[Warszawa] Nasza Stolica

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

[Warszawa] Nasza Stolica

przez agusiaww 11 maja 2012, 14:00
pianista, to zle myslisz ;) A na agresje polecam ćwiczenia relajsacyjne ;)
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

[Warszawa] Nasza Stolica

przez pianista 11 maja 2012, 18:20
"Ja nie jestem agresywny, agresywność - jeden" :)

[Warszawa] Nasza Stolica

przez Agasaya 11 maja 2012, 19:10
Stolico za tydzień przybywam :yeah:
A69.2, F60.31, F41.2, F50.2, F43.1, F44.0, DDA+DDD, początki F40.290
http://agasayaaa.blog.interia.pl/

Wtłoczona w matnię szukam jej
Bezwiednie tak kołyszę się i zatracam
Ciało uwiera śpią demony złe
Ona to druga ja odbita w lustrze
Najlepsze Cycki Na Forum :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[Warszawa] Nasza Stolica

przez bluecd 12 maja 2012, 17:55
Hej!

Czy ktos moze przerobil jakas/jakiegos psychoterapeute z Wawy ,ktory jest:

1. blyskotliwy
2. wqur...
3. inteligentny
4. skuteczny
5. Jesli ona: b.ladna

No i zeby bylo mnie na niego stac 8)

MUSZE wreszcie wyjsc z leku przed ludzmi, spotkaniami, na ktorych nie wiem, o czym mam gadac, strachu przed praca, przed sprawdzeniem sie, przed kolejnym dniem i tego wiecznego napiecia-leku przed niewiadomo czym !!!

[Warszawa] Nasza Stolica

przez Adam Smith 12 maja 2012, 18:00
bluecd, ja chodzę do Agnieszki Paczkowskiej bardzo dobry psycholog , polecam . Na stronie ma napisane , że koszt wizyty wynosi 120 zł , ale można się dogadać , ja się z nią umówiłem na 100 .
Adam Smith

[Warszawa] Nasza Stolica

przez bluecd 12 maja 2012, 18:16
Tomcio Nerwica napisał(a):bluecd, ja chodzę do Agnieszki Paczkowskiej bardzo dobry psycholog , polecam . Na stronie ma napisane , że koszt wizyty wynosi 120 zł , ale można się dogadać , ja się z nią umówiłem na 100 .

I jak? Dobre to jest?? Czy takie srednie?
Bo szczerze mowiac jak mam sluchac -to tylko wodza, ktory umie potrzasnac.
Słodkie p...dosc mnie zmeczylo.
Ale dzieki za sugestie.

[Warszawa] Nasza Stolica

przez Adam Smith 12 maja 2012, 18:27
[quote="bluecd"]Hej!

1. blyskotliwy
2. wqur...
3. inteligentny
4. skuteczny

Z tych pięciu 4 punkty się zgadzają , tylko drugi nie , więc nie wiem czy ci będzie pasować . A w jakim nurcie szukasz terapii ? bo jeśli miałbym polecać to na pewno terapie behawioralno- poznawczą trwa najkrócej i ma dużą skuteczność .
Adam Smith

[Warszawa] Nasza Stolica

przez bluecd 12 maja 2012, 18:48
Tomcio Nerwica napisał(a):
bluecd napisał(a):Hej!

1. blyskotliwy
2. wqur...
3. inteligentny
4. skuteczny

Z tych pięciu 4 punkty się zgadzają , tylko drugi nie , więc nie wiem czy ci będzie pasować . A w jakim nurcie szukasz terapii ? bo jeśli miałbym polecać to na pewno terapie behawioralno- poznawczą trwa najkrócej i ma dużą skuteczność .

2 pkt jest opcjonalny
5 pkt jest bonusowy(zreszta to rzecz gustu..) ;-)
A skutecznosc i tak bedzie najwazniejsza,czyz nie ? :great:

[Warszawa] Nasza Stolica

przez Adam Smith 12 maja 2012, 18:58
bluecd, skuteczność jest , ale terapia trwa rok , jeśli ci zależy by szybciej uzyskać efekty to lepiej wybrać behawioralną . Ta terapia na którą chodzę , to grzebanie w przeszłość , szukanie konfliktów wewnętrznych , więc to trwa , natomiast behawioralna ma na celu zmienić twoje przekonania na temat , siebie , ludzi czy świata i nauczenia cię nowych zachowań. Do tego tłumaczy ci na czym polega błędne koło nerwicowe i mechanizm lęku :)
Adam Smith

