[Warszawa] Nasza Stolica

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

przez magia 23 wrz 2007, 16:05
Szukalam jakichs informacji o polecanych poradniach, psychiatrach w stolicy ale widze ze sami sobie radzicie spotykajac sie...

ale napewno ktos Wam pomogl na poczatku, mozecie napisac do kogo warto sie zglosci z nerwica natrectw, lekowa... moze byc prywatnie czy tez nfz....

z gory dzieki!

Nerwica lęlowa - gdzie leczyć!!!

przez SylvikG 01 paź 2007, 06:51
Witam wszystkich!
Niedawdno zdałam sobie sprawę, iż cierpię na tzw nerwicę lękową. Postanowiłam zasięgnąć fachowej porady, ponieważ zaczyna mi to przeszkadzać w normalnym funkcjonowaniu.
Bardzo Was proszę o polecenie mi jakiegoś solidnego lekarza z Warszawy. Z góry dzięki wielkie za pomoc.

przez Aga1 01 paź 2007, 11:29
Czesc zostawilam wiadomosc na pw.Pozdrawiam

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[Warszawa] Miła dziewczyna

przez artkol8 14 paź 2007, 21:39
Witam! bardzo chciałbym poznać miłą a przede wszystkim posiadająca dobre serduszko dziewczyne z Warszawy lub okolic w wieku 20-28 Mam teraz trudny okres i chciałbym pogadać. Serdecznie pozdrawiam! ;)

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 9:08 pm ]
Bardzo mnie cieszyAga1 że odpowiedziałaś na mój post ale niestety nie moge odnaleść wiadomości od Ciebie :cry: możesz podesłać odpowiedz na moją poczte : artkol8@wp.pl

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 9:09 pm ]
Bardzo mnie cieszyAga1 że odpowiedziałaś na mój post ale niestety nie moge odnaleść wiadomości od Ciebie :cry: możesz podesłać odpowiedz na moją poczte : artkol8@wp.pl

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 9:11 pm ]

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 9:50 pm ]
To jeszcze raz ja jeśli znalazła by się na forum jakaś milusia dziewczynka :) w wieku 20-28 lat którą bardzo chętnie bym poznał to jestem dostępny pod adresem : artkol8@wp.pl może w moim życiu znowu zaświeci słoneczko. Pozdrawiam!

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 9:55 pm ]
To jeszcze raz ja jeśli znalazła by się na forum jakaś milusia dziewczynka :) w wieku 20-28 lat którą bardzo chętnie bym poznał to jestem dostępny pod adresem : artkol8@wp.pl może w moim życiu znowu zaświeci słoneczko. Pozdrawiam!

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 9:55 pm ]

przez zamknietywsobie 16 paź 2007, 19:59
Ja jestem z Ciechanowa ;) A nerwice mam juz kawalek czasu,tak ok roku. Tylko ze objawy mam od kilku miesiecy :-| Jak narazie lecze sie samymi lekami i jest wszystko ok. Dzieki tym lekom zyje mi sie lepiej. Pozdro z Ciechanowa!!

przez Simba 16 paź 2007, 22:55
zamknietywsobie napisał(a):Ja jestem z Ciechanowa ;)

Ja studiuję w Ciechanowie w WSBiZ na informatyce [zaocznie]...:)

Rok przy nerwicy to bardzo krótki okres...więc raczej nie jest długo...:) Ale raczej nieprędko się z tego wychodzi...:|

Ja cierpię od dziecka...:(
Żyję w tempie 180BPM.

przez snaefridur 22 paź 2007, 03:36
Jaśkowa napisał(a):z Bielan :)

Ja też z Bielan :D.I Tygryska też z tego co mi wiadomo :).
snaefridur

Re: [Warszawa] Miła dziewczyna

przez Pawle 22 paź 2007, 11:56
artkol8 napisał(a):Witam! bardzo chciałbym poznać miłą a przede wszystkim posiadająca dobre serduszko dziewczyne z Warszawy lub okolic w wieku 20-28 Mam teraz trudny okres i chciałbym pogadać. Serdecznie pozdrawiam! ;)

Skoro temat zmienia się po woli w "pośrednictwo żon", to ja też poproszę jedną. :D Szukam kandydatki na żonę w wieku do 25 lat. Inne wymagania? Musi czarodziejski pantofelek na stópkę pasować. :D
Pozdrawiam wszystkich!
Pawle

przez Jaśkowa 22 paź 2007, 15:08
snaefridur a gdzie dokładnie na tych Bielanach bo Natik też z Bielan sporo nas :)
Jest taka cierpień granica za którą uśmiech pogodny się zaczyna
Przyjaciel forum

przez snaefridur 22 paź 2007, 16:28
Może coś jest w powietrzu :P.Ja z ulicy Kasprowicza,bliziutko AWF...
snaefridur

przez Jaśkowa 22 paź 2007, 17:13
Ja z Andersena :D
Przyjaciel forum

przez snaefridur 22 paź 2007, 17:38
snaefridur napisał(a):Ja z Andersena Very Happy

To rzut beretem ode mnie :).

Polina napisał(a):A ja to co? Ja jestem ze wsi, czyli z tarchomina, ale na bielany mam blisko Razz Mogę nawiedzić

A ja się spotkania boję :oops: .
snaefridur

Troche to przykre :(

przez artkol8 22 paź 2007, 19:00
Szczerze mówiąc nie spodziewałem się że tak zostane zjechany :( i to na forum na którym myślałem że ludzie są bardziej wyrozumiali mam problemy z nawiązywaniem kontaktów a internernet zmniejsza opory w pierwszej najtrudniejszej fazie wcale nie szukam żony tylko dziewczyny z którą mógłbym swobodnie porozmawiać mam strasznego doła po tym jak zostawiła mnie dziewczyna ale wy chyba tego nie rozumiecie Może faktycznie troche nie tak to zabrzmiało ale bez przesady

przez Jaśkowa 22 paź 2007, 19:02
snaefridur ja nie gryzę Polina tyż nie :mrgreen:
Przyjaciel forum

Sortuj wg