[Poznań] Poznań...okolice...

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

przez nonii 18 maja 2012, 13:15
Witajcie!

Napiszczie prosze jakiego psychoterapeute w Poznaniu polecacie jesli chodzi o lek i natrectwa myslowe.serdecznie dziekuje

Pozdrawiam wszystkich nerwicowocow:)

przez Michuj 18 maja 2012, 19:58
*Monika* napisał(a):Michuj, A co się stało Michale?

*Wiola* napisał(a):Michuj, Szlajałeś się gdzieś? ;)

Na głowie szrama, na dupie cysty. Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał :lol: :lol: :lol:
Loża szyderców

przez *Wiola* 18 maja 2012, 20:09
Michuj, :mrgreen:
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Michuj 18 maja 2012, 21:04
Tak na serio. Trądzik na czole, którego nie mogę opanować. Biorę drugą maść z antybiotykiem i poprawa powiedzmy w 40% tylko. :(
Może polecilibyście coś na to? Bo już nie wiem...

-- 18 maja 2012, 21:08 --

I smaruje 2 razy dziennie do tego, jakimś tonikiem oczyszczającym na alkoholu. Ale efekty lipne. ;/
Loża szyderców

przez slow motion 18 maja 2012, 21:09
Michuj, cho do działu "kosmetyki" coś Ci polece :) albo napsz na PW to coś zaradzimy ;)

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

przez matnia 20 maja 2012, 16:54
Ja bym radziła odstawić tonik z alkoholem. To tylko podrażnia i wysusza - skóra produkuje jeszcze więcej łoju i trądzik się nasila. Nawilżaj chorą skórę jakimiś lekkimi, beztłuszczowymi preparatami. Sama przesuszałam skórę długi czas i do niczego dobrego to nie doprowadzało.
Podczas gdy Pinokio leżał beztrosko pod drzewem, w górze złowrogo gromadziły się dzięcioły...

przez Tarazed 01 cze 2012, 16:58
Witajcie
Jeśli ktoś chciałby pogadać (na żywo czy nie) o swoich problemach, nie być samemu z myślami, itd., to piszcie na priv :)
Sam kiedyś miałem różne trudności, teraz jest lepiej, ale pamięć i zrozumienie różnych spraw zostaje :)
Pozdrawiam :)

przez matnia 02 cze 2012, 00:00
A co się tak uciszyło ze spotkaniami? Co prawda ja nie mam teraz czasu, ale wy czemu się nie spotykacie? :cry:
Podczas gdy Pinokio leżał beztrosko pod drzewem, w górze złowrogo gromadziły się dzięcioły...

przez LonLuvois 02 cze 2012, 00:10
Ja na tym forum piszę głównie na temat leków i w sumie już dawno tego nie robiłem(jestem zniechęcony do leków). Niemniej, mam kilka ciekawych pomysłów dotyczących grupowego leczenia nerwic w tym przede wszystkim fobii społecznej. Chciałbym zorganizować jakąś grupę. Nie chodzi mi o popijanie piwa w pubach, raczej o wspólną medytacje uważności, joge, rozmowę(najlepiej na świeżym powietrzu). Pomysł jest stąd, że jestem pod ogromnym wrażeniem medytacji uważności, ale trzeba iść do przodu i osiągać więcej.

Nie zrażajcie się, że chodzi głównie o fobików społecznych - zapraszam wszystkich nerwicowców.

W razie wątpliwości, możecie pisać tu bądź na moje gg: 8508815

Pozdrawiam.

przez Tarazed 02 cze 2012, 12:53
Myślę, że taka forma spotkań byłaby bardzo dobra, można by połączyć spotkania i odpoczynek z własnym rozwojem :) Czy więcej osób byłoby chętnych?

przez Nerd 02 cze 2012, 14:25
Ostatnio sporo zamieszania się wkradło, ale co jak co, nadal się spotykamy i zapraszamy nowe twarze!
Jesus, won't you fucking whistle
something but the past and done?

przez *Oleńka* 03 cze 2012, 20:38
LonLuvois, jeśli chodzi w ogóle o medytację to naprawdę super sprawa i polecam wszystkim nerwicowcom ten rodzaj terapii :) Pamiętam, że kiedyś bardzo mnie to wkręciło i rzeczywiście przynosiło wspaniałe efekty jeśli chodzi o spokój wewnętrzny oraz wyciszenie. Później poczułam się lepiej i niestety przestałam medytować. Obecnie zamierzam odnowić swoją terapię-medytację :) Nawet jako wprowadzenie zakupiłam ciekawą książkę - " Uważność - Trening pokonywania codziennych trudności ", Ronald D. Siegel - polecam :)
LonLuvois - jakby co to jestem na tak :)
*Oleńka*

przez LonLuvois 05 cze 2012, 17:18
Oleńka, właśnie o taką formę medytacji mi chodzi ;)

przez matnia 07 cze 2012, 18:52
Ja też mogę spróbować medytacji jakby co. :D

Sortuj wg