[Warszawa] Nasza Stolica

przez bluecd 12 maja 2012, 19:02
Tomcio Nerwica napisał(a):bluecd, skuteczność jest , ale terapia trwa rok , jeśli ci zależy by szybciej uzyskać efekty to lepiej wybrać behawioralną . Ta terapia na którą chodzę , to grzebanie w przeszłość , szukanie konfliktów wewnętrznych , więc to trwa , natomiast behawioralna ma na celu zmienić twoje przekonania na temat , siebie , ludzi czy świata i nauczenia cię nowych zachowań. Do tego tłumaczy ci na czym polega błędne koło nerwicowe i mechanizm lęku :)

dobrze i tanio nie moze byc szybko. ;-)

Skutecznosc i trwalosc efektow.
Im bardziej boli-tym lepiej bedzie.
Szybkosc jest wzgledna a w tym przypadku cos mi mowi,ze nie da sie szybko zmienic czegos ,co trwalo 3/4 zycia.

[Warszawa] Nasza Stolica

przez Adam Smith 12 maja 2012, 19:16
bluecd, skoro tak , to będzie dobry kierunek . Zawsze możesz pójść na pierwszą wizytę i zobaczyć czy będzie ci odpowiadać tego typu terapia :)
Adam Smith

[Warszawa] Nasza Stolica

przez bluecd 13 maja 2012, 13:49
Tomcio Nerwica napisał(a):bluecd, skoro tak , to będzie dobry kierunek . Zawsze możesz pójść na pierwszą wizytę i zobaczyć czy będzie ci odpowiadać tego typu terapia :)

Pewnie tak wlasnie zrobie chociaz za kazdym razem jest stres i jakis taki niesmak ,ze trzeba sie przed kolejna niesprawdzona i niezaufana osoba wywnetrzac a potem zwykle okazuje sie ,ze i tak d..pa i pomylka.
M.in.dlatego zaczalem srubowac wymagania ale to takze nie daj zadnej gwarancji.
Tak wiec tylko dobre sprawdzone rekomendacje coskolwiek rokuja..

[Warszawa] Nasza Stolica

przez vifi 13 maja 2012, 15:24
Pierwsze wrażenie raczej nie jest dobrym kryterium na dłuższą metę. Wydaje się że na dłuższą metę doświadczony terapeuta po 40, nawet z innym już spojrzeniem na świat i życie może dać lepsze wyniki niż młoda, ładna pani psycholog z którą dobrze się nam rozmawia. Oczywiście tak nie musi być, może się zdarzyć że nie będziemy mogli się jakoś dogadać z terapeutą, w ogóle źle się przy nim czujemy i wtedy można go zmienić (chociaż lepiej wcześniej zastanowić się dlaczego tak jest), ale szukanie jakiegoś ideału po całej Warszawie wydaje mi się przesadą. Chyba wystarczy po prostu dobry terapeuta.

[Warszawa] Nasza Stolica

przez bluecd 13 maja 2012, 15:29
vifi napisał(a):Pierwsze wrażenie raczej nie jest dobrym kryterium na dłuższą metę. Wydaje się że na dłuższą metę doświadczony terapeuta po 40, nawet z innym już spojrzeniem na świat i życie może dać lepsze wyniki niż młoda, ładna pani psycholog z którą dobrze się nam rozmawia. Oczywiście tak nie musi być, może się zdarzyć że nie będziemy mogli się jakoś dogadać z terapeutą, w ogóle źle się przy nim czujemy i wtedy można go zmienić (chociaż lepiej wcześniej zastanowić się dlaczego tak jest), ale szukanie jakiegoś ideału po całej Warszawie wydaje mi się przesadą. Chyba wystarczy po prostu dobry terapeuta.

Z ta 'ladna pania' to troszke byl zart, faktycznie intuicja+ doswiadczenie/praktyka beda optymalne. Z szukaniem idealu oczywiscie przesada ale jednak
nie jest tak latwo trafic na dobrego i rzetelnego terapeute, jeszcze z intuicja i doswiadczeniem.
Skads informacje o nim trzeba brac, nie mozna co pare m-cy zmieniac terapeuty, nie mowiac o stracie czasu i srodkow.

Sortuj wg