[Poznań] Poznań...okolice...

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

Re: [Poznań] Poznań...okolice...

przez chawa 17 sie 2010, 20:49
Ja raczej będę, aczkolwiek ostrzegam, że przez pogodę jak i z przyczyn ogólnych, jestem w nastroju dość depresyjnym. Proszę o wyrozumiałość resztę grupy, gdybym okazała się raczej drętwa i mało wygadana :twisted:.

Arek. - ja jestem świeżak na forum, byłam może na trzech spotkaniach, zazwyczaj trwały trochę ponad 2 godziny. Nie wiem jeszcze, jak to będzie czasowo z Prezesową; możliwe, że jak Władza wróciła, to spotkanie będzie trwało dłużej :smile:
chawa

przez kasiunia123 17 sie 2010, 20:59
Arek. - ja jestem świeżak na forum, byłam może na trzech spotkaniach, zazwyczaj trwały trochę ponad 2 godziny. Nie wiem jeszcze, jak to będzie czasowo z Prezesową; możliwe, że jak Władza wróciła, to spotkanie będzie trwało dłużej :smile:[/quote]
Spokojnie będziemy wyrozumiali,a czas zależy od nas powiem ,że zazwyczaj 3 godzinki :yeah:

przez stien 17 sie 2010, 22:24
ja jestem chetny na czwartek :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez matnia 17 sie 2010, 22:44
Rozumiem że ciągnie was do miasta. W czwartek ma być brzydko, ale od piątku ładnie. Możemy przecież spotkać się w plenerze w piątek, w sobotę...
Ja mam tak dosyć centrum, że nie wiem czy stawię się w czwartek. Zresztą też żyję na krechę i każdy wydatek to dla mnie obciążenie.
Podczas gdy Pinokio leżał beztrosko pod drzewem, w górze złowrogo gromadziły się dzięcioły...

przez kasiunia123 17 sie 2010, 22:47
Anetko z tego co czytalam ,chawa w piątem nie może reszta niech się wypowie.
Na plener środa i czwartek chyba odpadają ,więc dlatego ciągnie do miasta.

przez neo_asia 18 sie 2010, 10:10
U mnie weekend odpada. W kafejce chętnie posiedzę, chociaż też u mnie krucho z kasą, także kolejki Wam nie postawię ;)
neo_asia

przez matnia 18 sie 2010, 16:58
Nie martw się Chawa, ja też mam duże obniżenie nastroju od paru dni. Te zmiany pogody wpływają zabójczo. Biorę stabilizator, Lamotryginę, ale dopiero od 9 dni, a to dopiero zaczyna działać za min. kilka tygodni. A i to niepewne, bo nie wiem czy w ogóle zareaguję na ten lek. :hide:
Podczas gdy Pinokio leżał beztrosko pod drzewem, w górze złowrogo gromadziły się dzięcioły...

przez chriss 18 sie 2010, 20:49
Jutro by było ok dla mnie w piątek raczej nie i widzę że większości też jutro pasuje.gdzie i o której ? - ja się dostosuję.Kasiu, walnij konkretem najlepiej Ty... :D

przez kasiunia123 18 sie 2010, 21:29
Jeżeli nie jutro ,to w przyszłym tygodniu w jakiś dzień,żeby większosci pasowało :yeah:

przez matnia 18 sie 2010, 23:22
Słuchajcie, co się dzieje z Gosią? Ktoś wie?
To nie tak, że mi nie pasuje, tylko jestem zawiedziona miejscem spotkania. Ale umawiajcie się dowolnie, bo ja nie mam żadnych planów.

przez kasiunia123 19 sie 2010, 10:35
To może wtorek godz 18:00 miejsce do ustalenia może po weekendzie przy lepszej pogodzie to i sampoczucie będzie lepsze co?

przez chawa 19 sie 2010, 15:24
Dla mnie bomba, bo dziś spotyka się nieśmiałość, ja tak na dwa fronty jadę :twisted: We wtorek git, chodzą słuchy, że weekend ma być pogodny (a niech nie będzie, to nie wiem, ja nad morzę jadę :smile: ), więc pewnie i nastroję skoczą w górę. Ja od wczoraj czuję się dobrze, byłam u dr J., był zasadniczy i konkretny (jak zwykle!) i to mnie o dziwo podniosło na duchu! Ale leki mam jeszcze brać, i brać i brać... Przynajmniej póki studiów nie ogarnę!
chawa

przez agnieszka_2008 19 sie 2010, 16:06
Hej. W Poznaniu będę chyba dopiero od początku września, na razie razem z Chawą i innymi ludźmi z "branży" organizujemy spotkania w Szczecinie. Jak będę już w drugim domu w Poznaniu to dam znać :smile:
Człowiek naprawdę posiada tylko to, co jest w nim.

przez matnia 19 sie 2010, 18:04
Jeśli o mnie chodzi to na mnie nie patrzcie, spotkajcie się dziś. Spoko. No a w przyszłym tygodniu też ok.
Ja też dziś nieco lepiej się mam, aczkolwiek subtelnie. Dobre i to.

[Dodane po edycji:]

Byłam w zoo niedawno. :) Śliczny, czyż nie?
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Sortuj wg