[Warszawa] Nasza Stolica

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

przez Tygryska 16 maja 2007, 09:52
Kurcze cos temat utknął :?
Ja w piatek mogą tylko byłabym póżniej.
W sobote nie mogę- mam rodzinną impreze.

przez obojetnosc 16 maja 2007, 15:08
Ja mam piątek zaklepany niestety, sobota może być, niedziela takoż.
3.V.ta się! ;)

przez Meg_ 16 maja 2007, 22:40
Tak szczerze mi też bardziej pasuje sobota ewentualnie niedziela. W piątek ciężko.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez lulu na moście 17 maja 2007, 11:16
Chciałabym zachęcić osoby (obojga płci) do rozmowy. A że nie jestem zwolenniczką długoterminowej koresponecji e-mailowej (przy jednoczesnym ograniczaniu się jedynie do tej formy zaznajamiania się), zapraszam na spotkanie, np. przy kawie.
Apeluję o odrobinę śmiałości...

Paulina 888 671 699
lulu na moście

przez Szczur 17 maja 2007, 18:42
Ponieważ nie udało mi się zmienić grafiku i zarówno w piątek jak i weekend pracuję na zmianie B (czego zawsze staram się uniknąć) także wnoszę o zmianę terminu. Choćby o tydzień. Będę zobowiązany jeśli reszta podzieli moją opinię
Pozdrawiam! ;)
Szczur (Rattus) - rodzaj gryzonia z rodziny myszowatych.

"Piekło to inni" Jean-Paul Sartre

przez Tygryska 17 maja 2007, 20:18
To co wy na następny weekend?

lulu na moście my tu właśnie cały czas o spotkaniu mówimy.

przez Meg_ 17 maja 2007, 23:03
Może rzeczywiście łatwiej będzie się spotkać w następny weekend, skoro w ten mało komu pasuje. Ja jestem za.

przez lulu na moście 18 maja 2007, 10:59
Droga Tygrysko nie zamierzam spotykać się z tabunem obcych ludzi. Preferuję spotkania w cztery oczy. Finito.
lulu na moście

przez ja ja i ja 20 maja 2007, 19:03
Jestem młodym 23-letnim świrem (depresja od 5 lat, podchodzę do drugiego leczenia) i tak, chętnie bym się spotkał z innym ludżmi, którzy odstają od normy (to wy! :D )

Więc macie kolejnego do grupy. Pasują mi piąteki,soboty,niedzielę.

Poza spotkaniem grupowym (ale to głupio brzmi), to chętnie też spotkanie w 4-oczodoły z dziewczynami w wieku 18-26 (wygląd nie ma znaczenia, bo spotykamy się pogadać:). Dlaczego dziewczyny? Bo zawsze lepiej dogadywałem się z pannami (mam podobno talent do rozmów z dziewczynami,więc głupio go marnować). I tyle.

Ściskam, całuję.
"Nic nie zostanie naprawione, wszystko zostanie zapomnianie" – Kundera "Żart"

przez agapla 20 maja 2007, 22:38
Skoro chcesz tylko pogadać to dlaczego te dziewczyny musza mieć 18-26 lat ? ;)

przez lulu na moście 21 maja 2007, 12:19
Bardzo proszę o kontakt osoby,które mają już na swoim na swoim koncie pobyt w szpitalu psychiatrycznym.. Przyszło mi stanąć przed trudnym wyborem...
Paulina (24)
888 671 699

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 12:21 pm ]
Bardzo proszę o kontakt osoby,które mają już na swoim koncie pobyt w szpitalu psychiatrycznym*.. Przyszło mi stanąć przed trudnym wyborem...
Paulina (24)
888 671 699

*Instytut Psychiatrii i Neurologii w Warszawie

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 12:21 pm ]
Bardzo proszę o kontakt osoby,które mają już na swoim koncie pobyt w szpitalu psychiatrycznym*.. Przyszło mi stanąć przed trudnym wyborem...
Paulina (24)
888 671 699

*Instytut Psychiatrii i Neurologii w Warszawie
lulu na moście

przez ja ja i ja 21 maja 2007, 23:34
To ty agapla z Wawy jesteś?

Wiesz, że jak mnie naprawią w tym klinicznym szpitalu, to masz u mnie kwiaty? :smile: Jako jedyna wyczułaś czego mi potrzeba. Empatia czy fart?

lulu na moście gdzieś jjest chyba post na ten temat o ile pamiętam...i o ile mnie pamięć nie myli panna była zachwycona. Chyba nawet chciałaby to powtórzyć, gdyby miała taką możliwość (to podważa skuteczność tej terapii :D )

Chyba,że chcą Cię na stałe zamknąć...wtedy,możesz się u mnie ukrywać przez parę tygodni. Wymyślimy coś.

Całuski

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 11:39 pm ]
Aaaa...nie odpowiedziałem na pytanie. :D

Poniżej 18-nastu mają jeszcze chyba siano we łbie i nie orientują co się w życiu dzieje (to moje zdanie,mogę się mylić, ale takie są moje doświadczenia). :?

Powyżej 26 lat...chyba bym się peszył...za duża różnica wieku. Czułbym się chyba trochę skrępowany i ciężko by mi się było pozbyć dystansu do tej osoby. Wydaje mi się też, że...hmmm...no dobra, może przesadzam...po prostu cięzko mi sobie wyobrazić otwartą, szczerą rozmowę z kimś takim. Ale mogę spróbować w sumie. A zatem panny powyżej 26 roku życia możecie uderzać...uprzedzam ,że mimo 23 lat wyglądam na jakieś 18 :P

Grozi wam zarzut pedofili :mrgreen:

przez Tygryska 23 maja 2007, 10:51
No i co z tym spotkaniem w weekend?
Ja w ten piatek mogę się spotkać wcześniej.

przez ja ja i ja 23 maja 2007, 11:15
W piątek jest Masa Krytyczna. Jedyna okazja,aby zablokować miasto i być przyczyną stresu i rozpaczy tysiąca osób. Po prostu nie mogę tego przegapić :twisted:

Jak napisał Pratchett "Inteligencja grupy jest równa IQ najgłupszego w grupie podzielonej przez ilość jej członków" (cytat niedokładny). Mało prawdopodne, że uda nam się wszystkim spotkać...

Sortuj wg