[Poznań] Poznań...okolice...

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

przez gioovanna 29 sie 2013, 22:40
ja bardzo chętnie...

napisalam Ci wiadomość prywatną... potrzebuje ludzi, którzy mają podobne problemy co ja... może wtedy będzie mi łatwiej zaakceptować swoje słabości... a konkretnie moją chorobę.... Cierpię na nerwicę lękową, z silną kancerofobią i strachem przed śmiercią.... Jestem hipochondykiem... do granic możliwości. Męczy to mnie i moje otoczenie.. szukam pomocy.. wsparcia... wskazania drogi, jak sobie z tym poradzić i jak z tym żyć....

przez Asmo 29 sie 2013, 22:44
To spotkajmy sie jutro wieczorem co Wy na to?
F31 - wredna suka!

Lit 750mg
Venlafaksyna 300mg
Lamotrygina 200mg
Kwetiapina 50mg
Xanax, Clonazepam (sometimes)

przez gioovanna 29 sie 2013, 23:28
ja jestem za... :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Rezystor 31 sie 2013, 15:50
Hej,
wczoraj i dzisiaj byliśmy u jednego z nas na działce, to mieliśmy spotkanie zamknięte. Ale w Nastepny weekend pewnie będzie jakiś pub :)
jak ktoś chce wcześniej pogadać to mmogę się spotkać dzisiaj po 20 albo jutro. Jakby co, to PW :)

przez macko24 31 sie 2013, 18:54
hejka ja muszę wyjść z domu więc jak coś to piszcie, a przy okazji był ktoś na terapii na 28 czerwca ?????? PILNNE

przez magdalenaal 02 wrz 2013, 12:17
Witam jestem tu nowa.czaje sie juz od jakiegos czasu zeby sie odezwac:-) lecze sie na nerwice lekowa od 2007 roku.od miesiaca nie biore lekow i bywa roznie ale staram sie jakos dzialac.w poznaniu mieszkam 2 rok i nie mam znajomych a czasem fajnie byłoby spotkac sie z kims i pogadac o problemach a najlepiej jeszcze z osobami ktore zrozumieja moj problem i czasem cos doradza.dlatego chcialam zapytac czy sa jakies stale spotkania ?

przez Wintersunset 03 wrz 2013, 16:43
Szykuje się może jakieś spotkanie? Może ktoś ma ochotę na kawę/herbatę/piwo?

Jestem nowa, nie bardzo kojarzę nawet nicki, ogólnie raczej boję się obcych ludzi, ale w tej chwili szukam jakiejkolwiek opcji wyjścia z domu i kontaktu z ludźmi. W Poznaniu mieszkam od 3 lat, ale nie bardzo udało mi się nawiązać z kimś kontakt i nadal czuję się trochę, jak w obcym mieście. Fajnie byłoby się z kimś spotkać i pogadać.

przez magdalenaal 03 wrz 2013, 20:40
No wlasnie ja tez czekam na jakis odzew-podobnie jak kolezanka wyzej niby jestem w poznaniu drugi rok a nie mam znajomych.moim problemem jest tez to ze boje sie moze nie nowych ludzi ale miejsc i do tego przemieszczania-tramwaii badz postoju w korku, teraz bez lekow tez nie czuje sie zbytnio komfortowo nawet w domu bo prawie caly czas towarzyszy mi jakis uogolniony lek-masakra nie cierpie tego!!! I najchetniej ratowalabym sie jakimis "proszkami" a nie chce-chcialabym przynajmniej postarac sie radzic sobie bez bo juz ladnych pare lat sie nimi katowalam.dlatego licze ze w towarzystwie ludzi z podobnymi problemami bedzie mi choc ciut latwiej zyc z ta moja "wredna" przypadloscia :-)

przez Luluu 04 wrz 2013, 00:45
Na pewno damy znać jak będzie spotkanie. Zazwyczaj jest to piątek/sobota wieczorem. :) Ewentualnie jak bardzo się wam spieszy to można zorganizować coś wcześniej. :)

przez magdalenaal 04 wrz 2013, 19:31
Wiadomo, ze wytrzymam:-) martwilam sie, ze te spotkania sa nieregularne i nie wiadomo jak dlugo bedzie trzeba czekac zeby sie "zintegrowac" :-)

-- 04 wrz 2013, 19:45 --

Wiadomo, ze wytrzymam:-) martwilam sie, ze te spotkania sa nieregularne i nie wiadomo jak dlugo bedzie trzeba czekac zeby sie "zintegrowac" :-)

przez SweetNovember... 04 wrz 2013, 20:41
Ooo sporo chętnych :great:
Tak jak Lulu pisze - spotkania są w miarę regularnie, z reguły w weekend. Przez lato było sporo domówek, działka itp no ale teraz jesień nadciąga także powrót do VG będzie. A na spotkania warto wpadać, ludzie są sympatyczni i otwarci na nowych. Lulu potwierdzi ;)
Jak co to się dopytujcie
Sara: Nelson, do you want to be my November ?
Nelson: Yes...

przez macko24 05 wrz 2013, 05:57
idzie ktoś na terapię????

przez Wojtek45 05 wrz 2013, 11:32
czy ktoś może polecić dobrego psychoterapeutę z Wielkopolski? chodzi mi głównie o terapię grupową

przez magdalenaal 05 wrz 2013, 17:41
Ok czyli czekam teraz na jakies info kiedy i gdzie :mrgreen: ktos wczesniej pytal o terapie na 28 czerwca jezeli chodzi o to centrum hcp to ja tam chodze do psychoterapeutki Bratkowskiej Joanny.

Sortuj wg