[Poznań] Poznań...okolice...

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

przez nobody25 15 lis 2014, 05:11
Luluu, ja jestem nowy i bardzo proszę o informację jak wyglądają takie spotkania
"Proszę myśleć pozytywnie..."

przez murphy 25 lis 2014, 11:54
Czy orientuje się ktoś gdzie odpłatnie dostanę szybką wizytę u psychiatry? Strzeliło mnie dzisiaj niestety bo długim czasie i potrzebuje chociaż doraźnie benzo,aby dotrwać do normalnej wizyty...pomocy!
Jeżeli masz wątpliwości – mów prawdę.

przez SweetNovember... 27 lis 2014, 02:21
murphy, jak szybko to raczej prywatnie zostaje, choć i z tym różnie bywa, na nfz to raczej się nie znajdzie od reki.

nobody25, spotkania wyglądają dość swobodnie, ma być naturalnie ;) Plusem ekipy jest to że nie ma narzuconej "konwencji wejścia", dołącza się naturalnie, niejako "w tle". To nie tak jak na filmach, gdzie na spotkaniu grupy aa, nowa osoba staje przed reszta i mówi "Cześć jestem Zenek i jestem tu bo...". Dołączanie idzie na luzie i toczy się samoczynnie na przestrzeni tygodni.
Zwykle z miejsca zbiórki idziemy do pubu, mamy trzy, cztery miejscówki w które zazwyczaj chodzimy, czasem obskoczymy jedno czasem dwa, trzy miejsca. W pubie cola, piwko czy drink i dowolne tematy, nic nie jest narzucone, można dużo gadać, można tylko słuchać, jak jest duża ekipa to zazwyczaj parę tematów leci równolegle, normalka. Czasem wpadną 4 osoby, czasem 15. Ostatnio z raz w miesiącu królujemy na parkiecie :mrgreen:
A poza pubem to od czasu do czasu jest u kogoś domówka - parapetówa, sylwek, andrzejki itp. Albo wypad do kina czy spektakl. Kobitki czasem sobie urządzają "babskie nocki". W sezonie letnim trafiają się imprezki z grillem, jezioro itp. albo w tym roku był wypad na kajaki, czy ognisko pod pozkiem. Także swojsko ;)
Sara: Nelson, do you want to be my November ?
Nelson: Yes...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Luluu 27 lis 2014, 22:20
nobody25, spotkania wyglądają dość swobodnie, ma być naturalnie ;) Plusem ekipy jest to że nie ma narzuconej "konwencji wejścia", dołącza się naturalnie, niejako "w tle". To nie tak jak na filmach, gdzie na spotkaniu grupy aa, nowa osoba staje przed reszta i mówi "Cześć jestem Zenek i jestem tu bo...". Dołączanie idzie na luzie i toczy się samoczynnie na przestrzeni tygodni.
Zwykle z miejsca zbiórki idziemy do pubu, mamy trzy, cztery miejscówki w które zazwyczaj chodzimy, czasem obskoczymy jedno czasem dwa, trzy miejsca. W pubie cola, piwko czy drink i dowolne tematy, nic nie jest narzucone, można dużo gadać, można tylko słuchać, jak jest duża ekipa to zazwyczaj parę tematów leci równolegle, normalka. Czasem wpadną 4 osoby, czasem 15. Ostatnio z raz w miesiącu królujemy na parkiecie :mrgreen:
A poza pubem to od czasu do czasu jest u kogoś domówka - parapetówa, sylwek, andrzejki itp. Albo wypad do kina czy spektakl. Kobitki czasem sobie urządzają "babskie nocki". W sezonie letnim trafiają się imprezki z grillem, jezioro itp. albo w tym roku był wypad na kajaki, czy ognisko pod pozkiem. Także swojsko ;)

Dzięki za wyręczenie w odpowiedzi. Sama lepiej bym tego nie ujęła. :D

przez SweetNovember... 29 lis 2014, 02:15
Luluu napisał(a):Dzięki za wyręczenie w odpowiedzi. Sama lepiej bym tego nie ujęła. :D

:mrgreen: :mrgreen:

ej a masz pożyczyć świeczkę na jutrzejsze lanie wosku ? bo ni mam :P
Zwrócę wosk w atrakcyjniejszej formie ;)

przez nobody25 29 lis 2014, 21:58
SweetNovember..., ok dzięki wielkie :) z chęcią się wybiorę na to spotkanie pozdrawiam.
"Proszę myśleć pozytywnie..."

przez SweetNovember... 06 gru 2014, 00:06
Hej jutro zbiórka o 19:00 pod pręgierzem, mniejsze spotkanie się szykuje, jakby ktoś miał ochotę to śmiało :) ktoś tradycyjnie będzie trzymał białą kartkę około 19 dla rozpoznania :mrgreen:

przez Ellwe 06 gru 2014, 14:47
Wybieralam sie.juz dwa razy :( do trzech razy sztuka :P nie wiem skad ta moja fobia.
Chyba nie gryziecie co? :hide:

