[Poznań] Poznań...okolice...

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

Re: [Poznań] Poznań...okolice...

przez chawa 14 lip 2010, 20:34
Zarąbiście :smile: Będę uważnie śledzić forum; będzie przewspaniale jak jakieś spotkanie odbędzie się jeszcze przed Woodstockiem. A czy ktoś z Was wybiera się może?
A awatar tęczowy, bo tęcza poprawia humor :D
chawa

przez matnia 14 lip 2010, 23:49
Dzięki za zdjęcia. :D
Podczas gdy Pinokio leżał beztrosko pod drzewem, w górze złowrogo gromadziły się dzięcioły...

przez panel 16 lip 2010, 09:27
z pyrami to zawsze cool :D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez kasiunia123 16 lip 2010, 13:50
Panel(Waldek to Ty?
Kochani,ja wyjeżdzam na wakacje, jak chcecie wykombinujcie spotkanie,ale upały nadal mają być.
Chawa woodstock mówisz 30.07-1.08 ja niestety nie wybieram się ,ale moze inni?

pozdrowionka

Kasia

przez panel 16 lip 2010, 13:56
kasiunia123 napisał(a):Panel(Waldek to Ty?
Kochani,ja wyjeżdzam na wakacje, jak chcecie wykombinujcie spotkanie,ale upały nadal mają być.
Chawa woodstock mówisz 30.07-1.08 ja niestety nie wybieram się ,ale moze inni?

pozdrowionka

Kasia

a gdzie by zrobic to spotaknie ?

przez chawa 16 lip 2010, 16:01
Ja jestem za Rusałką! W te upały całkiem miło jest w ogrodzie botanicznym, w alpinarium. Grunt, żeby gdzieś w plenerze i żeby była woda :smile:
chawa

przez kasiunia123 16 lip 2010, 16:28
Chawa ogrodzok botaniczny tylko do 20 :00 otwarty,ciężko będzie w te upały zebrać ludziska.

przez guaranka 17 lip 2010, 19:57
Nie wiem czy w dobrym miejscu piszę, ale mam pytanie własnie do osób z Poznania. Chcę zacząć psychoterapie i zastanawiam sie nad poradnią KATHARSIS na Kórnickiej ( bo tam mam najbliżej). Czy uważacie że to dobry pomysł, dobrzy tam sa psycholodzy ? ktos tam się leczył z nerwicy? A może polecicie mi innego psychologa, ale tylko w ramach NFZ.
Pozdrawiam ;*

przez chawa 18 lip 2010, 11:50
Guaranka ja mogę jeno polecić prywatną terapeutkę, z NFZ nikogo nie znam.
A co do spotkania, pogoda już nie szaleje, można się spokojnie spotkać w ciągu dnia A jak wrócą upały, to można się spotkać wieczorem, np. w kinie letnim nad Maltą lub w Starym Browarze. Seanse zaczynają się koło 22, co Wy na to?
chawa

przez neo_asia 18 lip 2010, 16:58
W przyszły piątek i sobotę zapowiada się znośna pogoda, także jestem za spotkaniem.
neo_asia

przez matnia 18 lip 2010, 19:04
można się spotkać wieczorem, np. w kinie letnim nad Maltą lub w Starym Browarze. Seanse zaczynają się koło 22, co Wy na to?

To jest świetny pomysł. :brawo:
Podczas gdy Pinokio leżał beztrosko pod drzewem, w górze złowrogo gromadziły się dzięcioły...

przez chawa 21 lip 2010, 08:01
no to git :smile: W środę w Browarze będzie "Różowa Pantera", a w Kinie Letnim na Malcie ( na lądzie)- "Rudo i Cursi". W czwartek na Malce "Wojna domowa", w piątek - "Wrota do piekieł" (odradzam, prawie jak gore :? ) , w sobotę - "Ostatnie zlecenie". W kinie letnim na wodzie (bo na Malcie są dwa kina) w piątek będzie film "Pozdrowienia z Paryża" a w sobotę "Pułapka - The Box". Wszystkie seanse zaczynają się o 22. Czy ktoś reflektuje na konkretny film?
chawa

przez stien 21 lip 2010, 09:35
A ktory film jest dobry? Bo wydaje mi sie ze wszystkie sa slabe. Rozowa pantera z ktorego roku?

przez chawa 21 lip 2010, 16:45
ja nie widziałam żadnego, prócz nieszczęsnych "Wrót do piekieł". "Różowa pantera" jakaś stara, w Browarze leci teraz klasyka. Jak nic się nie spodoba, to za tydzień w środę będzie Broken Flowers, dla film znakomity i chętnie obejrzę jeszcze raz :smile: A osobiście dla mnie nie ważne jaki film (byle nie Wrota do piekieł :nono: ), ja szukam pretekstu do spotykania się :smile:
chawa

Sortuj wg