[Warszawa] Nasza Stolica

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

[Warszawa] Nasza Stolica

przez Sabaidee 24 kwi 2011, 16:48
C(c)złowiek, msza beatyfikacyjna jest o 10.00 rano. O 15.00 już będzie po wszystkim. Poza tym "u chińczyka" to dla mnie miejsce mało konkretne. Nie mam pojęcia, które miejsce masz na myśli.
Sabaidee

[Warszawa] Nasza Stolica

przez C(c)złowiek 24 kwi 2011, 17:54
Jest tu chińska restauracja na I piętrze na pl. Zbawiciela. Ale skoro msza jest o 10... to moze być i niedziela w sumie. :)
Może nawet się przyczłapie, ale jest jeszcze troche czasu, więc ostateczną odpowiedź jeszcze dam w sobotę.
Pozdrawiam.
I piszcie ludzie!!! Niech ten wątek się rozwija! Kto chetny na spotkanie???
"Żyjemy w świecie przyjemności pozbawionych radości" ;) Erich Fromm
GG: 5365347

[Warszawa] Nasza Stolica

przez Robanix 24 kwi 2011, 19:28
Ja 30 kwietnia napewno nie mogę, a w pozostałe dni długiego weekendu prawdopodobnie nie mogę, więc do zobaczenia przy następnej okazji...
"Kiedy znalazłem się na dnie, usłyszałem pukanie od spodu."
Stanisław Jerzy Lec

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[Warszawa] Nasza Stolica

przez C(c)złowiek 26 kwi 2011, 18:44
Mnie jednak nie bedzie :zzz: Do zobaczenia nastepnym razem !!!
"Żyjemy w świecie przyjemności pozbawionych radości" ;) Erich Fromm
GG: 5365347

[Warszawa] Nasza Stolica

przez Sabaidee 27 kwi 2011, 15:07
Warszawiacy! Co z Wami? Termin spotkania się zbliża, a tu chętnych jak na lekarstwo.

A może ktoś jest z Piaseczna lub okolic i chciałby się spotkać spontanicznie. Ja jestem w pełni dyspozycyjny.
Sabaidee

[Warszawa] Nasza Stolica

przez agusiaww 27 kwi 2011, 15:10
1 maja to odpada, w koncu kazdy gdzies wyjezdza, a poza tym sie spotkac z Misterem forum, o rany :time: to dopiero bylby szok :mrgreen:

a kto chetny na 8 maja, niedziela....moze pojdziemy na pola mokotowskie, na kocyk? :mrgreen:
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

[Warszawa] Nasza Stolica

przez buka 27 kwi 2011, 15:22
hehe,w stolicy chyba wszyscy szczęśliwi, piękni młodzi i bogaci;)

w Piasecznie to ja mieszkałem jakiś czas,teraz mieszkam po drugiej stronie miasta to by mi się nie chciało:P
ale gdzies na miescie,czemu nie..

[Warszawa] Nasza Stolica

przez frytka 29 kwi 2011, 22:16
Ojej :) ja też wybyłam już na weekend majowy i w dodatku nie wiem kiedy wrócę :roll: TZN na pewno na
7dmeg - EN jeśli dobrze kalkulujemy (?) Robanix :?:
C(c)złowiek może dotrzymasz towarzystwa Namiestnikowi? Bo ja w terenie będę chyba :D

Zatem - Panie i Panowie - 13sty lub 14ty maj - zacznijmy od ustalenia terminu - jak komu pasuje :?: :?: :?: :?: :?: Proszę o wypowiedzi :smile:
Anioły są wśród Nas

[Warszawa] Nasza Stolica

przez Robanix 30 kwi 2011, 02:23
2Proof napisał(a):Ojej :) ja też wybyłam już na weekend majowy i w dodatku nie wiem kiedy wrócę :roll: TZN na pewno na
7dmeg - EN jeśli dobrze kalkulujemy (?) Robanix :?:
C(c)złowiek może dotrzymasz towarzystwa Namiestnikowi? Bo ja w terenie będę chyba :D

O, to Ty :shock: . To w końcu wiem jaki masz nick :D . Tak, 7 maja będziesz w terenie ;) . A Namiestnikowi faktycznie przydałoby się jakieś towarzystwo, żeby nam nie zasnął :P .

2Proof napisał(a):Zatem - Panie i Panowie - 13sty lub 14ty maj - zacznijmy od ustalenia terminu - jak komu pasuje :?: :?: :?: :?: :?: Proszę o wypowiedzi :smile:

13 maja w piątek już mam spotkanie - będę dołował swojego doktorka :mrgreen: . Sobotę 14 maja mam póki co wolną, ale idealnym terminem dla mnie byłaby niedziela 15 maja 8) .
"Kiedy znalazłem się na dnie, usłyszałem pukanie od spodu."
Stanisław Jerzy Lec

[Warszawa] Nasza Stolica

przez Sabaidee 30 kwi 2011, 06:57
To już mamy trzy terminy: 1,8 i 15 maja :D Na mnie możecie liczyć w każdym z tych terminów. Jestem w pełni dyspozycyjny i cholernie mi zależy na tym, aby wyjść z izolacji społecznej. Na jutro - 1 maja 15.30 pod pomnikiem Chopina w Łazienkach - zadeklarowali swoje przyjście Imre i buka. Może jeszcze ktoś zdecyduje się przyjść.

-- 01 maja 2011, 09:36 --

Ze względu na niekorzystną aurę i prognozy opadów deszczu chyba to dzisiejsze spotkanie musimy odwołać. :cry:
Sabaidee

[Warszawa] Nasza Stolica

przez agusiaww 04 maja 2011, 15:11
Jak ktos chce na 8 maja to pisac do mnie na priv, moge od 15 gdzies sie spotkac w centrum, niestety pozniej mam wyjazdy :yeah:
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

[Warszawa] Nasza Stolica

przez Sabaidee 07 maja 2011, 06:52
No i co z tym naszym spotkaniem jutro? Gdzie i o której godzinie należy się stawić??

-- 07 maja 2011, 09:36 --

Jest propozycja: jutro o 12:00 w Łazienkach przy pomniku Chopina. Chętni proszeni są o potwierdzenie.
Sabaidee

[Warszawa] Nasza Stolica

przez polakita 07 maja 2011, 21:42
ja sié wybieram ;) na spotkanie z I Misterem Forum, chyba powinina sie zleciec cala chmara fanek?

[Warszawa] Nasza Stolica

przez Sabaidee 08 maja 2011, 06:09
polakita, Jak się nie zleci to będziemy mieli randkę. :D Tylko nie wkładaj butów na wysokim obcasie, bo ja mam 168.
Sabaidee

Sortuj wg