-- 06 gru 2014, 18:40 --

Kurcze nie wiem czy ktos z was zdazy to przeczytac:( bede chwile spizniona tzn. Bede po 19:00 malo punktualnie troche. Moge prosic o jakistel na priv zeby sie ewnetualnie skontakowac dzis z kims? ;/
I was looking for a breath of a life
A little touch of heavenly light
But all the choirs in my head sang, no oh oh oh

Vanitas vanitatum et omnia vanitas

Lamitrin 200 mg
Ketrel 50 mg
Seronil 100 mg

przez SweetNovember... 08 gru 2014, 23:15
Ellwe napisał(a):Kurcze nie wiem czy ktos z was zdazy to przeczytac:( bede chwile spizniona tzn. Bede po 19:00 malo punktualnie troche. Moge prosic o jakistel na priv zeby sie ewnetualnie skontakowac dzis z kims? ;/

kurcze szkoda, jak Ty pisałaś posta to my już się pomału pod pręgierzem zbieraliśmy. wiesz, nikt nie lukał z nas na forum z koma :roll: A o której dotarłaś pod pręgierz ? My do około 19:10 staliśmy.

przez kacia777 09 gru 2014, 22:19
Hej! Kiedy organizujecie jakieś kolejne spotkanie? Właśnie pozdawałam egzaminy, mam trochę więcej czasu i chętnie bym przybyła.... Często zjawia się u Was ktoś zupełnie nowy? (jak ja)?
A poza tym w związku z tym, że mam w teraz jeszcze czas na coś poza pracą i nauką, na nowo zaczęłam myśleć o psychoterapii. Jednak w grę wchodzi tylko na nfz ..... i tu pojawia się problem. Byłam w dwóch poradniach (Kosmonautów i Pod Lipami) i niestety (co mnie wcale nie dziwi), wizytę można umówić najpóźniej na 17 .... Problem w tym, że ja bardzo rzadko wychodzę z pracy przed 18 ..... a żeby zerwać się przed 17 i zdążyć na wizytę to już w ogóle nie ma mowy.... Poradźcie coś plizzz..... Kojarzycie jakieś miejsce, gdzie można umówić się na 18 albo w soboty? Zależy mi naprawdę....

przez hipochondryczka777 09 gru 2014, 22:27
Witam ja takze wielkopolska.

przez Ellwe 11 gru 2014, 21:16
SweetNovember..., jak pisalam post to akurat wyruszalam z domu :) tak myslalam ze nikt z was nie luknie ale stwierdzilam ze zaczekam i moze sie uda :) no nic jakby co mam nadzieje ze uda mi sie.nastepnym razem. Jakbym mogla.jednak poprosic czyjs numer na priv w razie gdybym znowu miala sie zgubic to byloby super :)
I was looking for a breath of a life
A little touch of heavenly light
But all the choirs in my head sang, no oh oh oh

Vanitas vanitatum et omnia vanitas

Lamitrin 200 mg
Ketrel 50 mg
Seronil 100 mg

przez SweetNovember... 16 gru 2014, 03:13
kacia777 napisał(a):Hej! Kiedy organizujecie jakieś kolejne spotkanie? Właśnie pozdawałam egzaminy, mam trochę więcej czasu i chętnie bym przybyła....

Hej :D W ten weekend spotkania nie było, średnio ludkom pasowało. Jak będzie wiadomo kiedy kolejne to wrzucę info, zapraszamy :great:

hipochondryczka777 napisał(a):Witam ja takze wielkopolska.

Witaj, chętna dołączyć do poznańskich świrusków ? :D warto :mrgreen:

Ellwe napisał(a):SweetNovember..., jak pisalam post to akurat wyruszalam z domu :) tak myslalam ze nikt z was nie luknie ale stwierdzilam ze zaczekam i moze sie uda :) no nic jakby co mam nadzieje ze uda mi sie.nastepnym razem. Jakbym mogla.jednak poprosic czyjs numer na priv w razie gdybym znowu miala sie zgubic to byloby super :)

Hej ale na dobrej drodze już jesteś ;) deklaracje przyjścia wcielasz w czyn :great: następnym razem bedzie sukces, privne Ci jakiś kontakt jak bedzie już wiadomo kiedy kolejne spotkanie ;)

przez Palindromadera 17 gru 2014, 22:46
Ja również z Poznania! :)
Byłoby bardzo fajnie, gdybym mogła do Was dołączyć. Co prawda jestem na forum od... dzisiaj. I w zasadzie jeszcze mnie nie znacie. Ale myślę, że najlepiej dam się poznać właśnie przy spotkaniu na żywo. Wtedy rozmowy wychodzą mi o wiele lepiej. ;)
Palindromadera

Sortuj wg