[Warszawa] Nasza Stolica

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

przez agnes635 08 lut 2006, 13:07
Swięta racja Janku,chciałabym mieć taki problem.
Ale głowa do góry chłopaki nadejdzie wasz dzień. ;)

przez snaefridur 02 mar 2006, 21:53
Jest,ale nie wstrzelam się w podany przedział wiekowy ;].
snaefridur

[Warszawa] Nasza Stolica

przez kukubara 06 kwi 2006, 22:20
Czy ktokolwiek z Was chcialby sie spotkac w Warszawie?...robi sie cieplutko,przyjemnie.Mi osobiscie takie spotkanie daloby bardzo wiele...moglabym wymienic sie doswiadczeniami w walce z choroba i lekami...i naprawde chetnie posluchalabym innych...apeluje do wszystkich ,ktorzy maja blisko do Wawy warto naprawde zawsze razem jest bezpieczniej i poprostu ciekawiej :D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Gość 07 kwi 2006, 11:33
Ja bardzo chętnie !
Gość

przez Gość 07 kwi 2006, 13:39
Ja niestety nie mieszkam w Warszawie ale dość blisko może ze 100 km chciałabym się spotkać z kimś z forum ale niestety to niemożliwe....ja mam okropny lęk przed ludźmi co było w jednym z tematów o pocącychh się dloniach często mi się trzęsą ręce jak z kimś rozmawiam mam tiki nerwowe drganie powiekami głową zębami robię się czerwona boję sę więzi z ludźmi nie lubię być blisko kogoś nie lubię nawet tego jak ktoś mnie przytula jakieś to dla mnie takie odrażające źle się wtedy czuję...nie weim czy wszyscy nerwicowi mają takie odczucia...
Gość

przez Gość 07 kwi 2006, 13:41
Po prostu nie lubię i uciekam od bliskości z kimś...przez mój lęk i jakieś dziwne uczucie skrępowania w takich sytuacjach
Gość

przez Gość 07 kwi 2006, 13:42
Jak możecie to odpiszcie...czekam na odpowiedź :|
Gość

przez Gość 07 kwi 2006, 13:43
Wiem że to głupi problem ale ja nie cierpię być blisko kogoś nie wiem co jest powodem że czuję aż taką niechęć do czyjejś bliskości...nie znoszę tego jak ktoś mnie dotyka przytula...
Gość

przez Gość 07 kwi 2006, 13:46
Czuję wtedy jakiś dziwny dreszcz w środku jakby mi się robiło zimno...boję się jeszcze bardziej jak ktoś mnie przytula albo dotyka...
Gość

przez Gość 07 kwi 2006, 14:03
Ja się bardzo chętnie spotkam!
Gość

przez agapla 07 kwi 2006, 14:06
Mam nadzieję że teraz mnie zaloguje???????????? jak już pisałam bardzo chętnie się spotkam . Kogoś powyżej też nie zalogowało ( spróbuj jeszcze raz)

[ Dodano: Pią Kwi 07, 2006 5:35 pm ]
Uwaga wszyscy warszawiacy! my z kukubarą apelujemy zgłaszajcie się! Czy oprócz nas jest tu ktoś jeszcze z Wawy?

przez Gość 08 kwi 2006, 16:29
Szkoda że ja nie jestem z Warszawy... :( ale pisać na forum zawze mogę.. :roll:
Gość

przez Gość 09 kwi 2006, 19:48
ja chętnie się spotkam, może jakiś park, w słoneczny dzień?
Gość

przez snaefridur 09 kwi 2006, 20:25
agapla napisał(a):Czy oprócz nas jest tu ktoś jeszcze z Wawy?

Jest,jest ;).
snaefridur

Sortuj wg