[Warszawa] Nasza Stolica

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

Re: [Warszawa] Nasza Stolica

przez Qfiateq 24 mar 2010, 22:27
tak sobie czytam te posty dotyczące kolejnego spotkania i nasuwa mi się taka refleksja, mimo że was znam to zgadzam się z Fable że to wygląda trochę tak jakby się umawiała grupka znajomych na zorganizowaną zabawę i właściwie jak ktoś chce to niech wpadnie ale niech szybko da znać, bo trzeba zarezerwować miejsce, stolik, tor itp .... zapominamy chyba o tym, że to jest forum dla ludzi z różnymi problemami, fobiami itd (towarzyskie portale to gdzie indziej ;) ), którym może być trudno w środę stwierdzić jak będą się czuli w niedziele ... chodzi mi o to, że jak ktoś trafi na to forum w niedziele rano to nie pomyśli sobie "o fajnie będzie spotkanie forum to się wybiorę" tylko stwierdzi, że szkoda bo już za późno, bo trzeba było zgłosić się wcześniej i zabukować sobie miejscówkę... to takie moje przemyślenia :smile:

a co do spotkania to być może będę ale na 100% się nie deklaruje, nie musicie mi rezerwować miejsca najwyżej dostawie sobie krzesłko :mrgreen:
Qfiateq

przez Anja01 24 mar 2010, 22:59
Ok, to jest jeden tor na 1 godzinę. Jak przyjdzie więcej osób to sobie najwyżej nie porzucamy ;) Mnie to rybka ;) Stolik jest 4 - osobowy, najwyżej część będzie siedziała osobno. :)
Wojownik Światła, nadal w mroku

Jeg har makt til og drepe og a gi liv, odelegge og fornye. Hvem er jeg? Jeg er kjaerlighet

przez Qfiateq 25 mar 2010, 14:51
bardzo zachęcające podejscie....

ehhh widze że się nie rozumiemy :(

jaki jest problem z rezerwacją stolika na wiecęj osób ?? nawet jak nie przyjdą to przeciez nic sie nie stanie.... moim zdaniem powinna byc pozostawiona swoboda dla tych którzy zdecydują w ostatniej chwili
jak chcecie zachęcic ludzi do przyjscia na to spotkanie piszac ze bedzie stolik 4osobowy a reszta jak bedzie chciała dolaczyc to bedzie siedziala osobno.... :-|
Qfiateq

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez bunny_wrrr 25 mar 2010, 15:46
u mnie znowu za wczesnie zeby powiedziec czy bede czy nie
jakby co to wezme krzeselko ze soba ;)
a na balety jakies nie macie ochoty? :mrgreen:
you can't get rid of your fears...but you can learn to live with them
Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
ExModerator

przez Fable 25 mar 2010, 17:58
Anja01 napisał(a):Ok, to jest jeden tor na 1 godzinę. Jak przyjdzie więcej osób to sobie najwyżej nie porzucamy ;) Mnie to rybka ;) Stolik jest 4 - osobowy, najwyżej część będzie siedziała osobno. :)

OSOBNO? Super, wiesz. Ja myslalem ze mamy tam sie poznac ://// Eh.... chciałbym przyjść, ale nie wiem jak to bedzie wygladalo w praktyce... czesc osob z tego co pisalas zna sie jak "łyse konie". Beda mieli swoje tematy itp. Ciekawe czy te nowe osoby poczują sięswobodnie.... nie chce tu nikogo oceniac bo was nie znam, ale mam takie obawy jak czytam ze czesc osob ma siedziec osobno.

przez Qfiateq 25 mar 2010, 20:02
bunny a jakie balety masz na myśli ?? :lol:

Fable rozumiem Twoje obawy takie sugestie dotyczące siedzenia osobno nie powinny mieć miejsca na forum dla ludzi z nerwica i depresją !!
Qfiateq

przez Anja01 25 mar 2010, 20:41
Jesteście nieprzeciętni ;)

Nie chodzi mi o restaurację tylko o tor, bo on jest drogi. I nie wynajmę na więcej osób skoro nie mam pewności, czy przyjdą bo za niego po prostu nie zapłacę sama. A jeśli ktoś umie lepiej zarezerwować restaurację to bardzo proszę, niech ją zmieni. 6173841

Jeg har makt til og drepe og a gi liv, odelegge og fornye. Hvem er jeg? Jeg er kjaerlighet

przez scroll 25 mar 2010, 21:46
Proponuję odwołać rezerwację w kawiarni.
A co do toru - w piątek spróbuję zarezerwować drugi. Jak przyjdzie za mało osób to sam na nim pogram.
scroll

przez Anja01 25 mar 2010, 21:55
Odwołuje restaurację. Przyjdzie mało, bo ja się nie wybieram. Tor jest na moje nazwisko.

przez scroll 25 mar 2010, 22:11
Ok, ja też się w takim razie nie wybieram.

[Dodane po edycji:]

PS. Ponieważ nikt nie zna nazwiska Anji, więc kręgli też nie będzie (to dla mniej kumatych).
scroll

przez bunny_wrrr 26 mar 2010, 00:45
w takim razie zostaja balety 8) xD

Qfiateq a balety pojecie wzgledne :mrgreen: : jakas impreza taneczna moze albo zwykle piwo poznym wieczorem ;)
you can't get rid of your fears...but you can learn to live with them
Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
ExModerator

przez Anja01 26 mar 2010, 12:49
Ok, krakowskim targiem Chińczyk o 15-tej. Tam się do tej pory każdemu podobało.

przez Fable 26 mar 2010, 17:40
O.O Naprawde najpierw sie umawiacie, czlowiek sie nastawia a teraz co? Kolejne rozczarowanie ://// Eh.....

przez stanleyQ 26 mar 2010, 23:41
..a gdzie ten Chińczyk???

Sortuj wg