[Poznań] Poznań...okolice...

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

Re: [Poznań] Poznań...okolice...

przez Bartekh29 22 gru 2010, 20:51
Będę już po świątecznym wyjezdzie, w pracy również szykuje się spokój więc w sumie każdy z dni po świętach mi pasuje ;)

przez matnia 27 gru 2010, 20:25
To jak, widzimy się 29 tego? Proponuję o 18.30 przy pręgierzu.
Podczas gdy Pinokio leżał beztrosko pod drzewem, w górze złowrogo gromadziły się dzięcioły...

przez stien 27 gru 2010, 21:18
matnia napisał(a):To jak, widzimy się 29 tego? Proponuję o 18.30 przy pręgierzu.

Tak spotykamy się, godzina może być.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez agnieszka_2008 11 sty 2011, 16:04
Hello. Planujemy spotkanie w czwartek, pewnie ok. godz. 18, zbiórka jak zwykle na Starym Rynku.
Człowiek naprawdę posiada tylko to, co jest w nim.

przez świetna 14 sty 2011, 13:25
Ostatni past miał miejsce w 2007r, więc ponowie pytanie: czy jest tu ktoś z Poznania?

przez LonLuvois 14 sty 2011, 15:02
Ja tu widzę sporo osób :P

przez Michuj 14 sty 2011, 18:47
ja nikogo :P
Michuj

przez Leszek (1986) 19 sty 2011, 17:33
Witam wszystkich serdecznie :)

Widzę, że w poznaniu funkcjonują spotkania, więc chętnie się przyłączę. Jeśli jest ktoś chętny, żeby porozmawiać to śmiało można do mnie pisać, jestem dobrym słuchaczem, ale nie za bardzo sam mam komu się wyżalić. Mieszkam sam z matką chorą na depresję, nerwicę, z tym, że aktywnie nie chce się leczyć. W skrócie nie mam wsparcia w najbliższym otoczeniu.

Będę wdzięczny jeszcze za udzielenie informacji, gdzie na forum najlepiej się podzielić swoimi troskami, czy w dziale depresja, czy mogę w tym temacie, jeśli szukam pomocy z miejsca zamieszkania.

Mam jeszcze pytanie, czy orientuje się ktoś czy w poznaniu funkcjonują regularne terapeutyczne grupy wsparcia dla chorych na depresję? Bo wuja google nie potrafił mi niczego sensownego doradzić w tym temacie.

przez matnia 19 sty 2011, 20:14
Cześć!
Na os. Kosmonautów są takie grupy, dla osób z depresją i nerwicą. Zadzwoń i się spytaj kiedy rusza następna edycja.
tel 61 820 33 23

Niektórym one bardzo pomagają, może nie że wyleczy się ktoś z choroby, ale to że uzyskuje wsparcie i odświeżenie psychiczne.

Aha! Jeszcze przypomniałam sobie o terapii na ul. 28 Czerwca, gdzie jest dzienny oddział psychiatryczny. Brzmi groźnie, ale to zwykła terapia, takie warsztaty psychologiczne, też dla osób z depresjami i nerwicami. Ten oddział to filia przychodni na Opolskiej.

http://www.rynekmedyczny.pl/Dzienny_odd ... 01/kontakt
Podczas gdy Pinokio leżał beztrosko pod drzewem, w górze złowrogo gromadziły się dzięcioły...

przez agnieszka_2008 28 sty 2011, 15:00
Hej, spotkanie: niedziela, 16.00 pod pręgierzem.
Człowiek naprawdę posiada tylko to, co jest w nim.

przez Leszek (1986) 08 lut 2011, 15:47
Mam taka sprawę, ponieważ na co dzień dręczy mnie samotność, brak koncentracji, problem z motywacją, a z drugiej strony silna potrzeba mobilizacji, czyli mówiąc krótko chciałbym coś robić, ale nie mam z kim, bo w pojedynkę nie sprawia mi to za wiele radości.

