[Warszawa] Nasza Stolica

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

[Warszawa] Nasza Stolica

przez żabka 25 lip 2011, 14:37
Cześć :smile: jeżeli ktoś chciałby się spotkać, pogadać to można się do mnie zgłaszać :smile:
potrafię słuchać :smile: porządnie opieprzyć i zmotywować jeśli trzeba;)
ale możemy też zwyczajnie poplotkować czy pogawędzić o jakiś błahostkach nad herbatą czy kawą;) jeżeli nie ruszymy tyłków to nic się w naszym życiu nie zmieni.
Ja chcę coś zmienić.

[Warszawa] Nasza Stolica

przez Sabaidee 25 lip 2011, 17:03
żabka, no i właśnie po to się spotykamy. Przypominam, że następne spotkanie w niedzielę o 16:00 u Chińczyka na Pl. Zbawiciela. Może wpadniesz?
Sabaidee

[Warszawa] Nasza Stolica

przez Nel 25 lip 2011, 17:05
Kurcze...niedziela 16 ...taka obiadowa pora.... :(
...Wracam w siebie i znajduję świat!
Znowu raczej w przeczuciu i niejasnym pożądaniu niż w rzeczywistym kształcie i żywej sile...

Johann Wolfgang von Goethe
Nel

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[Warszawa] Nasza Stolica

przez Sabaidee 25 lip 2011, 17:08
dune, e tam, kombinujesz jak koń pod górę żeby nie przyjść. :D Zjesz wcześniej albo u Chińczyka.
Sabaidee

[Warszawa] Nasza Stolica

przez Nel 25 lip 2011, 17:12
Sabaidee, ja to akurat wcale nie jem...nie w tym rzecz...ale pewnie troche masz racji ... :(
Znowu raczej w przeczuciu i niejasnym pożądaniu niż w rzeczywistym kształcie i żywej sile...

Nel

[Warszawa] Nasza Stolica

przez Sabaidee 25 lip 2011, 17:34
dune, nie szukaj wymówek tylko po prostu przyjdź. Na pewno będzie dobra atmosfera.
Sabaidee

[Warszawa] Nasza Stolica

przez Nel 25 lip 2011, 17:36
postaram się ...

Nel

[Warszawa] Nasza Stolica

przez dogomaniaczka 25 lip 2011, 17:37
Sabaidee, nie oceniaj tak surowo, niedziela to dzień dla wielu osób rodzinny..:P

to ja sobie zamówię chińczyka na dowóz do domu to się będzie liczyło jako mój udział w spotkaniu :P

[Warszawa] Nasza Stolica

przez żabka 25 lip 2011, 17:41
Sabaidee, niestety nie mogę być na spotkaniu bo wyjeżdżam w rodzinne strony :(
ale na następnym spotkaniu z pewnością się zjawie :smile:

[Warszawa] Nasza Stolica

przez Sabaidee 25 lip 2011, 17:45
dominika92, o, druga panna Migalska się odezwała :D Ja wiem, Dominiko, że dla niektórych to nie jest takie łatwe i proste i piszę trochę żartobliwie, ale naprawdę warto się przełamać chociaż ten pierwszy raz. Każdy następny jest już łatwiejszy.
Sabaidee

[Warszawa] Nasza Stolica

przez agusiaww 25 lip 2011, 17:50
Naprawde nie ma co szukac powodow do nie przyjscia, atmosfera zawwze jest super, nawet jak byly po 3 osoby, to ze przeszlismy lub przechodzimy podobnie to co inni nas jednoczy :smile:
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

[Warszawa] Nasza Stolica

przez dogomaniaczka 25 lip 2011, 19:12
Sabaidee, wiesz dobrze że u mnie to akurat nie miganie się :) jak tylko wyjdę ze swojej klatki to lecę, ja bezproblemowa jestem. gorzej że zwątpiłam że kiedykolwiek z niej wyjdę :hide:

[Warszawa] Nasza Stolica

przez Nel 25 lip 2011, 19:20
ja wiem ze atmosfera bedzie fajna...ale nie wiem czy bym do tej fajnej atmosfery pasowala...poza tym....mam nielada problem z asertywnością :(

Nel

[Warszawa] Nasza Stolica

przez Sabaidee 25 lip 2011, 19:23
dominika92, a ja bardzo mocno wierzę, że jednak Ci się uda. Masz jakichś pozytywnych ludzi wokół siebie, jest XXI wiek...
Sabaidee

Sortuj wg