[Poznań] Poznań...okolice...

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

przez kasiulec 10 maja 2013, 21:15
Jutro o 19 w Van Goghu?

Matnia niewdzięczna, będziesz tym razem? luker? majaks? Wredoty, dawno was nie było : (

jak ktoś jest nowy i chce wpaść, to znakiem rozpoznawczym niech będzie biała kartka A4 na stole. w VG siedzimy na dole
"(...) na małą, na niewymownie małą miareczkę czasu
stanęło przy nim coś tak wiadome,
coś bliskie, coś najbardziej bliskie,
coś tak bliskie jak trumna: samotność..."

przez SweetNovember... 10 maja 2013, 23:06
A przyjdzie Ktoś ? :roll:
Jak tak, to bym też chętnie wpadł
Sara: Nelson, do you want to be my November ?
Nelson: Yes...

przez matnia 10 maja 2013, 23:33
Niestety, nie będzie mnie, bo jutro wyjeżdżam do Anglii.... Żałuję bardzo, buziaki dla wszystkich :oops:
Podczas gdy Pinokio leżał beztrosko pod drzewem, w górze złowrogo gromadziły się dzięcioły...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez kasiulec 11 maja 2013, 00:32
buuu. ale tak czy siak, powodzenia tam. czymam kciuki : ) Pozdrowienia dla Remka ;)

SweetNovember, tak, pare osób ma być, choć niewiele : p

przez Transfuse 11 maja 2013, 17:56
Chyba do Was dołączę ...
Przyjaźń wcale nie jest nienaruszalną więzią. Jest raczej jak olbrzymia, piaszczysta wydma, pozornie potężna i trwała, ale pewnego dnia budzisz się, a jej już nie ma.

przez pentagrow 12 maja 2013, 16:49
chyba znowu nie trafiłem.... czy w najbliższym tygodniu szykuje się jakieś spotkanie?

przez calineczk 25 maja 2013, 00:05
Hej na forum jestem nowa a fakt "problemów" u mnie też niedawno dopiero sobie uświadomiłam. Na wizytę u lekarza jeszcze czekam dopiero będę się zapisywać. Często się spotykacie? Jak takie spotkania wyglądają?
"You gotta get up and try, try, try
Gotta get up and try, try, try"

http://dda-online.blog.pl

Chcesz pogadać? Napisz na prv ja też chętnie z kimś pogadam :)

przez SweetNovember... 25 maja 2013, 15:57
calineczk napisał(a):Często się spotykacie? Jak takie spotkania wyglądają?

Hej, ja co prawda jeszcze jestem Kot w grupie bo na razie tylko na kilku spotkaniach miałem okazję być, no ale może się na coś info przydadzą ;)
A więc: Spotkania z reguły są co tydzień, czasami co dwa. Z reguły w sobotę od około 18-19. Czasami w pt zamiast sob. Zazwyczaj w VanGoghu. Zawsze jak się szykuje weekendowe spotkanie w pubie, to około czwartku, piątku ogłaszają to tutaj Stali Bywalcy :mrgreen:
A jak wyglądają spotkania ?
Jest bardzo naturalnie, można pogadać praktycznie o wszystkim, można tylko słuchać jak kto woli. Można o sobie coś opowiedzieć ale to tylko jeśli chcesz. Nie ma żadnego przymusu czy konwencji, bardzo spontanicznie. Nie wygląda to tak że siadasz przed wszystkimi i zaczynasz od: "Cześć jestem JóziaFruzia i jestem tutaj bo...", także bez obaw ;) Ja zanim wpadłem miałem trochę wątpliwości czy nie będzie niezręcznie, bo wszyscy się już znają jakiś czas, no ale ludzie są bardzo sympatyczni i otwarci na nowych, także jak się chce to się da. Hehe mnie się na razie nie pozbyli :mrgreen:
No ale tak jak mówię - ja się na razie 'wdrażam', także tyle mogę powiedzieć. Tak więc warto się przełamać i wpaść ;)
Aaaa... z namierzeniem grupy w pubie nie ma problemu, bo nie ma tam dużej przestrzeni i Pewna Osoba :uklon: dba by był znak rozpoznawczy dla nowych :great:
Sara: Nelson, do you want to be my November ?
Nelson: Yes...

przez calineczk 26 maja 2013, 22:19
Cóż narazie nie czuję się na siłach ale może za jakiś czas się zdecyduję :)
"You gotta get up and try, try, try
Gotta get up and try, try, try"

http://dda-online.blog.pl

Chcesz pogadać? Napisz na prv ja też chętnie z kimś pogadam :)

przez wpzz 28 maja 2013, 11:42
Cześć Pyreczki :D

Orientujecie się gdzie jest jakaś terapia grupowa w poznaniu dla osób z nerwicą depresją ? Bo chciałbym spróbować a może ktoś chętny też ?

Najlepiej na NFZ ale nie koniecznie

Pozdrawiam

przez Tija 29 maja 2013, 22:14
Cześć ludki! fajna inicjatywa :uklon:

Mam pytanie - czy jest na forum może ktoś z grunwaldu? jeżyc? chętnie bym się do Was wybrała ale ostatnio ciężko jest mi wychodzić w pojedynkę - jakby była taka opcja żeby się z kimś zmówić w jakimś miejscu i razem wybrać na rynek to byłoby mi łatwiej. W najbliższą sobotę mnie nie będzie ale już 08.06 mam czas :)

Pzdr.!

Ktoś się odważy? - Poznań

przez szklany.blat 02 cze 2013, 18:05
Witam.

Szukam osoby z Poznania z którą mógłbym szczerze, otwarcie i normalnie porozmawiać nie tylko na temat problemów, która trzeźwo spojrzy na moją osobę i nie będzie kierowała się tym, że może mnie zranić, powiedzieć coś niemiłego. Czasem nawet najgorsza prawda jest lepsza od kłamstwa. Mam 22 lata.

przez Asmo 03 cze 2013, 10:49
Szukam w Poznaniu psychiatry żeby termin wynosił około 3-4tyg nie dłużej.
Poleci ktoś jakąś placówkę na NFZ i nazwisko konkretne? Wolałbym kobietę bo łatwiej mi będzie niż z facetem rozmawiać (wstyd?).

Mam wstępny termin do Jeżyckiego Centrum Zdrowia Psychicznego i nie dość że to będzie facet to jeszcze opinie w internecie o nim są opłakane.
F31 - wredna suka!

Lit 750mg
Venlafaksyna 300mg
Lamotrygina 200mg
Kwetiapina 50mg
Xanax, Clonazepam (sometimes)

przez kasiulec 06 cze 2013, 20:59
Dr Bolewska na os.Kosmonautów jest w porządku (taka starsza), jest miła i się wręcz zamartwia twoim losem ;) W sumie nie wiem czego oczekujesz, bo jak tam z jakimiś konkretniejszymi poradami, skierowaniem na terapię to nie wiem. Ja do niej chodzę przede wszystkim po leki : P To jest w Poradni Zdrowia Psychicznego na os. Kosm. No i z czekaniem nie ma problemu bo zapisujesz się na dany dzień (poniedziałek, wtorek, środa) i po prostu wtedy przychodzisz i ustawiasz się w kolejke i zgodnie z nią wchodzisz do gabinetu.

Sortuj wg