Jeśli są osoby , które mają podobnie, może już coś robią i potrzebują jeszcze kogoś, chcą pogadać lub nawet potrzebują tylko czyjeś obecności to jestem chętny. Ze swojej strony proponuję/szukam:
  • aktywność sportową, najchętniej rower i basen, może joga itp, ale także ćwiczenia w domu, czy na powietrzu (mogą być zdalne, byleby się wzajemnie "pilnować" i motywować)
  • fotografię, może jakieś wystawy, nie tylko fotograficzne
  • wypady krajoznawczo-podróżnicze, te bliskie i te dalsze
  • kino i oglądanie filmów w domu
  • dla freelancerów - mogę zorganizować dwa do trzech miejsc u siebie i chętnie je udostępnię, lub sam gdzieś się chętnie przyłączę
  • i oczywiście spacery, dobre herbatki i pogawędki (o różnych porach dnia i nocy) na tematy wszelakie
  • spontaniczne pomysły mile widziane

Co nie co realizowane jest na spotkaniach, ale chodzi mi o bardziej regularne zaktywizowanie oraz poznanie nowych ludzi :)

I nie mówcie, że się boicie czy coś, możemy najpierw się poznać przez internet, nie co siedzieć i biadolić, bo kto nie spróbuje ten się nie dowie ;)

A co Ty chcesz dzisiaj zrobić?

PS dla administratorów: ostylujcie elementy list, bo aktualnie nie posiadają punktatorów!

przez stien 08 lut 2011, 16:02
Leszek (1986) napisał(a):Mam taka sprawę, ponieważ na co dzień dręczy mnie samotność, brak koncentracji, problem z motywacją, a z drugiej strony silna potrzeba mobilizacji, czyli mówiąc krótko chciałbym coś robić, ale nie mam z kim, bo w pojedynkę nie sprawia mi to za wiele radości.

Jeśli są osoby , które mają podobnie, może już coś robią i potrzebują jeszcze kogoś, chcą pogadać lub nawet potrzebują tylko czyjeś obecności to jestem chętny. Ze swojej strony proponuję/szukam:
  • aktywność sportową, najchętniej rower i basen, może joga itp, ale także ćwiczenia w domu, czy na powietrzu (mogą być zdalne, byleby się wzajemnie "pilnować" i motywować)
  • fotografię, może jakieś wystawy, nie tylko fotograficzne
  • wypady krajoznawczo-podróżnicze, te bliskie i te dalsze
  • kino i oglądanie filmów w domu
  • dla freelancerów - mogę zorganizować dwa do trzech miejsc u siebie i chętnie je udostępnię, lub sam gdzieś się chętnie przyłączę
  • i oczywiście spacery, dobre herbatki i pogawędki (o różnych porach dnia i nocy) na tematy wszelakie
  • spontaniczne pomysły mile widziane

Co nie co realizowane jest na spotkaniach, ale chodzi mi o bardziej regularne zaktywizowanie oraz poznanie nowych ludzi :)

I nie mówcie, że się boicie czy coś, możemy najpierw się poznać przez internet, nie co siedzieć i biadolić, bo kto nie spróbuje ten się nie dowie ;)

A co Ty chcesz dzisiaj zrobić?

PS dla administratorów: ostylujcie elementy list, bo aktualnie nie posiadają punktatorów!

Swietny pomysł, zawsze mialem nadzieje ze kiedys spotkam osobe ktora cos takiego chcialaby robic.

-- 08 lut 2011, 20:46 --

A może nie chciałem, już nie pamiętam.W każdym razie teraz nie mogę :(

przez Independent 08 lut 2011, 20:56
ja bym chętnie się spotkała i porozmawiała z kimś kto ma podobne odczucia jak ja :)
Leszku bardzo chętnie Cię poznam i możemy się wspierać :)

na oddział nie pójdę bo się boje, że nie wyjdę :/ eshhh
a na Wichrowe ktoś chodził ?

przez matnia 09 lut 2011, 20:31
Ja chętnie potrenuję jogę lub nauczę kogoś kto nie miał do czynienia z joga, różnych asan.

Sortuj wg