... nie wiem czy da się mnie wyleczyć :D

[Warszawa] Nasza Stolica

przez woowoo 31 mar 2016, 13:46
dobras4- nawet jak nie da sie wrócić do całkowitej używalności, to jako taka jest możliwa, chyba ;-P
Kiedy lecimy na browarka, ja się pytam!

[Warszawa] Nasza Stolica

przez dobras4 05 kwi 2016, 15:14
Chętnie poznam nowe osoby z Warszawy, chłopak 20 lat, depresja, delikatne stany lękowe ;) Jakieś piwko czy coś jak najbardziej możliwe. Przyszła wiosna, nie ma co się kisić w domu!!! :D Ja osobiście szału od tego dostaje, więc zapraszam do kontaktu :)
Spadnijmy w dół
Objęci w pół
Otuleni liściem
poprośmy wiatr
o ciszę zimą...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[Warszawa] Nasza Stolica

przez aptasia 13 kwi 2016, 14:21
Halo.warszawka, kiedy jakiś zlocik? :)
Pewnie nikt mnie juz nie pamięta ;p
"balansuję wciąż pomiędzy pragnieniami zupełnej samotności, by czytać i pracować, a tak wielką potrzebą ludzkich gestów i słów."
Sylvia Plath

[Warszawa] Nasza Stolica

przez baszir 27 kwi 2016, 12:04
W lipcu sam będę w Wawie; nikogo nie będę tu wyciągał na spotkania, bo nikt mnie tu nie zna, więc nie wypada. Ale jak ktoś mógłby polecić jakieś warte zobaczenia miejsca w 100licy i niedalekich okolicach, to byłbym bardzo wdzięczny :) Najlepiej w miejscach, gdzie nie byłoby problemu z robieniem zdjęć (np. w Krakowie w katedrze nie wolno :P ). Pewnie też pojadę sobie na Mazury na dzień lub dwa, bo nigdy tam nie byłem a zawsze bliżej niż z Wrocławia :D

[Warszawa] Nasza Stolica

przez Purpurowy 27 kwi 2016, 15:19
baszir napisał(a):W lipcu sam będę w Wawie; nikogo nie będę tu wyciągał na spotkania, bo nikt mnie tu nie zna, więc nie wypada. Ale jak ktoś mógłby polecić jakieś warte zobaczenia miejsca w 100licy i niedalekich okolicach, to byłbym bardzo wdzięczny :) Najlepiej w miejscach, gdzie nie byłoby problemu z robieniem zdjęć (np. w Krakowie w katedrze nie wolno :P ). Pewnie też pojadę sobie na Mazury na dzień lub dwa, bo nigdy tam nie byłem a zawsze bliżej niż z Wrocławia :D

Powązki Wojskowe, Muzeum Techniki (w Pałacu Kultury i Nauki) Łazienki Królewskie.

Na ten moment nic innego nie przychodzi mi do głowy, ale myślę że osoby mieszkające w Warszawie coś jeszcze fajnego znają.

[Warszawa] Nasza Stolica

przez baszir 27 kwi 2016, 18:20
Purpurowy napisał(a):
baszir napisał(a):W lipcu sam będę w Wawie; nikogo nie będę tu wyciągał na spotkania, bo nikt mnie tu nie zna, więc nie wypada. Ale jak ktoś mógłby polecić jakieś warte zobaczenia miejsca w 100licy i niedalekich okolicach, to byłbym bardzo wdzięczny :) Najlepiej w miejscach, gdzie nie byłoby problemu z robieniem zdjęć (np. w Krakowie w katedrze nie wolno :P ). Pewnie też pojadę sobie na Mazury na dzień lub dwa, bo nigdy tam nie byłem a zawsze bliżej niż z Wrocławia :D

Powązki Wojskowe, Muzeum Techniki (w Pałacu Kultury i Nauki) Łazienki Królewskie.

Na ten moment nic innego nie przychodzi mi do głowy, ale myślę że osoby mieszkające w Warszawie coś jeszcze fajnego znają.

Dzięki i za to Purpurowy :) Będę miał trochę środków do spożytkowania, więc warto będzie coś pozwiedzać. Choć w sumie teraz żałuję, że na cały tydzień wpadam do Wawy. Chciałem kiedyś zrobić wypad objazdowy po całej Polsce, tj. minimum bagażu i w dwa tygodnia dookoła kraju :lol: Głupie to, ale ze względu na to jaki byłem/jestem/byłem (?) nawet w naszej pięknej Polsce niewiele widziałem.

[Warszawa] Nasza Stolica

przez absolulu 28 kwi 2016, 21:00
Zna ktoś w Warszawie psychiatrę który może wypisać osobie dorosłej metylofenidat (concertę) ? Tzn. żeby posiadał recepty RPW. Please info na priv

[Warszawa] Nasza Stolica

przez Purpurowy 29 kwi 2016, 15:07
baszir, jeszcze Ci mogę polecić (to już kawałek od Warszawy, ale dojazd naprawdę prosty i dosyć szybki) Muzeum Motoryzacji w Otrębusach. Można robić zdjęcia bez przeszkód.

[Warszawa] Nasza Stolica

przez aptasia 29 kwi 2016, 15:29
Metylo kupisz sobie w Czechach bez problemu ;p
"balansuję wciąż pomiędzy pragnieniami zupełnej samotności, by czytać i pracować, a tak wielką potrzebą ludzkich gestów i słów."
Sylvia Plath

[Warszawa] Nasza Stolica

przez lucy1979 30 kwi 2016, 11:15
Purpurowy napisał(a):

A Starówka?
Hardcore w duszy w bani Meksyk

[Warszawa] Nasza Stolica

przez Mimozabike 02 maja 2016, 10:31
Cześć :) chciałabym zorganizować małe spotkanie w Warszawie z osobami, które mają problem z nerwicą lękową oraz z szumami usznymi/piskami spowodowanymi właśnie przez nerwicę... Wiem, że ten problem dotyczy wielu osób więc może warto zawrzeć szyki i zacząć walczyć i wspierać się w tym problemem razem? Może poznanie osób z tą dolegliwością pozwoli nam ją szybciej zrozumieć, oswoić i się jej pozbyć? Walczę już z nerwicą /piskami 1.5 roku i niestety ciągle jestem na przegranej pozycji..chciałabym poznać ludzi z podobnymi problemami by nie czuć się taka "wyjątkowa" z tą chorobą..... Czekam na Wasze propozycje/odpowiedzi :)
Pozdrawiam, Monika.

[Warszawa] Nasza Stolica

przez kka 25 maja 2016, 10:12
Cześć. :) Mam 23 lata, od paru ładnych lat borykam się z problemem większych czy mniejszych zaburzeń emocjonalnych, w zależności od okresu. Szczerze mówiąc, z mojego doświadczenia - nie chodzę już od lat do psychologa, olałem wszelkie medykamenty, czytanie o swoich problemach, uczuciach - i żyje mi się jakby lepiej :). Taki mój osobliwy przypadek.
Chyba im więcej się człowiek tym zajmuje, tym mniej zajmuje się normalnym życiem :) Znajdzie się jakaś dziewczyna z Warszawy, która miałaby ochotę się spotkać?
kka

[Warszawa] Nasza Stolica

przez wieslawpas 03 cze 2016, 00:00
szukam kogoś z Wawy, kto jeździ motocyklem. Cel wspólne wycieczki. Poproszę o kontakt na priva.

Sortuj wg