[Warszawa] Nasza Stolica

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

[Warszawa] Nasza Stolica

przez Nel 08 mar 2014, 11:04
Heartbreaker, ooo
...Wracam w siebie i znajduję świat!
Znowu raczej w przeczuciu i niejasnym pożądaniu niż w rzeczywistym kształcie i żywej sile...

Johann Wolfgang von Goethe
Nel

[Warszawa] Nasza Stolica

przez nerwosol-men 08 mar 2014, 11:08
no to w ten weeknad to nie w następny mogę wpaść napiszcie tu jak będziecie robić spotkanie to może wpadnę
Załóż wy­god­ne bu­ty, bo masz do przejścia całe życie... Obrazek

http://www.poomoc.pl

[Warszawa] Nasza Stolica

przez poem 08 mar 2014, 12:41
To tak podsumowując jest kilku chętnych, więc widzimy się w centrum, może pod Pałacem Kultury (Kinoteka)? Tak tradycyjnie :smile:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[Warszawa] Nasza Stolica

przez Heartbreaker 08 mar 2014, 13:34
Nel, Cześć Małgoś :*
No mi sie właśnie samochód popsuł i dopiero w poniedziałek do mechanika :/ wiec trochę lipa z tym spotkaniem
Uwaga! mam nerwice....... i nie zawaham się jej użyć :)

http://www.youtube.com/watch?v=Jx5T-G78SHI

[Warszawa] Nasza Stolica

przez nerwosol-men 08 mar 2014, 16:36
ja będę chętny ale , w nastepny weeknad remont koncze :)
Załóż wy­god­ne bu­ty, bo masz do przejścia całe życie... Obrazek

http://www.poomoc.pl

[Warszawa] Nasza Stolica

przez Blossom 08 mar 2014, 18:56
Czy na spotkania mogą przychodzić także nowi forumowicze?

[Warszawa] Nasza Stolica

przez vifi 09 mar 2014, 01:34
Blossom, jak najbardziej :D

[Warszawa] Nasza Stolica

przez hamartia 12 mar 2014, 00:12
Jak byście mieli zamiar się znowu spotkac ro piszcie :)
F25, F31

[Warszawa] Nasza Stolica

przez walczeznerwica 16 mar 2014, 00:02
Zgłaszam się, bywam w Warszawie (2-3 razy w tygodniu).
Piszcie na gg: 1407377.
PTSD, nerwica, natręctwa myślowe, hipochondria
WALCZĘ
progress: [|||||.............................................]

[Warszawa] Nasza Stolica

przez Blossom 16 mar 2014, 23:35
Również jestem za spotkaniem:) o ile będę miała wolne, postaram się być

[Warszawa] Nasza Stolica

przez grazia83 18 mar 2014, 21:44
Witam, nie wiem czy w odpowiednim wątku pisze ale moze dobra duszyczka mi odpowie.
Moj ex TZ przebywa w szpitalu w Warszawie na ul.Sobieskiego 9 na oddziale chyba f7. nie widziałam sie z nim prawie pól roku, chciałabym zrobić mu niespodziankę i go odwiedzić.
Może orientujecie się w jakich godzinach i dniach można odwiedzać pacjentów. Przez dwa dni próbowałam dodzwonić sie na oddział, nikt nie raczył odebrać telefonu a na stronie internetowej szpitala nie ma słowa kiedy można odwiedzać chorych.

[Warszawa] Nasza Stolica

przez sadnight 22 mar 2014, 22:46
Z tego co pamiętam to pewnie zależy od oddziału, najbezpieczniej w godzinach miedzy 10 a 18

[Warszawa] Nasza Stolica

przez PantaRhei 28 mar 2014, 03:23
POSZUKUJE OSÓB W WARSZAWIE, MAJĄCYCH PROBLEM Z LĘKIEM I STRACHEM etc. I CHCĄ SPOTYKAĆ SIĘ W GRUPIE SAMOPOMOCY

Jetem osobą, która po wielu latach uporała się w znaczącym stopniu ze swoim problemem i to w stosunkowo krótkim czasie (ale nie będę się tutaj rozpisywać o szczegółach mojej historii ;) ). Na chwilę obecną pragnę wyjść poza autoterapię i stworzyć grupę samopomocową aby pogłębić jeszcze bardziej efekty, które udało mi się uzyskać.

Metoda na która wreszcie trafiłam po wielu latach (nieskutecznych terapii w gabinetach psychologicznych) została opisana w książce "Pokonać Lęki i Fobie" J. Bemis i A. Barrada. Polecam ją wszystkim osobom zmagającym się ze stresem, niezależnie od jego pochodzenia. Książka jest bazą na kanwie której będą prowadzone spotkania i zapoznanie się z jej lekturą będzie warunkiem koniecznym do wzięcia udziału w spotkaniach (Opis funkcjonowania i przebiegu takiego spotkania opisany jest również w tejże książce). Chodzi o to abyśmy skupili się na konkretnych technikach.

Cele grupy:
1) Dodawanie otuchy i wsparcia członkom grupy.
2)Dzielenie się wiedzą na temat STRATEGII ułatwijących opanowanie niepokoju, stresu, napadów paniki lub innych emocji uniemożliwiających normalne funkcjonowanie oraz TECHNIK umozliwiających zaprzestania stosowania uników przed życiem.
3) Niesienie nadziei na powrót do zdrowia.

Spotkania: Raz na tydzień
Miejsce: Do ustalenia, wynajęta sala lub prywatne mieszkanie
Płatność: ewentualny koszt wynajmu sali

Wybaczcie, że się nie rozpisuję ale myślę że jeżeli do kogoś ma to przemówić to już tak się zadziało.

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam ! Można się odzywać na prv, będzie chyba najlepiej ;)

[Warszawa] Nasza Stolica

przez libertynka 28 mar 2014, 10:44
PantaRhei, w jaki sposób przeprowadzisz kwalifikację do grupy? lekarz bardzo uczulał mnie na terapie grupowe, które mogą zaszkodzić, jeśli znajdą się tam osoby, które będą na siebie nawzajem źle działały. w związku z tym, czy szukasz osób o takich samych zaburzeniach, czy o różnych, które łączy lęk? musiałabyś sprecyzować dla kogo ma być ta grupa, bo lęk lękowi nierówny. może i na fobie są odpowiednie techniki, ale na lęk przed ludźmi/odrzuceniem/nawiązywaniem więzi? miałam test MMPI-2 i wyszło mi zaburzenie unikające, w maju idę na terapię, lęk towarzyszy mi odkąd pamiętam, ale coś mi się zdaje, że ta grupa mogłaby mi więcej zaszkodzić niż pomóc. chociaż, z drugiej strony, jeśli grupa powstanie, mogłabym kiedyś przyjść i poznać nowych ludzi.
vel veganka
spotkam się we Wrocławiu, kto chętny proszę o pw

Sortuj wg