[Warszawa] Nasza Stolica

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

[Warszawa] Nasza Stolica

przez Znerwicowany Tomcio 09 kwi 2015, 22:03
Kiedyś trzeba będzie w końcu wpaść na ten zlot warszawski, bo głupio mieszkać w Warszawie i nie przyjść ani razu jak ten dzikus ostatni :D Może na nawet na najbliższy wpadnę, jak czas pozwoli.
Znerwicowany Tomcio

[Warszawa] Nasza Stolica

przez Łapa 09 kwi 2015, 22:17
Metaxa napisał(a):daj nr na pw.
jakiś plan bo nie wiem jak organizować transport?
auto czy autonogi?

Zależy czy pijesz. Jeśli pijesz lepiej z buta, jeśli nie chcesz jeździć komunikacją to auto...
ObrazekObrazekObrazekObrazek

[Warszawa] Nasza Stolica

przez Psychoanalepsja_SS 09 kwi 2015, 22:20
Znerwicowany Tomcio napisał(a):Kiedyś trzeba będzie w końcu wpaść na ten zlot warszawski, bo głupio mieszkać w Warszawie i nie przyjść ani razu jak ten dzikus ostatni :D Może na nawet na najbliższy wpadnę, jak czas pozwoli.

Tomcio zdrajca maca jajca. Wpadaj, ale Trumienka będzie niepocieszona.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[Warszawa] Nasza Stolica

przez DzikiRaj 10 kwi 2015, 14:00
Witam wszystkich, a więc jestem z Warszawy mam 18 lat(chociaż wyglądam, czuje się i zachowuje - oczywiście gdy jestem sobą jakbym miała 12-15 lat) i szukam osoby o podobnych zainteresowaniach i podobnych problemach. Mam fobię społeczną od dziecka i boję się sama wychodzić z domu(myślę, że chodzi tu o brak poczucia bezpieczeństwa w każdym miejscu poza domem, brak wiary w siebie i pewności siebie, brak samodzielności). Mam tyle czasu te lęki, bo pewnie dlatego, że zamiast codziennie z nimi walczyć, przebywałam w domu gdzie odrabiałam lekcje, uczyłam się i dla odpoczynku słuchałam muzyki lub marzyłam o innym życiu oglądając filmiki jak ludzie spełniają marzenia, no i spędzałam czas z rodzeństwem co oznaczało, że patrzyłam jak oni grają w gry komputerowe(wtedy zapominałam o lękach).Teraz,kiedy ukończyłam szkołę(jestem przed studiami)marzenia pozostały te same,od dziecka,zainteresowania też. Od zawsze chciałam nauczyć się tańczyć i śpiewać(nigdy nie miałam odwagi albo funduszy), chcę iść na studia za granicą związane z tworzeniem muzyki/występowaniem/koncertami, ale najpierw muszę zmierzyć się z nerwicą. Piszę to, bo pomyślałam, że znajdę kogoś w moim wieku lub młodszego ogółem kochającego muzykę(niezależnie od poziomu, bo ja mam poziom zero), kogokolwiek z kim czułabym się sobą i ktoś kto mnie zaakceptuje, bo nie potrafię zaufać nikomu innemu niż rodzinie.
Moje objawy gdy jestem poza domem lub gdy mam z kimś porozmawiać kontakt to ja to nazywam odrealnienie, czuję jakby mnie ściągało w bok, podświetlony obraz - to mi wszystko utrudnia, no i natrętne myśli:
- boję się, że zemdleje, chociaż nigdy to się nie stało, tylko dwa razy upadłam z osłabienia, bez sił - na szczęście to stało się w domu i teraz boję się, że to samo stanie się na ulicy, ale moim zdaniem boję się tego ze względu na moje powyższe objawy lękowe
- nie potrafię normalnie kontaktować się z ludźmi poza domem, mam na myśli być sobą(boję się bycia krytykowaną,odrzuconą,przez te objawy boję się, że zemdleje nawet w trakcie rozmowy,cały czas staram się przypodobać ludziom-mam na myśli boję się zrobić coś co by było inne,coś spontanicznego, coś co by zwróciło ich uwagę, próbuje rozmawiać na takie tematy, żeby im się przypodobać itp.) i rozmawiać jak normalna zrelaksowana osoba, bez objawów-zawsze jestem poważna, spięta i sztuczna. Oczywiście objawy czasem są mniejsze, czasem większe, czasem jestem bardziej zrelaksowana, a czasem mniej.
- gdy wychodzę z domu i jestem w stanie przewidzieć co się wydarzy i co będę robić to się mniej stresuje i mam mniejsze objawy(gdy idę do sklepu), a gdy mam iść/jechać gdzieś dalej (np.na zajęcia)to wtedy tak się stresuje, że zazwyczaj w ogóle nie jadę, no chyba, że do szkoły.
W rzeczywistości jestem normalną, zdeterminowaną nastolatką z dziecięcymi, jeszcze niespełnionymi marzeniami. Chcę na drodze do osiągnięcia celów cieszyć się życiem, znaleźć prawdziwych przyjaciół, którzy razem ze mną będą spełniać marzenia albo będą mnie wspierać. Dla mnie radość to nie imprezy i alkohol czy bezinteresowne przechadzanie się po sklepach czy ulicach, tylko satysfakcja z rozwoju i z osiągnięcia celów.
Chcę codziennie albo prawie codziennie wydajnie spotykać się z takimi osob-ami/-ą(na joggingu lub siłowni lub na zajęciach z tańca/śpiewu/parkouru - mam kartę multisport do tego miesiąca i chciałam ją wykorzystać, lub ćwicząc już w grupie tanecznej/zespole/chórze)i być sobą i się rozwijać i osiągać cele-ogółem odzyskać wolność, wolne życie.
Jeśli ktoś chce się ze mną poznać to niech odpisze.

