[Poznań] Poznań...okolice...

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

przez Franz Maurer 30 cze 2014, 13:44
Dzięki za sobotnie spotkanie :) Trochę byłem stremowany, ale zawsze tak mam przy poznawaniu nowych ludzi. Nie kojarzę was jeszcze po nickach na forum - chyba będę potrzebował jakiejś ściągi :D Jestem chętny na następne spotkanie - najbliższy weekend mi pasuje jak coś ;)

przez Regis 02 lip 2014, 17:34
Też dziękuję za spotkanie, może nie byłem specjalnie gadatliwy ale dobrze się bawiłem. Do następnego razu :)

przez SweetNovember... 03 lip 2014, 19:45
To jak tam - meeting za pare dni ?

Parę nowych osób już dołączyło (biała kartka łatwo widoczna ;) ), ale jak ktoś jeszcze nie miał okazji to w ten weekend tradycyjnie:
sobota (05.07) zbiórka o 19:00 pod pręgierzem, kartka będzie, wpadać, nie wahać się :D reszta info patrz posty powyżej :mrgreen:
Sara: Nelson, do you want to be my November ?
Nelson: Yes...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez SadSlav 03 lip 2014, 19:59
Jak widać posty kolegów powyżej: jest fajnie, nie gryziemy i nie jesteśmy tacy zalkoholizowani :P
I'm diggin' my way to somethin' better,
I'm pushin' to stay with something better,
I'm sowing the seeds I take for granted,
This thorn in my side is from the tree I've planted,
It tears me and I bleed...

http://chwilepisanemuzyka.blogspot.com/

przez Luluu 03 lip 2014, 20:29
SadSlav, Jesteście! xD Zwłaszcza wasza dwójka ( SadSlav, i SweetNovember..., ) xDDD

przez SadSlav 03 lip 2014, 21:32
Luluu, zasmuciłaś mnie tym stwierdzeniem... Muszę się napić :mrgreen:

przez Franz Maurer 03 lip 2014, 22:06
Trochę mi się pozmieniały plany w sobotę, ale postaram się wpaść.

-- 04 lip 2014, 10:01 --

Chyba jednak będę punkt 19:00 :D

przez SweetNovember... 04 lip 2014, 21:19
Wlatuj wlatuj ;)
Jak ktoś jeszcze chetny to zbiórka 19:00 po pręgierzem :!:

-- 05 lip 2014, 01:14 --

Tańczący z lękami, Asmo, wpadacie też dziś ? Dalej... ;)
Sara: Nelson, do you want to be my November ?
Nelson: Yes...

przez Tańczący z lękami 05 lip 2014, 12:45
SweetNovember..., dziś lepiej spałem więc spróbuję, jest spora szansa
paroksetyna 15mg, mianseryna 5mg
doraźnie: co będzie pod ręką
zaburzenia lękowo-depresyjne, nerwica

przez Dunia1990 06 lip 2014, 22:19
Hej wszystkim!

Jako że jestem tu nowa, to na początek coś o mnie: (prawie) 24 lata, nie z samego Poznania, ale z okolic, na forum trafiłam poniekąd przez przypadek, bo w sumie sama do końca nie wiem, czy coś mi jest, czy nie, no i tak próbuję rozwikłać tę zagadkę ;)
A piszę z troszkę może nietypowym pytaniem (a widzę też, że całkiem spora grupa Was się tu zebrała :)): czy ktoś czasem nie miałby ochoty wybrać się na tegoroczny Woodstock? Zdaję sobie sprawę, że to może poniekąd pytanie z kapelusza, bo być niektórzy z Was nie lubią takich spendów, ale stwierdziłam, że zapytać nie zaszkodzi :) W końcu zawsze raźniej z kimś niż samemu. A może ktoś z Was także się wahał z powodu braku towarzystwa? Jeśli ktokolwiek by się znalazł (a może jakaś większa grupa), byłoby mi niezmiernie miło :) Ogólnie planuję wybrać się tylko na pierwszy dzień (najlepsze koncerty według mnie :)), ale gdyby było fajnie, to rozważam opcję przedłużenia. Jeśli będzie potrzeba: wysłucham, pogadam albo pomilczę :) I obiecuję, że gdyby ktoś się jednak ze mną wybrał, a na miejscu stwierdził, że to zupełnie nie to, to raz dwa zwijamy manatki i wracamy do domu (tak więc absolutnie nie zostawię na lodzie!). I oczywiście zawsze mogę podjechać do Poznania, żeby się spotkać, pogadać jeszcze przed samym festiwalem - żeby się potem nie okazało, że w ogóle nie nadajemy na tych samych falach (choć mam nadzieję, że tak nie będzie :)). No nic, mam nadzieję, że ktoś się odezwie - z własnego doświadczenia wiem, że takie wypady, krótsze bądź dłuższe działają pozytywnie na człowieka (choć oczywiście nie twierdzę, że to recepta dla wszystkich) - co sama na sobie przetestowałam jakiś czas temu po naprawdę niezbyt ciekawym okresie w moim życiu, gdzie jedyne na co miałam siłę to spanie, jedzenie i patrzenie w sufit ;P Jakby co to czekam na prywatne wiadomości, do zobaczenia mam nadzieję i trzymam kciuki za lepsze samopoczucie Was wszystkich! (ach, i przepraszam za tę ilość emotikonek - zdaję sobie sprawę, że jak na swój wiek używam ich dużo za dużo)

