[Poznań] Poznań...okolice...

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

przez Aurora88 30 maja 2015, 18:04
Też jestem z Poznania. Może kiedyś odważę się i przyjdę :) Czy możecie mi napisać, jak takie spotkania wyglądają? Trudno mi to sobie wyobrazić. Co najczęściej robicie, o czym gadacie? Długo trwają takie spotkania?

Może wreszcie trafiłabym na towarzystwo, w którym nikt nie będzie dopytywać, dlaczego mam taką smutną minę :P
od śmiechu dusza tyje i dostaje silne grube łydy

przez PepperPotts 01 cze 2015, 12:15
cześć
jestem nowa. :) mam ochotę na wyjście z domu... znalazłam Was. Czy planujecie coś 13go lub 20go czerwca? Z chęcią bym się pojawiła :)
"... pokaż mi, że nie tylko ja oszalałam..."

przez SweetNovember... 02 cze 2015, 01:32
piterotr napisał(a):Kilkakrotnie się do was tam wybierałem... wciąż coś + praca do 18 w soboty. Więc nie ma opcji żebym dobił na czas. Jakiś kontakt telefoniczny do kogoś jest możliwy? Tak żeby was odszukać w trakcie spotkania. W jakąś sobotę musi mi się udać w końcu. Bardzo chciałbym zobaczyć jak to wygląda..

Próbuj dalej, co niektórzy też kilka podejść zaliczyli zanim w końcu zawitali ;) W PW podeślę Ci wkrótce jakiś kontakt.

Coldway napisał(a):Co do spotkania - świetny pomysł. Mieszkam w Poznaniu, ale chętnie zawitam do was w wakacje. (teraz niestety obowiązki).

Super, spotkania są dość regularnie, więc na pewno się załapiesz, jakby co dopytuj się ;)

Aurora88 napisał(a):Też jestem z Poznania. Może kiedyś odważę się i przyjdę :) Czy możecie mi napisać, jak takie spotkania wyglądają? Trudno mi to sobie wyobrazić. Co najczęściej robicie, o czym gadacie? Długo trwają takie spotkania?
Może wreszcie trafiłabym na towarzystwo, w którym nikt nie będzie dopytywać, dlaczego mam taką smutną minę :P

Hej, komuś tu niedawno opisywaliśmy jak wyglądają spotkania - w skrócie luźna atmosfera bez żadnej presji ;) A tu masz szczegółowiej Tytuł: [Poznań] Poznań...okolice...

PepperPotts napisał(a):cześć
jestem nowa. :) mam ochotę na wyjście z domu... znalazłam Was. Czy planujecie coś 13go lub 20go czerwca? Z chęcią bym się pojawiła :)

Czesc, tak, pewno coś będzie :D Spotkania z reguły dogadujemy na kilka dni przed, tak wieć śledz wątek - ktoś wrzuci info. W najbliższy weekend też pewno będzie, no ale jak narazie poniedziałek jest, wiec lud o weekendzie jeszcze nie myśli ;)
Sara: Nelson, do you want to be my November ?
Nelson: Yes...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Carica Milica 02 cze 2015, 21:23
Witam wszystkich. Również mieszkam w Poznaniu. :) Jeżeli ktoś szuka dobrego psychiatry w naszym mieście, to mogę dać namiary. Tylko, że prywatnie.
III Miss Forum

przez piterotr 03 cze 2015, 14:31
Bede wdzięczny jak o mnie nie zapomnisz! ;) Pozdrawiam.
I zanim pojmiesz co jest najważniejsze w tym syfie, nie raz się potkniesz syzyfie...

przez Carica Milica 03 cze 2015, 21:27
Też bym się z Wami spotkała. Tylko po 17 czerwca. :)
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, klonazepam 2 mg doraźnie, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

przez mopet 05 cze 2015, 20:44
Hej, Szukam kogoś kto chciałby razem wynająć mieszkanie w Poznaniu lub w mieszkaniu w którym obecnie mieszka jest jakiś wolny pokój.

przez Nazwa Użytkownika 07 cze 2015, 17:47
Cześć! Jestem singielką z Poznania. Mieszkam sobie samodzielnie i b. mi to odpowiada. Jednak na wyjazd wakacyjny poszukuję towarzystwa 1-2-3 ? osób, z problemami adaptacyjnymi, depresyjnymi-(nikt nie będzie pytał, czemu masz "nieodpowiednią minę"). Kierunek wyjazdu do wspólnego uzgodnienia :D

przez SweetNovember... 10 cze 2015, 02:56
Carica Milica napisał(a):Też bym się z Wami spotkała. Tylko po 17 czerwca. :)

Wpadaj wpadaj ;)

Nazwa Użytkownika napisał(a):Jednak na wyjazd wakacyjny poszukuję towarzystwa 1-2-3 ? osób, z problemami adaptacyjnymi, depresyjnymi-(nikt nie będzie pytał, czemu masz "nieodpowiednią minę"). Kierunek wyjazdu do wspólnego uzgodnienia :D

Wycieczek trochę już u nas było - niedawno parę dnia za granicą, trochę po Polsce itp. Wpadnij rozejrzeć się ;) Kilka osób jest mocno skorych do różnych podróży.

przez PepperPotts 11 cze 2015, 20:27
I co? I co? ;)
Działacie w sobotę? ;P

przez garfield 12 cze 2015, 10:25
A poszłabym gdzieś w sobotę :) 18 pręgierz, co? Kto by przyszedł?
Obrazek

przez PepperPotts 12 cze 2015, 11:55
Ja, ja!
Tylko ja bym mogła dopiero po 20...

przez SweetNovember... 12 cze 2015, 13:32
Garfield gadalem z resztą naszych i większość osób sesja skutecznie wyciela, także ze stałej ekipy poza Tobą i mną to by pewnie jeszcze z dwie osoby przyszły z nich. Tak więc kameralne spotkanko się zapowiada ;-)

To jak tam kto jeszcze poza Pepper dołącza do nas jutro? C'mon!

Pepper jak możesz dopiero od 20 to podesle Ci wieczorem kontakt żebyś mogła nas dopytać gdzie siedzimy o tej godzinie.

przez matnia 12 cze 2015, 18:46
ja bym chętnie przyszła na 18 pod pręgierz
Podczas gdy Pinokio leżał beztrosko pod drzewem, w górze złowrogo gromadziły się dzięcioły...

Sortuj wg