[Warszawa] Nasza Stolica

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

Re: [Warszawa] Nasza Stolica

przez cookiecrisp 08 lip 2010, 21:46
hahaha no domyślam się że to był żarcik taki :D
chciałabym być i myślę że będę mogła o ile nie dopadnie mnie wcześniej atak nerwicy =.="
zobaczymy ile ludzi będzie mogło i jak ustalicie szczegóły to się postaram dopasować.
jaka jest średnia wieku na takich spotkaniach? :mrgreen:

przez scroll 08 lip 2010, 22:09
Średnia wieku ok. 40-45 lat.
Ale nie martw się, ja mam 19, więc powinniśmy się dogadać.
Aha, obowiązuje zasada, że kto jest pierwszy raz na spotkaniu, ten stawia innym browary. Na tą chwilę zadeklarowało się 7 osób, więc szykuj kasę 8)
scroll

przez Anja01 08 lip 2010, 22:39
Buahahaha, Scroll, widzę, że masz dziś dobry humor. Cieszę się :) Postaram się być ale nic nie obiecuję.
Wojownik Światła, nadal w mroku

Jeg har makt til og drepe og a gi liv, odelegge og fornye. Hvem er jeg? Jeg er kjaerlighet

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez love_caffeine 08 lip 2010, 22:42
Ja mam 23 lata i też będę pierwszy raz na spotkaniu (o ile nic mi nie przeszkodzi), więc szykujcie się na dwie darmowe kolejki. ;)
...I'll be there as soon as I can, but I'm busy mending broken pieces of the life I had before...
...There's nowhere left to hide, in no one to confide, the truth burns deep inside and will never die...

przez cookiecrisp 09 lip 2010, 14:38
scroll napisał(a):Przyjdź, będziesz mile widziana 8) :D
aha juz rozumiem dlaczego :lol:

love_caffeine, świetnie, koszta zmniejszone o pół :mrgreen:

bożeee, nie rozumiem jak można tak naciągać ubogą licealistkę.

czyli co, na chwile obecna jakis statek na wiśle? łał nigdy nie bylam w takim miejscu :mrgreen:

przez pingwin 09 lip 2010, 15:24
Hej, jeśli można się jeszcze dopisywać, też bym b. chętnie przyszła, wzmocnić frakcję świeżaków ( i trochę zaniżyć średnią wieku, lat mam już prawie 20), czekam z niecierpliwością, aż padnie jakiś pewny termin, pozdrawiam!:-)

przez love_caffeine 09 lip 2010, 15:54
cookiecrisp napisał(a):
scroll napisał(a):Przyjdź, będziesz mile widziana 8) :D
aha juz rozumiem dlaczego :lol:

love_caffeine, świetnie, koszta zmniejszone o pół :mrgreen:

bożeee, nie rozumiem jak można tak naciągać ubogą licealistkę.

czyli co, na chwile obecna jakis statek na wiśle? łał nigdy nie bylam w takim miejscu :mrgreen:

tylko żeby krwiopijcy nas nie wykończyli. :lol:
widzę, że jest trzecia chętna nowa osoba, więc dzielimy na 3, nie jest źle. ;)
...I'll be there as soon as I can, but I'm busy mending broken pieces of the life I had before...
...There's nowhere left to hide, in no one to confide, the truth burns deep inside and will never die...

przez cookiecrisp 09 lip 2010, 15:57
o to wyglada na to ze sporo ludzi bedzie. fajnie fajnie ^^

a no wlasnie trzeba ustalic konkrety godzine i miejsce. jesli ma byc w poznych godzinach wieczornych to niestety ja odpadam (mieszkam tylko 10 km od warszawy ale komunikacja podmiejska w weekendy jest fatalna :x )

przez love_caffeine 09 lip 2010, 16:03
Raczej nie bedą to późne godziny wieczorne, bo nastepnego dnia jest poniedziałek i niektórzy muszą iśc do pracy, ale jako nowa nie znam zwyczajów takich spotkań. Dobrze byłoby już sie konkrtnie umówic. :D

przez scroll 09 lip 2010, 16:55
Jak wam odpowiada godzina 15.00 w niedzielę?
Nowym osobom wyślę na priv mój numer telefonu - sprawdźcie skrzynkę odbiorczą.
scroll

przez love_caffeine 09 lip 2010, 17:17
Dzięki scroll i do zobaczenia w niedzielę. :)

przez cookiecrisp 09 lip 2010, 17:19
mi 15 odpowiada.

przez Anja01 09 lip 2010, 18:27
Ja będę w niedzielę od 11-tej wolna w Warszawie, nie chce mi się kwitnąć do 15-tej, więc może coś wcześniej wymyślimy?
Wojownik Światła, nadal w mroku

Jeg har makt til og drepe og a gi liv, odelegge og fornye. Hvem er jeg? Jeg er kjaerlighet

przez scroll 09 lip 2010, 19:05
Zrobiłem rozeznanie; w miarę dobre miejscówki były na Podzamczu - czyli przy moście Śląsko-Dąbrowskim. Stoją tam dwa statki, jeden żółty "Atalanta", drugi biały z czerwoną dachówką. Dzisiaj po południu były wolne miejsca na obu.
Ustalcie godzinę spotkania. Ja będę trochę wcześniej i zajmę stolik. Jak będziecie w pobliżu to zadzwońcie do mnie, powiem wam gdzie siedzę.

Dojazd na Pozdamcze jest średni. Można np. przejść z Placu Zamkowego piechotą w dół (jakieś 10 minut) lub wysiąść na przystanku tramwajowym 'Stare Miasto' na trasie WZ i też przejść. Lub na Wisłostradzie wysiąść na przystanku autobusowym 'Podzamcze'.
Mam nadzieję, że kojarzycie to miejsce..?
scroll

Sortuj wg