[Warszawa] Nasza Stolica

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

Re: [Warszawa] Nasza Stolica

przez Anja01 27 mar 2010, 00:20
http://www.pora.pl/venue/que-huong

wejście od Pl. Zbawiciela, na I pietrze
Wojownik Światła, nadal w mroku

Jeg har makt til og drepe og a gi liv, odelegge og fornye. Hvem er jeg? Jeg er kjaerlighet

przez Fable 27 mar 2010, 17:38
Okej, to juz wszystko ustalone :D :D :D Raz w życiu tam byłem więc trafie bez problemu :P

przez kocia_mama 27 mar 2010, 17:50
Hej! Czy ja mogłabym się wybrać na to spotkanie? Jestem na forum dopiero od wczoraj,ale chętnie poznałabym osoby z podobnymi problemami.Mam kilka bliskich osób (w zasadzie, to 3,a ostatnio głównie 2...)i prawie nigdzie się nie ruszam bez chociaż 1 z nich...Trochę już mi ciąży ta izolacja i chciałabym bardziej otworzyć sie na ludzi.Napiszcie,czy macie coś przeciwko mojej obecności na tym spotkaniu.Pozdrawiam:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Anja01 27 mar 2010, 17:50
To się cieszę. Do zobaczenia.

Jeg har makt til og drepe og a gi liv, odelegge og fornye. Hvem er jeg? Jeg er kjaerlighet

przez Fable 27 mar 2010, 17:55
Oczywiście ze mozesz przyjść :) I nie bój się, ja też tam ide pierwszy raz ;) Będzie dobrze :)

Pozdrawiam i do zobaczenia jutro przed wejściem do Chińczyka.

przez kocia_mama 27 mar 2010, 18:05
O matko,no to teraz się wrobilam ;) Jakbyście się nie zgodzili,to bym miała powód,żeby nie iść,a tak muszę przełamać lęk...;P No,nie muszę,CHCĘ:)Mam nadzieję,że nie stchórzę...Pewnie będę krążyła w pobliżu i wahała się przez 15 min.,czy podejść;)

przez AnkaSzklanka 27 mar 2010, 19:05
kocia mamo: ja tez uziemiona jestem, facet pracuje a ja siedze z maluchem w domu dopoki do przedszkola od jesieni nie pojdzie, ale czuje sie taka odizolowana od swiata, wszedzie musze chodzic z dzieckiem...no i nie znam nikogo kto by cierpial na to samo co ja...juz raz mialam przyjsc na spotkanie, bo z checie bym przyszła, tyle ze wtdy moja mama postanowila przyjechac z niezapowiedziana wizytą 8)

przez kocia_mama 27 mar 2010, 19:46
Ja jeszcze nie mam dzieci.ale obawiam się,że będę miala ten sam problem,kiedy się pojawią...Mąż (jak już będzie moim mężem;P))pójdzie do pracy, a ja cały dzień będę tylko z dzieckiem....Mówią,że przy dziecku człowiek nie ma czasu się nudzić,ale wątpię,czy "rozmowy" typu:"chodź kochanie,mamusia ci zmeni pampersa" wystarczą mi za kontakty międzyludzkie;PAle to jeszcze daleko przede mną.Niestety,bo bardzo chciałabym mieć dziecko,ale...........I tu pojawia się cała lista przeciwności;]A idziesz na jutrzejsze spotkanie?

przez Anja01 27 mar 2010, 20:05
Anka i Kocia, przyjdźcie. Czym więcej tym lepiej. ;) Anka, przyjdź z dzieckiem. Tam są ryby w akwariach, weź jakąś zabawkę. Nie będzie się tam nudzić ani nikomu biegające dziecko tam nie przeszkodzi ;) Byłam tam kiedyś z 4-latkiem i mu się bardzo podobało :) W razie czego proszę o PW to wyślę nr telefonu, gdybyście nie mogły trafić.

przez Fable 27 mar 2010, 20:14
Zapraszamy wszystkich!!! Jutro o 15 przy wejściu.

przez Anja01 27 mar 2010, 20:30
Nie przy wejściu, tylko na I piętrze ;)

przez Fable 27 mar 2010, 20:44
Na I pietrze? Aha, no dobra...

[Dodane po edycji:]

No i mamy spotkanie za sobą. Ciesze sie ze sie ono odbylo. Teraz czekamy na nastepne spotkanie... pozdrawiam wszystkich!!!!!!
Fable.

przez refren 01 kwi 2010, 00:34
Uwaga, po Warszawie grasuje od kilku lat Robert P. przedstawiający się jako czarodziej. Manipuluje ludźmi, wciąga ich do swojej sekty i wyłudza korzyści materialne. Opis: 26 lat, ciemne włosy, pociągła twarz, "bardzo spokojny i zrównoważony człowiek", "niezwykle przyjacielski, miły", zajmuje się "magią". Przyczepia się chętnie do osób z problemami psychicznymi, chodzi na spotkania DDA i inne. Obecnie toczy się przeciwko niemu sprawa karna o przywództwo grupie przestępczej i wyłudzenie z banków ok. miliona złotych. Niestety chodzi na powietrzu. Przekażcie dalej.
refren

przez Fable 01 kwi 2010, 09:57
Tak, na takich ludzi trzeba bardzo uważać.

Sortuj wg