[Warszawa] Nasza Stolica

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

[Warszawa] Nasza Stolica

przez Purpurowy 28 mar 2016, 18:47
Czy może ktoś z mieszkańców Warszawy kojarzy jakiś zakład w którym podjęliby się naprawy nieco starszego aparatu fotograficznego, mianowicie Elikon 4?

[Warszawa] Nasza Stolica

przez woowoo 29 mar 2016, 11:51
Co tam warszawiaki ? Wyleczeni wszyscy :pirate: ?

[Warszawa] Nasza Stolica

przez buka 29 mar 2016, 21:23
Czy może ktoś z mieszkańców Warszawy kojarzy jakiś zakład w którym podjęliby się naprawy nieco starszego aparatu fotograficznego, mianowicie Elikon 4?

takich wynalazków się nie naprawia,ale jak potrzebujesz coś tego typu to służę.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[Warszawa] Nasza Stolica

przez dobras4 29 mar 2016, 22:34
woowoo napisał(a):Co tam warszawiaki ? Wyleczeni wszyscy :pirate: ?

Hah... nie wiem czy da się mnie wyleczyć :D
II Mister Forum

[Warszawa] Nasza Stolica

przez woowoo 31 mar 2016, 13:46
dobras4- nawet jak nie da sie wrócić do całkowitej używalności, to jako taka jest możliwa, chyba ;-P
Kiedy lecimy na browarka, ja się pytam!

[Warszawa] Nasza Stolica

przez dobras4 05 kwi 2016, 15:14
Chętnie poznam nowe osoby z Warszawy, chłopak 20 lat, depresja, delikatne stany lękowe ;) Jakieś piwko czy coś jak najbardziej możliwe. Przyszła wiosna, nie ma co się kisić w domu!!! :D Ja osobiście szału od tego dostaje, więc zapraszam do kontaktu :)
Spadnijmy w dół
Objęci w pół
Otuleni liściem
poprośmy wiatr
o ciszę zimą...
II Mister Forum

[Warszawa] Nasza Stolica

przez aptasia 13 kwi 2016, 14:21
Halo.warszawka, kiedy jakiś zlocik? :)
Pewnie nikt mnie juz nie pamięta ;p
"balansuję wciąż pomiędzy pragnieniami zupełnej samotności, by czytać i pracować, a tak wielką potrzebą ludzkich gestów i słów."
Sylvia Plath

[Warszawa] Nasza Stolica

przez baszir 27 kwi 2016, 12:04
W lipcu sam będę w Wawie; nikogo nie będę tu wyciągał na spotkania, bo nikt mnie tu nie zna, więc nie wypada. Ale jak ktoś mógłby polecić jakieś warte zobaczenia miejsca w 100licy i niedalekich okolicach, to byłbym bardzo wdzięczny :) Najlepiej w miejscach, gdzie nie byłoby problemu z robieniem zdjęć (np. w Krakowie w katedrze nie wolno :P ). Pewnie też pojadę sobie na Mazury na dzień lub dwa, bo nigdy tam nie byłem a zawsze bliżej niż z Wrocławia :D

[Warszawa] Nasza Stolica

przez Purpurowy 27 kwi 2016, 15:19
baszir napisał(a):W lipcu sam będę w Wawie; nikogo nie będę tu wyciągał na spotkania, bo nikt mnie tu nie zna, więc nie wypada. Ale jak ktoś mógłby polecić jakieś warte zobaczenia miejsca w 100licy i niedalekich okolicach, to byłbym bardzo wdzięczny :) Najlepiej w miejscach, gdzie nie byłoby problemu z robieniem zdjęć (np. w Krakowie w katedrze nie wolno :P ). Pewnie też pojadę sobie na Mazury na dzień lub dwa, bo nigdy tam nie byłem a zawsze bliżej niż z Wrocławia :D

Powązki Wojskowe, Muzeum Techniki (w Pałacu Kultury i Nauki) Łazienki Królewskie.

Na ten moment nic innego nie przychodzi mi do głowy, ale myślę że osoby mieszkające w Warszawie coś jeszcze fajnego znają.

[Warszawa] Nasza Stolica

przez baszir 27 kwi 2016, 18:20
Purpurowy napisał(a):
baszir napisał(a):W lipcu sam będę w Wawie; nikogo nie będę tu wyciągał na spotkania, bo nikt mnie tu nie zna, więc nie wypada. Ale jak ktoś mógłby polecić jakieś warte zobaczenia miejsca w 100licy i niedalekich okolicach, to byłbym bardzo wdzięczny :) Najlepiej w miejscach, gdzie nie byłoby problemu z robieniem zdjęć (np. w Krakowie w katedrze nie wolno :P ). Pewnie też pojadę sobie na Mazury na dzień lub dwa, bo nigdy tam nie byłem a zawsze bliżej niż z Wrocławia :D

Powązki Wojskowe, Muzeum Techniki (w Pałacu Kultury i Nauki) Łazienki Królewskie.

Na ten moment nic innego nie przychodzi mi do głowy, ale myślę że osoby mieszkające w Warszawie coś jeszcze fajnego znają.

Dzięki i za to Purpurowy :) Będę miał trochę środków do spożytkowania, więc warto będzie coś pozwiedzać. Choć w sumie teraz żałuję, że na cały tydzień wpadam do Wawy. Chciałem kiedyś zrobić wypad objazdowy po całej Polsce, tj. minimum bagażu i w dwa tygodnia dookoła kraju :lol: Głupie to, ale ze względu na to jaki byłem/jestem/byłem (?) nawet w naszej pięknej Polsce niewiele widziałem.

[Warszawa] Nasza Stolica

przez absolulu 28 kwi 2016, 21:00
Zna ktoś w Warszawie psychiatrę który może wypisać osobie dorosłej metylofenidat (concertę) ? Tzn. żeby posiadał recepty RPW. Please info na priv
Odstąpię leki (WWa) - priv. Uprzedzam pytania - żadnych benzo.

[Warszawa] Nasza Stolica

przez Purpurowy 29 kwi 2016, 15:07
baszir, jeszcze Ci mogę polecić (to już kawałek od Warszawy, ale dojazd naprawdę prosty i dosyć szybki) Muzeum Motoryzacji w Otrębusach. Można robić zdjęcia bez przeszkód.

[Warszawa] Nasza Stolica

przez aptasia 29 kwi 2016, 15:29
Metylo kupisz sobie w Czechach bez problemu ;p
"balansuję wciąż pomiędzy pragnieniami zupełnej samotności, by czytać i pracować, a tak wielką potrzebą ludzkich gestów i słów."
Sylvia Plath

[Warszawa] Nasza Stolica

przez lucy1979 30 kwi 2016, 11:15
Purpurowy napisał(a):

A Starówka?
Hardcore w duszy w bani Meksyk

Sortuj wg