[Poznań] Poznań...okolice...

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

przez Tańczący z lękami 28 lip 2014, 12:55
jasne, grupa ma charakter otwarty*
* nie dotyczy osób, które nigdy nie miały zaburzeń depresyjno-nerwicowych, obsesji, fobii, schizofrenii, aspergera i ogólnie pojętych zaburzeń afektywnych a ich nastrój jest stabilny do granic mdłości

-- 28 lip 2014, 16:52 --

Kto jeszcze jedzie na Woodstock?
paroksetyna 15mg, mianseryna 5mg
doraźnie: co będzie pod ręką
zaburzenia lękowo-depresyjne, nerwica

przez SweetNovember... 28 lip 2014, 20:24
Jos2, sears, wlećcie któregoś razu. Nowe osoby są jak najbardziej mile widziane. Ostatnio trochę nowych osób dołącza i się szybko aklimatyzuje ;) W ten weekend spotkania na mieście nie było, bo był wspólny wypad nad jezioro i grillowanie z soboty na niedziele, ale wkrótce zapewne będzie standardowe spotkanie. Wrzucę info jak się będzie coś kroiło. Zapraszamy :D
Sara: Nelson, do you want to be my November ?
Nelson: Yes...

przez sears 28 lip 2014, 23:33
Wpadnę na pewno :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez matnia 29 lip 2014, 03:04
Tańczący, nie daje się zdjęć swoich byłych jako avatarów :mrgreen:
Podczas gdy Pinokio leżał beztrosko pod drzewem, w górze złowrogo gromadziły się dzięcioły...

przez Tańczący z lękami 29 lip 2014, 12:32
matnia, prawda, że ładna? Ale na Twoim przykładzie sprawdza się to, co mówią, że każda kobieta lubi ptaszki z bardzo dłuuuugimi dziobami :lol:

przez matnia 29 lip 2014, 23:59
A facety lubią kobiety, które mają "trochę ciała" :yeah:
Podczas gdy Pinokio leżał beztrosko pod drzewem, w górze złowrogo gromadziły się dzięcioły...

przez SweetNovember... 31 lip 2014, 00:38
Ogłoszenia parafialne c.d :
Sobota (02.08) zbiórka o 19:00 pod pręgierzem na starym. Tradycyjnie ktoś będzie trzymał białą kartkę w ręku, więc łatwo rozpoznać ekipę ;) Na miejscu się zobaczy czy pójdziemy do jakiegoś pubu/ogródka, czy może na kontenery albo wartę. Parę osób się dopytywało w wątku, także wpadajcie, jest okazja, zapraszamy :great:

przez Dannice 02 sie 2014, 01:52
Spotkanie w Poznaniu, 04.08.2014
Cześć wszystkim :)
Z tego powodu, że to mój pierwszy post, chciałbym się przedstawić - nazywam się Dawid, mam 18 lat. Od około 24 miesięcy towarzyszy mi derealizacja/depersonalizacja. Nie będę pisał, jakie to jest przygnębiające i pozbawiające chęci do czegokolwiek, bo o tym chyba większość tutaj wie.
Czytając to forum, widziałem tutaj niejeden dialog, który "pisany" nie oddaje tego tak samo, jak oddałaby to rozmowa, sami wiecie o co chodzi. Według mnie, bardzo dużo ludzi nadużywa komputera, zapominając o tym, że rozmowa z drugim człowiekiem twarzą w twarz, jest o niebo lepsza, bardziej realna, niż czytanie tekstu, który ktoś wstukał gdzieś na klawiaturze.
Dlatego też w skrócie, proponuję uzbierać jakąś grupkę 10-15 osób z Poznania, i spotkać się np. na obiad na Starym Rynku, na kawę/herbatę w jakimś miejscu typu Stary Browar. Wyjdźmy w końcu wszyscy z domu, i porozmawiajmy RAZEM o tym, co nas gryzie, "nie możemy bać się otwierać" - słowa mojego psychiatry :) Ja osobiście mam dwie osoby, z którymi mogę o tym porozmawiać, ale też nie do końca, dlatego liczę na Was, może w końcu poznam kogoś, kto zrozumie, o co mi chodzi. Osoby, które nigdy nie doświadczyły danej rzeczy, nie wiedzą co to tak na prawdę znaczy. Na spotkaniu nikt nikogo nie wyśmieje, a jeżeli już do czegoś takiego dojdzie, to zostanie wyproszony.
Piszcie więc, kto byłby chętny się spiknąć i spędzić fajnie czas :) Im więcej się nas nazbiera, tym raźniej będzie! :) Liczę na Was Poznaniacy! :)

przez Franz Maurer 02 sie 2014, 09:12
Poznaniacy regularnie się spotykają :)
Tutaj więcej info:
pozna-okolice-t1446-2492.html

Dzisiaj akurat o 19:00 jest spotkanie ;)

przez garfield 03 sie 2014, 18:22
hej Poznań, ekipa forumowa wróciła z Woodstocka. http://oi61.tinypic.com/5pfxhg.jpg ("nerka" to skrócona przez nas nazwa forum Nerwicy, a "eNka" to inne pokrewne forum). Mam nadzieję, że za rok jeszcze więcej osób pojedzie (Dunia, patrzę na Ciebie!)
Do zobaczenia chyba w sobotę!
Obrazek

przez Tańczący z lękami 08 sie 2014, 22:24
hej, jutro, czyli w sobotę o g. 19tej zbiórka na Starym tuż przy pręgierzu. Zapraszamy również nowe osoby!

-- 14 sie 2014, 14:34 --

w tym tygodniu spotkanie wyjątkowo w piątek, o 19:00 pod pręgierzem. Będzie znacznie więcej osób niż w zeszłym tygodniu ;)

przez SweetNovember... 14 sie 2014, 21:05
Tańczący z lękami napisał(a):-- 14 sie 2014, 14:34 --
w tym tygodniu spotkanie wyjątkowo w piątek, o 19:00 pod pręgierzem. Będzie znacznie więcej osób niż w zeszłym tygodniu ;)

Up up up :mrgreen: zlepiło i nie podbiło ;)

przez drewniana 19 sie 2014, 18:48
hej, czy nadal się spotykacie? czy mogłabym dołączyć? jeśli tak to powiedzcie proszę kiedy i gdzie.... pozdrawiam

przez SweetNovember... 20 sie 2014, 01:27
drewniana napisał(a):hej, czy nadal się spotykacie?

Tak ;)
drewniana napisał(a): czy mogłabym dołączyć?

Tak ;)
drewniana napisał(a):jeśli tak to powiedzcie proszę kiedy i gdzie

Tak ;) tzn jak będzie się szykował meeting to Tańczący albo ja wrzucimy info. W ten weekend chyba wyjątkowo wypadnie.

Tak więc jest 3xTak więc wpadaj śmiało :D

Sortuj wg