[Poznań] Poznań...okolice...

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

przez Nerd 09 lip 2012, 23:37
matnia, No niestety nie ma mnie w Poznaniu, próbowałam coś przed wyjazdem zorganizować na forum, to nikt się nie zgłosił. W sierpniu będę już w Poznaniu, więc mam nadzieję, że się jakoś zobaczymy w większym gronie. Straaasznie smutno jak się nie ma do kogo gęby otworzyć ;)
Jesus, won't you fucking whistle
something but the past and done?

przez matnia 10 lip 2012, 22:52
Straaasznie smutno jak się nie ma do kogo gęby otworzyć

Sporo o tym wiem, niestety. Czekam na sierpień, może w końcu coś się wydarzy. Trzymaj się :papa:
Podczas gdy Pinokio leżał beztrosko pod drzewem, w górze złowrogo gromadziły się dzięcioły...

przez wawalat 18 lip 2012, 17:23
Hej. Ja się zgłaszam, jeśli ktoś miałby ochotę gdzieś się przejść lub posiedzieć w jakimś miejscu. (jeśli oczywiście będę w odpowiednim nastroju, co czasem się zdarza ;D)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez heimao 18 lip 2012, 21:30
I ja jestem chętna na spotkanie. Szykuje się coś w najbliższym czasie?
Out of control on videotape... on videotape... on videotape...

przez Eus 19 lip 2012, 19:46
W sumie ja też byłabym chętna na jakieś spotkanie. To co, ktoś jeszcze? ;)
Trust me, I'm a scientist. Bipolar scientist.
Eus

przez ergus 25 lip 2012, 23:27
Cześć ! Od dawna cierpię na Nerwicę. Walczę z tym od dawna. Objawy bardzo się zredukowały. Przez dłuższy czas mogłem funkcjonować prawie jak "normalny człowiek", ale strata pracy trudna sytuacja pogłębiła mój stan. Szczególnie mam problemy z lękiem przestrzeni agorafobią. Przebywanie na otwartych przestrzeniach czy przejście przez jakieś rondo czy otwarty plac jest dla mnie wielkim problemem, a jak wiecie bardzo to utrudnia funkcjonowanie. Czasem czuję się też jakbym się dusił, czuję niepokój. Kiedyś miałem dużo więcej objawów które pewnie znacie, później było całkiem dobrze, a teraz znów nie czuję się zbyt komfortowo. Straciłem wiele znajomości przez swoją chorobę wiecie że ludzi odstraszają często najmniejsze odchylenia od normy, więc bardzo chętnie spotkałbym się z kimś kto mnie chociaż trochę rozumie i wie o co chodzi. Nigdy nie miałem takiej okazji, nigdy nie poznałem kogoś także chorego na nerwy i lęki. Byłoby bardzo miło. Mam nadzieję że będzie jakaś odpowiedź

przez LonLuvois 27 lip 2012, 09:46
Ja tyż bym się przeszedł gdzieś, najlepiej w niedzielę :)

przez Joseph87 27 lip 2012, 11:20
Również się dołączam - konkretnie Poznań :-) Można zebrać użytkowników forum z Posen i pogadać.
"Zazwyczaj chory tak bardzo przyzwyczaja się do ciągle obniżonego nastroju, że wydaje mu się on normalnym elementem jego osobowości" - Wikipedia.

przez LonLuvois 27 lip 2012, 20:28
I cisza :P

Ja proponuje niedziele, jakiś parko może np. cytadele bądź malte, godzina nie wiem... wszystko jedno ;p

przez ergus 28 lip 2012, 23:38
świetnie tylko trzeba się jeszcze zgrać co do terminu :)

przez Tarazed 30 lip 2012, 22:17
Hej, nigdy nie brałem udziału w bardziej 'masowych ' spotkaniach ludzi z forum, ale wydaje mi się, że trochę jest tak, ze pół miesiąca ludzie ustalają termin lub w ogóle mega długo myślą kiedy by pasujowało i kiedy ktoś coś zorganizuje, a w ostatniej chwili i tak coś siada... miała byc biba wychodzi bida.
Jutro po południu / wieczorem, ma ktoś czas? Spacer, bilard, kawa? pisać na priv lub tutaj! :) Śmiało, nawet jak jedna, dwie osoby! Na co czekać? :)
Pozdrawiam!

przez heimao 07 sie 2012, 01:05
Tarazed, za późno przeczytałam Twój post... Ale skoro jest już tyle chętnych - proponujcie jakiś termin. Sobota? Niedziela? Jutro? Ja jestem nadal chętna.

Mam nadzieję, że spotkanie mnie nie ominęło?
Out of control on videotape... on videotape... on videotape...

przez luker77 16 sie 2012, 00:09
Ja również chętna na spotkanie, mamy w końcu o czym pogadać a może sobie nawet w czymś dopomóc :)
aga

przez Tarazed 21 sie 2012, 08:08
Nie, nie ominęło, nie było mnie przez pewien czas, teraz jestem, proszę o kontakt na priv w razie czego zainteresowanych, w tym tygodniu mam czasu sporo :)
pozdrowienia

Sortuj wg