[Warszawa] Nasza Stolica

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

[Warszawa] Nasza Stolica

przez czarnapasqda 27 maja 2011, 13:49
Ja to w zasadzie moge dojechac pod szpital na Banacha bezposrednio, jezeli tylko miejsce docelowe spotkania jest widoczne z przytanku? :)
"Bo smutek rodzi się zawsze z czasu, który upływa, a nie zostawia owocu".

[Warszawa] Nasza Stolica

przez Sabaidee 27 maja 2011, 13:53
czarnapasqda, chyba nie jest. Z mapki wynika, że trzeba podejść kawałek i przejść na drugą stronę ulicy.
Sabaidee

[Warszawa] Nasza Stolica

przez czarnapasqda 27 maja 2011, 13:59
Hmm, to chyba pozostaje mi spotkac sie z Wami w Centrum.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[Warszawa] Nasza Stolica

przez _asia_ 27 maja 2011, 14:37
a orientuje się ktoś z Was czy dziś normalnie będą kursować tramwaje w okolicach Centrum??? bo wszędzie piszą o autobusach, a o tramwajach nic... :roll: będę wdzięczna za informację!
"Nie wolno zgadzać się na pełzanie, gdy czujemy potrzebę latania"

"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia, otwierają się inne, ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo, że nie widzimy tych drugich"

Helen Keller

[Warszawa] Nasza Stolica

przez grusia 27 maja 2011, 15:41
tez szukałam informacji. na stronie ZTM nie ma słowa o zmianach w kursowaniu tramwajów. ja będę jechać przez samo centrum po 17 :) linią numer 35, ze stawek na hoża :P jeśli Cie to będzie urządzało to mogę dać znać koło 17.30 (tak mam plan dojechać :P ) czy jest OK.
Tęcza jest ważna. Najważniejsza.

[Warszawa] Nasza Stolica

przez _asia_ 27 maja 2011, 15:44
grusiu, dziękuję za odpowiedź, tak, bardzo by mnie urządzało jakbyś o 17.30 dała znać! bo też muszę się dostać na Hożą. :D Dziękuję! :* Tylko jak - tu na forum będziesz mogła napisać czy na kom.?

"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia, otwierają się inne, ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo, że nie widzimy tych drugich"

Helen Keller

[Warszawa] Nasza Stolica

przez grusia 27 maja 2011, 15:48
dam radę na forum. napiszę ok 17.30. jeśli dojadę - to z dobrymi nowinami, a jeśli nie dojadę - to opisze sytuacje :)

[Warszawa] Nasza Stolica

przez _asia_ 27 maja 2011, 15:49
super, dziękuję Ci!!! ja muszę wyjść z domu o 18tej.

Helen Keller

[Warszawa] Nasza Stolica

przez grusia 27 maja 2011, 17:20
Zielono od policji. Na rowerach, motorach, stopach, w samochodach różnych marek :) Ale ruch tramwajowy bez zakłóceń. Właśnie wysiadlam na Hozej (przed czasem!). Miłego popołudnia i wieczoru :)

[Warszawa] Nasza Stolica

przez _asia_ 27 maja 2011, 17:47
grusiu, dzięki śliczne!!! :*

Helen Keller

[Warszawa] Nasza Stolica

przez czarnapasqda 27 maja 2011, 19:53
W takim razie jak sie konkretnie na jutro umawiamy? Pogoda jakby sie psuje, ale mam nadzieje ze nikomu to nie pokrzyzuje planow?:)

[Warszawa] Nasza Stolica

przez InnerChange 27 maja 2011, 23:02
Juz kiedys chcialem sie ustawic z kims z Wwa zeby pogadac o roznych opcjach i w ogole-wymieklem. Mam takie pytanko-jak sie umawiacie na spotkanie to rozkminiacie swoje "chore akcje" czy po prostu cieszycie sie z byle czego, zeby tylko nie mysles o "tym wszystkim"? Bo mam chyba ochote zasypac kogos swoim "syfem"...i nie wiem...sam nie wiem ;p Po prostu pogadalbym troche...ehh ;> pozdrowionka dla Wwa zza granicy ;>
"...Wierze w Jednego Boga - Ojca Wszechmogącego, Stworzyciela nieba i ziemi i wszystkich rzeczy widzialnych i niewidzialnych..."

[Warszawa] Nasza Stolica

przez sadi31 27 maja 2011, 23:57
Ja to bym sie wybrał na piwo z jakimś chłopem z Warszawy - tak posiedziec ponarzekać , poprzeklinać na te choróbska, pośmiac sie z siebie z innych poużlać - takie tam meskie gadanie
albo pobiegac, zasapać sie , spocic , wyładować emocje napięcie
któś reflektuje?????? :tel2: :angel:

[Warszawa] Nasza Stolica

przez Sabaidee 28 maja 2011, 05:52
czarnapasqda, Pogoda nam nie sprzyja, ale popołudnie ma być lepsze, a przynajmniej bez deszczu. Z Tobą jestem umówiony na przystanku 16:45

InnerChange, sadi31, szykuje się takie większe spotkanie integracyjne ludzi, którzy się nawzajem nie znają. Przyjdźcie! Wiele nie ryzykujecie, a jest to zawsze jakaś szansa na poznanie kogoś, kto umiałby wyjść naprzeciw Waszym oczekiwaniom.
Sabaidee

Sortuj wg