[Warszawa] Nasza Stolica

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

[Warszawa] Nasza Stolica

przez agusiaww 23 wrz 2012, 12:13
C(c)złowiek, szanuje :smile: ale do tego trzeba dwojga, i wiem, ze mój mąż też umie to uszanować.
Możesz z dziewczyną na początku spróbować się zaprzyjażnic :) Powodzenia:)
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

[Warszawa] Nasza Stolica

przez kamciaw 24 wrz 2012, 21:31
Kama, lat 37 (mężatka) z nerwicą natręctw - głównie na tle chorobowym i zachorowań, hmm ew. końca świata, nerwicą lękową, fobią społeczną. Szukam osób, z którymi można by pogadać na początek na gg. Oprócz całego szaleństwa w mojej głowie jestem milusią i ciepłą osobą, pracuję, w wolnym czasie ogladam co popadniem, gram w gry MMO i single, lubię wszelkie ciekawostki świata: od wyrobu produktów w fabrykach do nowych kierunków New Age.
Z góry zaznaczam, że oferty matrymonialne nie interesują mnie. Szukam przyjaciół i kogoś, kto mnie zrozumie. Odpowiem na każdego priva. :smile:

[Warszawa] Nasza Stolica

przez Ruda88 28 wrz 2012, 16:38
Witam, mam 24 lata, od 2 lat mam nerwicę na zmianę z depresją, od 3 miesięcy jest to nerwica lękowa, na tą chwilę nie leczona farmakologicznie. Przez nerwicę zrezygnowałam ze swoich pasji; sport, muzyka (gra na instrumentach), jazda motocyklem, życie w pewnym momencie straciło dla mnie sens. Powoli próbuje budować wszystko na nowo i przede wszystkim powrócić do tego co kocham :) . Poszukuje osób, które miałyby ochotę się spotkać i porozmawiać, może jest ktoś kto ma podobne zainteresowania i chciały wspólnie je realizować (wiek i płeć bez znaczenia). Jeśli tak to zapraszam na priv lub gg 11484369.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[Warszawa] Nasza Stolica

przez Nuve 05 paź 2012, 12:59
@secret

Z jednej strony jak diabli, natomiast czytając o tym lub rozmawiając z osobami co mają podobne problemu co ja, trochę się uspokajam (troche to jest egoistyczne)

Chociaż nie znam nikogo w "realu" co ma podobne problemy co ja (deprecha + nerwica lękowa) więc pozostaje mi te forum.

[Warszawa] Nasza Stolica

przez C(c)złowiek 05 paź 2012, 14:34
w Warszawie mamy silną "ekipę". Tylko cos ostatnio spotkania umierają...... czyżby każdy poszedł w swoją stronę...???
"Żyjemy w świecie przyjemności pozbawionych radości" ;) Erich Fromm
GG: 5365347

[Warszawa] Nasza Stolica

przez Annuszka 11 paź 2012, 19:41
Kochani! Polećcie mi proszę jakiegoś dobrego psychoterapeutę w poradni na Sobieskiego. Cierpię na nerwicę lękową. Chodzę na terapię prywatnie, ale nie stać mnie na nią, więc idę jutro na wizytę do psychiatry na Sobieskiego i chcę dostać skierowanie na terapię u nich. Tylko tam tylu tych psychologów, a ja chciałabym wybrać kogoś dobrego. Macie jakieś doświadczenie?

[Warszawa] Nasza Stolica

przez pjotr 23 paź 2012, 12:19
Chciałbym spotkać się z kimś i porozmawiać, tak czwartek - niedziela... Rzuciła mnie kobieta (banał), potrzebuję się wygadać, poradzić.

[Warszawa] Nasza Stolica

przez Doti Wawa 26 paź 2012, 10:51
Witam może jakieś spotkanko wkońcu się odbędzie co wy na to.?Już chyba dawno nic się nie działo co z Wami się dzieje?Pozdawiam i zapraszam także pjotra......
"Bez cierpienia nie rozumie się szczęścia"

[Warszawa] Nasza Stolica

przez karola12 03 lis 2012, 01:58
Witam :D
Ja również chciałabym się spotkać z kimś z Warszawy.
A prayer for the wild at heart, kept in cages

[Warszawa] Nasza Stolica

przez Doti Wawa 04 lis 2012, 13:08
no to już parę chetnych jest więc miejsce,data i spotkanko!!!!!!!!!!!!
"Bez cierpienia nie rozumie się szczęścia"

[Warszawa] Nasza Stolica

przez Patrycha23 07 lis 2012, 15:04
Witam, chetnie spotkam sie z kims z forum (nie w celu matrymonialnym oczywiscie). Mieszkam w okolicach Warszawy dlatego tutaj piszę.

-- 07 lis 2012, 15:06 --

secretladykkk, moj dwuletni tez sie wali i mysle ze niekoniecznie warto rozlewac nad tym lzy ale na pewno warto sie spotkac i pogadac :)

-- 07 lis 2012, 15:21 --

Jak ktos jest zainteresowany spotkaniem, poznaniem się i rozmowa to piszcie na priv albo na forum.
In my mind there's something strange that I can't change..
.... .... ....
Największe wyzwania życie stawia przed najsilniejszymi!

F41.0

Warszawa - spotkanie real.

przez Patrycha23 07 lis 2012, 15:28
Witam wszystkich zainteresowanych. Jesli ktokolwiek z Was chce poznac kogos z podobnym lub calkiem innym zaburzeniem mozgu / zyciowym problem, chce po prostu pogadac, oderwac sie od swojej rzeczywistosci lub po prostu poznac kogos nowego, znajomego, przyjaciela i bratnia dusze, to piszcie na forum lub prywatnie. Zaczynam wątek bo rozpaczliwie potrzebuje wokol siebie ludzi w podobnym wieku (24), z podobna wrazliwoscia lub zupelnie innych ale chetnych do wysluchania, wspolnego posmiamnia sie, pogadania, pomilczenia, poplakania, spokojnego wypicia piwka (alkoholikom dziekuje z gory bo mam uraz).
Zapraszam wszystkich chetnych, tych mniej smialych tez, ja sama dlugo sie zbieralam ale w koncu jestem gotowa :) Piszcie i spotykajmy sie!

*nie jest to ogloszenie matrymonialne! :P
In my mind there's something strange that I can't change..
.... .... ....
Największe wyzwania życie stawia przed najsilniejszymi!

F41.0

[Warszawa] Nasza Stolica

przez karola12 09 lis 2012, 02:34
Niestety moja obecność jest silnie związana z miejscem spotkania :(
Pragi np w ogóle nie znam i chyba nie byłabym w stanie dojechać tak daleko.
Ale oczywiście postaram się dostosować :smile:
A prayer for the wild at heart, kept in cages

[Warszawa] Nasza Stolica

przez buka 09 lis 2012, 03:44
Zazwyczaj spotykamy się w Szwejku na placu Konstytucji(zaraz obok metro Politechnika) w niedziele bo piwo tanie-1l.za 7zł
Jak są chętni to można coś ogarnąć:)

Sortuj wg