[Poznań] Poznań...okolice...

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

przez Nel 20 lip 2011, 19:13
Michuj, mi sie nastrój nieco poprawil....zobaczymy na jak dlugo...slonca nie ma jest ok :)
...Wracam w siebie i znajduję świat!
Znowu raczej w przeczuciu i niejasnym pożądaniu niż w rzeczywistym kształcie i żywej sile...

Johann Wolfgang von Goethe
Nel

przez Michuj 20 lip 2011, 20:12
zapraszam :smile:
Michuj

przez Michuj 21 lip 2011, 09:13
Ka_Po, Mam duże łóżko. Możecie ze mna spać. Ale nie gwarantuję, że będę trzymał rączki na kołdrze :P
Michuj

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Nanaya 26 lip 2011, 13:43
Hej! Dostałam wiadomość o spotkaniu w tamtym tygodniu. Niestety na sierpień wróciłam do domu rodzinnego aby trochę odpocząć, więc nie mogłam dotrzeć. Ale ciekawa jestem czy wszystko się udało? :)

przez Michuj 27 lip 2011, 11:17
Ka_Po, Ja na razie poza Poznaniem i mam taką kaszanę we łbie, że nie nadaję się do integracji :hide:
Michuj

przez kasja 27 lip 2011, 12:48
szukam dobrego psychiatry z okolic kościana

przez Michuj 27 lip 2011, 21:53
kasja, powodzenia ;P
Michuj

przez kasja 28 lip 2011, 07:23
no właśnie,bylam juz u kilku w ciagu moich 16 lat leczenia ale ostanio przeżyłam szok i stwierdziłam CZŁOWIEKU lecz się sam :( :(

przez Nanaya 28 lip 2011, 18:39
Kasja, moja pani terapeutka powiedziała, że my sami jesteśmy najlepszymi psychologami dla siebie ;)
A tak serio, może poszukaj kogoś z Poznania. Wydaje mi się, że szybciej znajdziesz kogoś z większego miasta jeżeli chciałabyś naprawdę dobrego lekarza.

przez kasja 28 lip 2011, 20:02
do Poznania ma 60 km, a w kościanie rzekomo jest sanatorium ale nie trafiłam tam na dobrego psychiatrę przez 14 lat leczenia nerwicy a o terapeucie nie wspomnę :( .

przez Ahmed 29 lip 2011, 12:01
kasja,
A to ciekawe. Kościan słynął kiedyś z psychiatryka .... był tam nawet szpital - wiem bo byłem (w odwiedzinach). Ciekawe gdzie wcieło tych wszystkich lekarzy.
Ja tu jeszcze wrócę ;))))))))))))))))))))))))))))))))
K.
Kwadratullah

przez kasja 29 lip 2011, 15:30
lekarzy w kościanie jest mnóstwo tylko jak trafic na dobrego, to graniczy z cudem.

przez czarna roza 04 sie 2011, 13:02
Psychiatryk w koscianie... Pozal się Boże. Mnie jak przyjmowali to widząc moje blizny skomentowali że mogłam odrazu żyły podciac bo po co się męczyć. A jak mnie z torów ściągali to stwierdzili że jak chce się zabić to mam się powiesić a nie na tory bo będą mieli za dużo roboty, taka mamy policję, nie wspomnę o tym że dostałam mandat do tego że przebywałam na torowisku w miejscu niedozwolonym, po czym przekazali mnie lekarzom z pogotowia a Ci zawieźli mnie do psychiatryka
czarna roza

przez ddd 08 sie 2011, 00:31
Może tutaj ktos poleci mi psychiatre z Poznania? Niekoniecznie na NFZ, jako ze ubezpieczenia chwilowo mi brak do września a podejrzewam ze musze miec jakieś zaświadczenie. +może ktos w tym miescie przechodził terapię leczenia z lęków?
ddd

Sortuj wg