[Poznań] Poznań...okolice...

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

Re: [Poznań] Poznań...okolice...

przez stien 23 cze 2010, 22:33
matnia napisał(a):Życzę dobrej rozrywki. Ja po pierwsze nie interesuję się piłką, zwłaszcza polską, a po drugie idę na Depeche Mode Party do klubu IQ w sobotę. Może po meczu przyjdziecie? :yeah:

A w IQ to nie ma samych nastolatków?

przez matnia 24 cze 2010, 17:33
:mrgreen:
stien napisał(a):
matnia napisał(a):Życzę dobrej rozrywki. Ja po pierwsze nie interesuję się piłką, zwłaszcza polską, a po drugie idę na Depeche Mode Party do klubu IQ w sobotę. Może po meczu przyjdziecie? :yeah:

A w IQ to nie ma samych nastolatków?

Nie wiem. A Ty coś wiesz, byłeś tam? Byłam na koncercie DM i nastolatków żadnych nie było, średnia wieku 30 lat. Może w klubie będą małolaty.... to się zmyję, bo też nie lubię czegoś takiego.
A Ty Stien kim jesteś? Byłeś na naszym spotkaniu, znam Cię? Może jesteś dziewczynką, to sorry za to "eś". :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Podczas gdy Pinokio leżał beztrosko pod drzewem, w górze złowrogo gromadziły się dzięcioły...

przez stien 24 cze 2010, 17:48
Nie wiem. A Ty coś wiesz, byłeś tam? Byłam na koncercie DM i nastolatków żadnych nie było, średnia wieku 30 lat. Może w klubie będą małolaty.... to się zmyję, bo też nie lubię czegoś takiego.
A Ty Stien kim jesteś? Byłeś na naszym spotkaniu, znam Cię? Może jesteś dziewczynką, to sorry za to "eś". :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Nie bylem na koncercie tylko normalnie i byli raczej ze szkoly sredniej i poczatkowych lat studiow. Ale jak bylas na koncercie to wiesz lepiej.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Akari 24 cze 2010, 23:41
Ile kosztuje bilet na DM? Właśnie przypomniało mi się "Demaged people" mmmm
Ktokolwiek posiada, cokolwiek posiada — posiada nieszczęście.

Re:

przez marrtuuskkaa 25 cze 2010, 21:47
Ja rowniez z wielkopolski ;)
KONIN:)

przez matnia 25 cze 2010, 22:33
diabelek napisał(a):Matnia udanej imprezki życze:)
Pozdro!

Dzięki. Wam również ciekawego meczu życzę. A może jednak wpadniecie po meczu do IQ? Na imprezie DM Party nie ma nastolatków, albo jest ich mało, bo to muza, która istnieje od 1980 roku, więc fani też są starsi.
Podczas gdy Pinokio leżał beztrosko pod drzewem, w górze złowrogo gromadziły się dzięcioły...

przez stien 27 cze 2010, 08:25
Dzięki za spotkanie. Jako ze nie miałem okazji zapytać się na meczu to pytam się teraz: czy ktoś z was jest chciałby grać w siatkówkę? Brakuje nam 1-3 osób. Aha, jakby co to jestem tym nowym.

przez neo_asia 01 lip 2010, 22:57
Proponuję zlot 9.07 gdzieś na mieście. Mam nadzieję,że macie czas (czyt. nie przebywacie akurat na Hawajach). :mrgreen:
To jak, są chętni?
neo_asia

przez matnia 02 lip 2010, 01:30
Ja tak. Właśnie sama miałam napisać kiedy następne spotkanie. :D Jednak czuwasz, neo asiu.

przez chriss 02 lip 2010, 15:31
Również jestem ZA. Ostatnio nie mogłem bo byłem na weselu...
może nad rusałką tym razem?

przez matnia 03 lip 2010, 01:44
Niestety w ogóle nie byłam na tym DM Party. Tak się złożyło.

przez zrozpaczona20 03 lip 2010, 11:06
ooo widzę że troszke Was jest z Poznania i z okolic ;p
zrozpaczona20

przez neo_asia 04 lip 2010, 18:19
Możemy zrobić tak,że gdy pogoda dopisze, to jedziemy nad Rusałkę. W przeciwnym razie jakiś pub na mieście (znowu Farma?).
Co do pierwszej opcji proponuję miejsce spotkania przy skrzyżowaniu Nad Wierzbakiem/Małopolska (dojeżdżają tam tramwaje 9 i 11 z Teatralki). Sam Park Sołacki jest już miejscówką z klimatem.
neo_asia

przez capria 07 lip 2010, 14:40
oj, szkoda, że się nie załapię. trochę późno tu zajrzałam :why:
Czasem upadnę ale zawsze się podniosę

Sortuj wg