[Warszawa] Nasza Stolica

przez Łapa 11 kwi 2015, 22:13
Dziękuje dzisiaj za przybycie, super, że Was tyle przyszło i miło było Was poznać! :)
ObrazekObrazekObrazekObrazek

[Warszawa] Nasza Stolica

przez Psychoanalepsja_SS 11 kwi 2015, 22:35
Niestety moja głowa dała dzisiaj ciała. Może nastepnym razem.

[Warszawa] Nasza Stolica

przez pinda 11 kwi 2015, 23:40
Bode Miller i Metaxa są psychiczni bo ciągali pindzie po dworcach. Nie polecam tego allegrowicza.
:)
burning down the house!

[Warszawa] Nasza Stolica

przez Bode Miller 12 kwi 2015, 01:05
pinda, ja Ci dam po dworcach. Po dobrych restauracjach :).
Bode Miller

[Warszawa] Nasza Stolica

przez Metaxa 12 kwi 2015, 10:00
oświadczam że ci dwoje powyżej zmuszali mnie do spożywania alkoholu!!
:D :D
Nawet gdy zostaniesz sam, niech Cię nie przeraża nic,
po przekroczeniu życia bram z bliskimi łączy nić,
nawet gdy zostaniesz sam do końca swoich dni,
pamiętaj,o tym ze masz mnie, tego nie zmieni nikt.

[Warszawa] Nasza Stolica

przez pinda 12 kwi 2015, 12:43
Metaxa, bozszsz nie dość ze pijaczka to i kłamczucha! :D
burning down the house!

[Warszawa] Nasza Stolica

przez Śmiercionauta 12 kwi 2015, 15:05
Dobrze, ze nie mieszkam w Warszawie, bo tam same pijaki i menele. :mrgreen: :P
"nerwice upaństwowić moderacje wypierdolić"
Moderator

[Warszawa] Nasza Stolica

przez bonsai 12 kwi 2015, 15:10
I pindy, nie zapominajmy o pindach. ;)
bonsai

[Warszawa] Nasza Stolica

przez pinda 12 kwi 2015, 19:20
Śmiercionauta, panie niepijaku i niemenelu, przybywaj to na kawę na Emilii plater pójdziemy, dowiem się w końcu o które miejsce chodzilo :)
bonsai, o tak, właśnie. Pamiętajmy o ogrodach i o pindach :)
burning down the house!

[Warszawa] Nasza Stolica

przez maja_naga 18 kwi 2015, 12:10
ma ktoś ochotę spotkać się na spacer po Warszawie?

Sortuj wg