przez Asmo 07 lip 2014, 00:29
Matko jedyna. Moze sie oflaguj "kto jedzie ze mna na wodstok" i jezdzij po tramwajach. Albo daj ogloszenie w telegazecie ja mam taka w tv nieraz tam zagladam. Jak kupisz frytki w mc donaldzie to mozesz wpasc na moje mieszkanie i zamiescimy no nie. Fajnie. A jak nie wiesz czy cos ci jest to moze zabukuj psychiatre on przepisze ci tabletki i doradzi terapie.

A co do spotkania to nie moglem przyjsc bo pracuje a jakbym nie pracowal to nie wiem czy bym przyszedl bo nie ma lekko.
F31 - wredna suka!

Lit 750mg
Venlafaksyna 300mg
Lamotrygina 200mg
Kwetiapina 50mg
Xanax, Clonazepam (sometimes)

przez Luluu 07 lip 2014, 00:33
Z tego co wiem to kilka osób z naszej poznańskiej paczki wybiera się na Woodstock (ja wciąż się zastanawiam :D) i podejrzewam, że nawet nie mieliby nic przeciwko byś się z nimi zabrała. Na pewno ktoś z nich odezwie się na priv, a jak nie to wpadnij na któreś z naszych spotkań i wtedy na pewno się wkręcisz na wspólny wyjazd. :D

przez Dunia1990 07 lip 2014, 01:07
Hej :)

Luluu - dzięki serdeczne za odpowiedź. W takim razie być może pojawię się na którymś spotkaniu i uda się coś dogadać :) Do zobaczenia mam nadzieję!

Asmo - szczerze mówiąc zastanawiałam się, czy w ogóle w jakikolwiek sposób odnosić się do Twojego posta. Mojej odpowiedzi pewnie i tak z góry nie przeczytasz, bo przecież co Ci ta "idiotka" (a za taką mnie jak sądzę uważasz po uwaga! jednym przeczytanym poście) może w ogóle logicznego odpisać. Nie wiem, co jest złego w tym, że proponuje się jakikolwiek wypad na forum (niezależnie czego to forum dotyczy). I wyobraź sobie, że pomyślałam, że komuś może akurat się taki post przydać, bo a nuż ktoś miał właśnie chęć pojechać, ale bał się sam? Zresztą, nie zamierzam Cię do niczego przekonywać, bo tak jak wcześniej wspominałam, już mnie zapewne z góry oceniłeś. Cóż, pozostaje mi tylko życzyć Ci skutecznej terapii i wyjścia z choroby, bo na chamstwo jak na razie (niestety) leku jeszcze nie wynaleźli.

przez SadSlav 07 lip 2014, 19:04
Luluu, na Wooda się wybierasz? Przeca nawet nie pijesz, zanudzisz się dziewczyno :P

Asmo, post Dunia1990 może był "specyficzny" ale chyba bulwers troszkę na wyrost. Też nie lubię wyłazić sam na koncerty.

Dunia1990, parę osób od nas jedzie na Woodstock. Warto wpaść na jakieś spotkanie, spotkasz ludzi i może znajdziesz dobrego towarzysza na tego typu wypad.

Sortuj wg