[Warszawa] Nasza Stolica

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

[Warszawa] Nasza Stolica

przez C(c)złowiek 28 sie 2012, 10:16
uwielbiam wykluczenie.
"Żyjemy w świecie przyjemności pozbawionych radości" ;) Erich Fromm
GG: 5365347

[Warszawa] Nasza Stolica

przez abraxas 30 sie 2012, 09:02
Witam wszystkich,
Widzę, że parę osób uczęszcza na terapię i związku z tym prosiłabym o pomoc- jeśli ktoś jest zadowolony ze swojego terapeuty to proszę o info na pw do kogo chodzi. Baaardzo mi na tym zależy, bo jak źle trafię to już całkiem się rozsypię :(
Z góry dzięki
Bywają dni dobre, ale bywają i złe, i te też muszę przyjąć za własne. Są dni, kiedy jestem z kamienia, czasem z żelaza, najczęściej, niestety ze szkła.

[Warszawa] Nasza Stolica

przez andre143waw 30 sie 2012, 17:06
witam, a ja jestem Andree, mieszkam w wawie od 3 tyg i zostaje na stale, mam nerwice tylko ;) lub az ;) mam 27 lat i marzy mi sie zakochac;) Moze wlasnie tu poznam milosc swojego zycia ;)? wiek bez znaczenia,bylebyla pelnoletnia ;) starsza moze byc moze byc mlodsza moze nawet byc w moim wieku;)
Gdybyś miał jeden strzał, lub jedyną szanse by zdobyć to czego pragniesz, wykorzystałbyś ją czy po prostu pozwolił jej się wyślizgnąć ?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[Warszawa] Nasza Stolica

przez C(c)złowiek 01 wrz 2012, 15:37
andre143 napisał(a):witam, a ja jestem Andree, mieszkam w wawie od 3 tyg i zostaje na stale, mam nerwice tylko ;) lub az ;) mam 27 lat i marzy mi sie zakochac;) Moze wlasnie tu poznam milosc swojego zycia ;)? wiek bez znaczenia,bylebyla pelnoletnia ;) starsza moze byc moze byc mlodsza moze nawet byc w moim wieku;)

masz prace???

[Warszawa] Nasza Stolica

przez andre143waw 02 wrz 2012, 15:49
C(c)złowiek,

Mozna powiedziec ze mam w planach, mamy juz opracowany biznes, bedziemy robic na siebie ;)w przyszlym tyg planowane rozpoczecie.
Mam z czego życ - bez obaw ;) kim jestes czlowieku ;)?
Gdybyś miał jeden strzał, lub jedyną szanse by zdobyć to czego pragniesz, wykorzystałbyś ją czy po prostu pozwolił jej się wyślizgnąć ?

[Warszawa] Nasza Stolica

przez zabka 09 wrz 2012, 11:56
Szukam znajomych w odpowiednim wieku z Warszawy i okolic. Mieszkam w Wawrze i mam 34 lata. Czasem czuję się osamotniona ze swoimi problemami. Jeśli czujesz podobnie, napisz...
Naj­lep­szym przy­jacielem jest ten, kto nie py­tając o powód smut­ku, pot­ra­fi spra­wić, że znów wra­ca radość.

[Warszawa] Nasza Stolica

przez C(c)złowiek 10 wrz 2012, 11:01
Hej, chetnie sie spotkam na zywo :) mam 29 lat. Mieszkam w Warszawie. Napisz PW kiedy masz czas.

[Warszawa] Nasza Stolica

przez C(c)złowiek 10 wrz 2012, 11:01
nikim ;)

Fajnie ze nie masz problemow finansowych. A jaka dziedzina?

[Warszawa] Nasza Stolica

przez czarnapasqda 11 wrz 2012, 23:53
Hej. Czy moglby ktos polecic dobrego psychiatre w Warszawie? Glownie chodzi mi o recepte, wiec raczej kogos, kto nie robi problemow z wypisywaniem lekow. Raczej wizyta prywatna. Z gory dzieki.
"Bo smutek rodzi się zawsze z czasu, który upływa, a nie zostawia owocu".

[Warszawa] Nasza Stolica

przez agusiaww 14 wrz 2012, 14:32
Czesc :smile: fajnie, ze sie spotykacie, ja mam teraz prace dodatkowa w weekendy takze odpadam :why:
Powodzonka Wam :P
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

[Warszawa] Nasza Stolica

przez C(c)złowiek 21 wrz 2012, 22:25
agusiaww napisał(a):Czesc :smile: fajnie, ze sie spotykacie, ja mam teraz prace dodatkowa w weekendy takze odpadam :why:
Powodzonka Wam :P

Hej! Jezu, lata Cie nie widzialem. Co u Ciebie? Jak zycie?

[Warszawa] Nasza Stolica

przez agusiaww 22 wrz 2012, 01:35
C(c)złowiek, ja juz zyje w zwiazku, ktory ma stempel na papierze- malzenstwo. Ogolnie jest dobrze :smile: Nie narzekam, chociaz wiadomo, jak to zwyczajne zycie:) nie jest uslane rozami. Tez czasami mam zle nastroje, ale nie jest to depresja, tylko zwyczajny smutek. Fajnie byloby Was znowu zobaczyc, ale teraz jak mam wolne weekendy, jak np aktualny to staram sie go spedzic z mężem. Własnie wrocilismy z przedstawienia :mrgreen: a ze wypiłam dwie kawy to aktualnie mi sie nie chce spać :mhm: Pozdrawiam :papa:
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

[Warszawa] Nasza Stolica

przez Doti Wawa 22 wrz 2012, 10:32
witam jakieś spotkanko planujecie jutro?bo ja chętna jestem.
"Bez cierpienia nie rozumie się szczęścia"

[Warszawa] Nasza Stolica

przez C(c)złowiek 22 wrz 2012, 14:37
agusiaww napisał(a):C(c)złowiek, ja juz zyje w zwiazku, ktory ma stempel na papierze- malzenstwo. Ogolnie jest dobrze :smile: Nie narzekam, chociaz wiadomo, jak to zwyczajne zycie:) nie jest uslane rozami. Tez czasami mam zle nastroje, ale nie jest to depresja, tylko zwyczajny smutek. Fajnie byloby Was znowu zobaczyc, ale teraz jak mam wolne weekendy, jak np aktualny to staram sie go spedzic z mężem. Własnie wrocilismy z przedstawienia :mrgreen: a ze wypiłam dwie kawy to aktualnie mi sie nie chce spać :mhm: Pozdrawiam :papa:

Zzdroszcze Tobie!!!!! PRagne tez stabilizacji, miec rodzine, szczescie. Masz wielkie szczescie, szanuj to. JA ostanti poznalem bardzo mila dziewczyne z nad morza. Boje sie ze ona mnie nie zechce...., bardzo mi sie podoba, ma piekna dusze i umysł :)

Sortuj wg