[Poznań] Poznań...okolice...

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

Re: [Poznań] Poznań...okolice...

przez Jablonix 01 lis 2009, 21:36
mgr Wojciech Lindner psychoterapeuta ale bierze 150 za godzine

[Dodane po edycji:]

POZNAŃ jest niezorganizowany na maxa wy chyba naprawde nie chcecie sobie pomoc
Jablonix

przez adelkowska 02 lis 2009, 18:21
Artemizjo! Właśnie nie napisałam żadnego namiaru z powodu o którym piszesz. Nie znam na tyle dobrego psychiatry żeby go polecić. Taka prawda. A już jak liczysz na specjalistę który będzie się dobrze znał na nerwicach to moim skromnym zdaniem zapomnij o takim. Taka smutna prawda. Sama leczę się na Kosmonautów, ale lekarze tam są, powiedzmy, tacy jak wszędzie. Bez rewelacji. Sama zmieniałam 2 razy psychiatrów w tej przychodni z powodu ich, powiedzmy wad. A nie zmieniam przychodni tylko dlatego że wszędzie są tacy sami, więc żadna różnica wedle mnie. No ale to wszystko tylko moje odczucia i moje zdanie. Ktoś inny mógłby z kolei zachwalić to co ja krytykuję. Wszystko zależy od przypadku.

przez młoda86 15 lis 2009, 19:19
hej tez jestem z poznania:) i etz chetnie pogadam :D
czytam to forum juz dawno ale dopiero dzis sie zalogowalam :oops: od 3 lat troche mi sie zycie posypalo..choroba przewlekla i moje zmiany nastroju doprowadzily ze trafilam do psychiatry i psychologa .jade na fluoksetynie ale jakos chyba zaczelam sie juz robic przyzwyczajona do niej.:/

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Nortt 30 lis 2009, 02:50
Brakuje w moim towarzystwie Nerwicowców, nie mogę się przed nikim wygadać... w moich kręgach raczej nie było by to przyjęte z entuzjazmem, i tym bardziej nie mieli by ochoty mnie wysłuchiwać, nie zrozumieli by... Jak ktoś ma chętkę na rozmowę i browca w mieście kozłów, to można się ze mną dogadać przez znany komunikator pod numerem 7373240 :>
Nortt

przez boldlygo 06 gru 2009, 21:06
Witam wszystkich forumowiczów z naszej kochanej Wlkp :) Mieszkam w Poznaniu jesli ktos miałby ochotę ze mną porozmawiać to zapraszam do pisania na PW lub maila boldlygo84@gmail.com ...pozdrawiam ciepło :D
Each day's a gift not a given right...To boldly go where no man has gone before...

przez agnieszka_2008 09 gru 2009, 21:22
Hej, na razie ciągle jestem szczecinianką, ale chyba już niedługo, za ok. 3 mies. zostanę zaadoptowaną poznanianką :smile: Do Pyratown będę przyjeżdzać już od stycznia, nikogo tu nie znam :( Jak zorganizujecie spotkanie chętnie się na nim pojawię. Mam 27 lat i fobię społeczną (chociaż jest dużo lepiej niż kiedyś). Jak ktoś chce do mnie napisać to zapraszam, ja też może do kogoś z Was napiszę pw :smile:
Człowiek naprawdę posiada tylko to, co jest w nim.

przez nascar 10 gru 2009, 16:28
Witam wszystkich i mam pytanie. Czy chodził ktoś z was może na Osiedle Kosmonautów do PZP. Ja chodzę tam do psychiatry Pani Anny W. Kobieta bardzo miła ale nie mam jeszcze wyrobionego zdania na temat jej skutków leczenia.

przez boldlygo 10 gru 2009, 23:17
Witam Was moi drodzy ponownie ;)
Własnie zacząłem terapie w Centrum Terapii Integralnej w Poznaniu na Wierzbięcicach.Dopiero byłem na pierwszym spotkaniu ale atmosfera była bardzo miła i pomimo tego ze na razie nie mogę powiedziec za wiele o procesie terapii i obranej drodze leczenia przez mojego terapeute to jestem dobrej mysli. Chodził może ktos z was do tego centrum na terapie ?
Each day's a gift not a given right...To boldly go where no man has gone before...

przez nic_nie_warta 11 gru 2009, 00:06
Witam :)
JA uczę się i pracuję w Poznaniu :)

przez Donkey 12 gru 2009, 17:17
nascar napisał(a):Witam wszystkich i mam pytanie. Czy chodził ktoś z was może na Osiedle Kosmonautów do PZP. Ja chodzę tam do psychiatry Pani Anny W. Kobieta bardzo miła ale nie mam jeszcze wyrobionego zdania na temat jej skutków leczenia.

Ja chodze do tego osrodka i moge piolecic dr. Wilczynskiego. Bardzo sympatyczny i przede wszystkm jak dla mnie skuteczny!

A czy ktos z Was chodzi na os. kosmonautów do psychologa?

przez Marcinekk 19 gru 2009, 23:36
Witam,

Nadal szukam kogos do pogadania w Poznaniu :) przy herbatce, czy czymkolwiek.
Pogadac, pomilczec, obojetnie - byle z żywą osoba.

a moze ktos chce sie urwac w te swieta? tez je spedza samotnie? Ja juz dlugo nie wytrzymam tego napiecia, bólu. Ucieknijmy, gdziekolwiek
'Amerykański sen który się ziścił. Ale sny lubią zamieniać się w koszmary, gdy tylko odwrócisz wzrok.'

przez nascar 30 gru 2009, 01:16
Donkey napisał(a):
nascar napisał(a):Witam wszystkich i mam pytanie. Czy chodził ktoś z was może na Osiedle Kosmonautów do PZP. Ja chodzę tam do psychiatry Pani Anny W. Kobieta bardzo miła ale nie mam jeszcze wyrobionego zdania na temat jej skutków leczenia.

Ja chodze do tego osrodka i moge piolecic dr. Wilczynskiego. Bardzo sympatyczny i przede wszystkm jak dla mnie skuteczny!

A czy ktos z Was chodzi na os. kosmonautów do psychologa?

To jest chyba mąż mojej lekarki.

przez Donkey 30 gru 2009, 10:14
a Ty gdzie chodzisz do lekarki?

przez nascar 03 sty 2010, 20:42
Donkey napisał(a):a Ty gdzie chodzisz do lekarki?

Też na Kosmonautów ale chodzę do dr. Anny Wilczyńskiej

Sortuj wg