[Warszawa] Nasza Stolica

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

[Warszawa] Nasza Stolica

przez kosunia91 30 mar 2013, 23:19
Warszaawoo ! jest ktoś kto miałby ochotę spotkac się z tak nienormalna osobą jak ja ??? mysle, że potrzebujeee rozmowy z kimś kto nie z byle powodu jest na takim forum.. odzywajcie się ! :)

-- 14 kwi 2013, 17:17 --

Warszawa śpi... :(
Dobrze jest nienawidzić samego siebie, ale tylko od czasu do czasu.

[Warszawa] Nasza Stolica

przez amistad 16 kwi 2013, 23:24
[quote="kosunia91"]Warszaawoo ! jest ktoś kto miałby ochotę spotkac się z tak nienormalna osobą jak ja ??? mysle, że potrzebujeee rozmowy z kimś kto nie z byle powodu jest na takim forum.. odzywajcie się ! :)

hmmm czy `91 to twój rocznik?

[Warszawa] Nasza Stolica

przez kosunia91 17 kwi 2013, 21:41
tak tak, mój rocznik :)
Dobrze jest nienawidzić samego siebie, ale tylko od czasu do czasu.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[Warszawa] Nasza Stolica

przez amistad 18 kwi 2013, 17:36
to jest między nami duża różnica wieku :-) nadal zainteresowana?

[Warszawa] Nasza Stolica

przez Lucid_dreamer 25 kwi 2013, 13:04
Jestem tu pierwszy raz, strasznie to dla mnie wszystko dziwne i nowe. Mam na imię Maciek, mam 26lat. Od jak dawna cierpię na depresję? Nie wiem, bo zawsze czymś była maskowana. Całe zycie tłumaczyłem sobie ze jest dobrze, ze to chwilowe niepowodzenia i sobie poradzę. Byłem wolnym duchem, kręciła mnie filozofia, zabawa, coraz to kolejne mocniejsze używki. Starałem sie za wszelka cenę unikać odpowiedzialności za swoje zycie, uciekać kiedy pojawiały sie większe problemy.
Kiedyś byłem dusza towarzystwa, zawsze kręcily sie przy mnie jakieś dziewczyny, miałem wielu znajomych, kilku przyjaciół.
Od jakieś 2 lat zaczęło sie robić coraz gorzej. Coraz trudniej było mi sie skupiać na obowiązkach, przez co zawalilem prowadzona działalność. Zacząłem sie separowac od ludzi, wiecej czasu spełniać z kieliszkiem/skretem/tabletka i książka czy filmem. Znajomi poszli w swoim kierunku, zakładają rodziny, rozwijają sie. Pozbawiony siły do czegokolwiek, z dobrze zarabiajacego człowieka zacząłem popadać w długi. Jest Mi jest coraz trudniej rozmawiać z kimś o czymkolwiek, czuje ze buduje coraz większa granice miedzy sobą a światem. Pod koniec zeszłego roku miałem załamanie i próbę samobójcza- z której na szczęście ? Wyszedłem. Poszedłem na terapie, rzucilem wszelkie używki, zacząłem brać velafax, ale wtedy zaczęło sie piekło. Zupełnie runęła moja pewność siebie, zycie przestało mi jakkolwiek smakowac. To sie chyba anhedonia nazywa. Rzeczy są dla mnie płytkie i powierzchowne, nie potrafię sie z czegoś głęboko cieszyć i gorliwie przeżywać. Znów zaczynaja dominować chęć ucieczki, zapomnienia. Pracuje w korporacji pełnej ludzi sukcesu, z ogromnym parkiem na zarabianie pieniedzy. Moje 8-9k wydaje sie tam śmieszne, czuje ze muszę sie fejkowac cały czas, pokazywać na sile człowieka którym nie jestem.
Pracuje z reguły od 8 do 23 więc na szczęście mam mało czasu na uzależnie sie nad sobą, bo wiem ze to tylko wzmacnia chorobę, ale czasem nie wytrzymuje. Weekendy to dla mnie katorga skazania na samotność, ew przebywania z ludźmi z którymi nie chce być. Od 3-4 lat nie byłem w poważniejszym związku z dziewczyna, nie wiem czy jeszcze bym potrafił. Wszystko jest takie puste..
Nie wiem w sumie po co to pisze i czy w dobrym miejscu, ale pomyślałem ze może kontakt z kimś o podobnych przeżyciach mógłby mi pomoc...

[Warszawa] Nasza Stolica

przez Łapa 25 kwi 2013, 15:30
jeśli ktoś z Wawy chciałby popisać/spotkać się to jestem chętny :)
ObrazekObrazekObrazekObrazek

[Warszawa] Nasza Stolica

przez Mihau 25 kwi 2013, 16:59
Wtorek?

[Warszawa] Nasza Stolica

przez poem 25 kwi 2013, 21:28
Ja bym była chętna na spotkanie, nawet w tygodniu po południu/wczesnym wieczorem, choć lepiej w weekend. A może ktoś wybiera się na Juwenalia 10-11 maja? To już niedługo :)

[Warszawa] Nasza Stolica

przez słoneczna_dusza 26 kwi 2013, 23:25
ja tez chce :)
"Nie ma bezsensu życia. Jest tylko brak zrozumienia sensu."
Polecam - Eksperyment Roesenhana - http://pl.wikipedia.org/wiki/Eksperyment_Rosenhana

[Warszawa] Nasza Stolica

przez Mihau 27 kwi 2013, 10:16
Wtorek 20,00 ? Ale gdzie?

[Warszawa] Nasza Stolica

przez Łapa 27 kwi 2013, 15:57
Podaj mi dzielnice a podam Ci fajne miejsce/a :)
ObrazekObrazekObrazekObrazek

[Warszawa] Nasza Stolica

przez Mihau 27 kwi 2013, 20:06
Ursynów ewentualnie przy którymś metrze ew wszystko jedno.

[Warszawa] Nasza Stolica

przez Nuve 27 kwi 2013, 20:23
tez bym sie spotkal ale skonczyl mi sie afobam, teraz nia ma opcji abym wyszedl z domu. chyba ze do psychiatry =)

[Warszawa] Nasza Stolica

przez thomas1986 28 kwi 2013, 00:06
Ja się chetnie spotkam, potrzebuje wsparcia. Spotkanie jest we wtorek, o której i gdzie?

-- 27 kwi 2013, 23:08 --

Ja mam nerwice natrectw, cierpię każdego dnia, jestem smutny, samotny, nie mam nikogo przy sobie, a tak bardzo chce kochać.

Sortuj wg