[Warszawa] Nasza Stolica

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

przez snaefridur 22 paź 2007, 19:58
Ja tylko czasem :P.
W sumie fajnie by było coś ustalić :)albo na naszych śmieciach,albo gdzieś na przyległościach.Jak znam życie za jakieś pół roku się zbierzemy :P.
Z forum spotkałam się już z Meskaliną i było bardzo sympatycznie :).
snaefridur

przez Coltrane 23 paź 2007, 13:53
Witam wszystkich, jestem tu nowy i też jestem z Bielan, a w szczególności z Wrzeciona. Tak się nieszczęśliwie złożyło, że pewna renomowana pani psycholog stwierdziła u mnie depresję, a pewna pani psychiatra po godzinie rozmowy stwierdziła to samo i przepisała mi pigułki, po których rozsadzało mi głowę. Oczywiście pigułek już nie biorę, łykam deprim i jem magnez, ale rzecz w tym, że wolałbym się upewnić, że mam depresję. Sprawa nie jest prosta, bo trudno mi się pogodzić ze świadomością, że mam depresję i potrzebuję pomocy specjalistów. Jednak wiosną znalazłem się na spotkaniu dda i okazało się, że większość z moich problemów to historie wręcz powszechne. Jeśli zatem w tym przypadku okazałoby się, że moje problemy są podobne do problemów osób z depresją, może będzie mi łatwiej zmuszać się do wizyt u pani psycholog i poddawać się terapii a nie udowadniać jej i sobie, że wszystko jest w porządku. Pozdrawiam serdecznie.
Jezus uzdrawia, serio.

przez Jaśkowa 23 paź 2007, 15:13
Coltrane witam ziomala :) ja też z Wrzeciona dokładnie Andersena :) zapraszamy do działu depresja tam znajdziesz innych cierpiących na chorobę duszy a przy okazji poczytasz jak sobie z tym radzimy :) Miłego pisania na forum :D
Jest taka cierpień granica za którą uśmiech pogodny się zaczyna
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez snaefridur 24 paź 2007, 21:55
Przyznam,że ten tydzień mam zawalony masakrycznie.Może 2gi weekend listopada?
snaefridur

przez Jovita 24 paź 2007, 22:22
jesli ktos zna jakiegos BARDZO DOBREGO lekarza psychiatry z warszawy to niech mi napisze , albo najlepiej na prywatny i jesli mozna to nr tel - ogronmna prosba
A gdy nastaną deszczowe dni , nauczę się przechodzić między kroplami
ExModerator

przez scrat 25 paź 2007, 06:38
Spróbuj tu - Anna Sarol-Kulka, tel. 022-823-35-46. Podobno dobra jest też p. Magdalena (nie pamiętam nazwiska :)) z cbt.pl.
Przyjaciel forum

przez smutna48 30 paź 2007, 16:51
Coltrane napisał(a): mi się pogodzić ze świadomością, że mam depresję i potrzebuję pomocy specjalistów

Chyba ze mną jest tak samo choc największe dno minęło to nerwica mnie wykańcza ja jestem z pod warszawy b blisko Np jaskowej I jak sie okazuje Ciebie ;)

Fajnie ze Tyle osob mieszka tak blisko mnie cieplej mi sie zrobiło na duszy :mrgreen:
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

przez bax 02 lis 2007, 23:00
Cześć Mam na imię Michał,w grudniu kończę 25 lat,choruje na zaawansowaną nerwice z dodatkami(fobia społeczna,natręctwa myślowe,lęki).Interesuje się psychologią,muzyką,troszkę sportem,psychiatrią oraz medycyną naturalną(np:spanie,ćwiczenia oddechowe:)Chciałbym poznać kogoś w mieście jakim jest Warszawa kto rozumie,z kim mógłbym się spotykać pogadać,z kim będzie mi raźniej,nawet przyjaciela przed którym nie będę miał tajemnic.Wśród swoich znajomych nie do końca jestem rozumiany,poza tym ja wolę pójść do parku lub lasu aniżeli na imprezy tankować.Jeśli są dobre duszki z Wawki co także czują się samotne proszę pisać.Pozdrawiam Michał
bax

przez sebcio 06 lis 2007, 11:37
Ja tez jestem z Wawki, i tez nie lubie na imprezach tankowac, a to dlatego ze nie lubie zygac potem jak zwierze i kierowac sie najnizszymi instynktami
sebcio

[Warszawa] Nasza Stolica

przez artkol8 07 lis 2007, 18:09
A ja musze przyznać że piwka to się czasem lubie napić :mrgreen: ale na wię szych imprezach jakoś żle się czuje więc jeśli wyskakuje na piwko to zazwyczaj kameralnie z kolegą który zresztą ostatnio jest strasznie zabiegany więc nawet niemam zabardzo z kim pogadać chętnie poznałbym jakieś osoby z forum można by tak spotkać się w małym gronie jeśli mieli byście czas piszcie Pozdrawiam!

Specjalista

przez magia 08 lis 2007, 12:50
Możecie podać kontakt do kogoś kto Wam pomógł? specjalista od nerwicy natręctw lękowych?

Z góry piękne dzięki ;)

p.s. czy ktoś zna http://www.amedis.com.pl/? znalazłam w internecie i nie wiem czy są tam dobrzy specjaliści?

przez Jaśkowa 08 lis 2007, 14:46
magia tu masz wątek o lekarzach z Warszawy http://www.forum.nerwica.com/viewtopic. ... &start=120
Jest taka cierpień granica za którą uśmiech pogodny się zaczyna
Przyjaciel forum

przez magia 08 lis 2007, 14:58
jest tu bardzo dużo wątków, które są baaaardzo długie i ciężko mi cokolwiek znaleźć bo nie mam czasu na to...

Dzięki :)

p.s. jeżeli ktoś z Was poradził sobie lub walczy dzielnie z nerwicą natręctw, głównie fobie (szum wody, dzwony kościelne) byłabym bardzo wdzięczna za pw z opisem "jak", bardzo chciałabym pomóc bliskiej osobie...

dziewczyna 16-18

przez Alexxx 12 lis 2007, 19:54
Jest dziewczyna 19, ale anie ładna ani tym bardziej miła, chyba, że "depresotyczna" mieści się w pojęciu miła :-/

Sortuj wg