[Poznań] Poznań...okolice...

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

Re: [Poznań] Poznań...okolice...

przez old-Wujek_Dobra_Rada 09 sie 2009, 11:56
Poznań wita;) Z chęcią nawiązałbym kontakt. Moje gg 12116078
old-Wujek_Dobra_Rada

przez digital 09 sie 2009, 20:50
matura napisał(a):chmmmm a można wiedzieć czego spodziewacie się od spotkania?
a tym bardziej czego się spodziewacie jeśli umówicie się z kims o płci przeciwnej?
pytam bo jestem ciekaw po pierwsze czym się kierujecie i co chcielibyscie otrzymac?

P.S. i czemu na tym forum nawet usmieszki sa szare? to dziala na podswiadomość

Czego się spodziewamy? jest to chyba dla wszystkich oczywiste: z osobnikami tej samej płci- ostrej libacji alkocholowej a z płcią przeciwną to wiadomo :mrgreen: :mrgreen:

przez Jadis 10 sie 2009, 13:28
digital, jesteś świrem :lol:
przecie wiadomo, że żaden nerwicowiec nie spotka się, żeby pić ;)
Jadis

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez digital 10 sie 2009, 16:34
Jadis napisał(a):digital, jesteś świrem :lol:
przecie wiadomo, że żaden nerwicowiec nie spotka się, żeby pić ;)

Koleżanka najwyraźniej jest przewrażliwiona i nie wyczuła ironii :?

przez Jadis 11 sie 2009, 12:44
kolega najwyraźniej też ;)
Jadis

przez Marcinekk 20 wrz 2009, 10:16
Czolem,

Udalo sie juz jakies spotkanie ;)? Widze, ze Poznań milczy w morzu innych miast
Jesli ktos by chcial sie spotkac i porozmawiac, albo tylko porozmawiac wirtualnie to ja jestem baardzo chetny

moje gg: 4383912
'Amerykański sen który się ziścił. Ale sny lubią zamieniać się w koszmary, gdy tylko odwrócisz wzrok.'

przez kasiaxprincessx 30 wrz 2009, 17:52
Jak ktoś by miał ochotę pogadać to moje gg 15867490 :mrgreen: jestem z okolic Poznania pozdrawiam
:D :D
kasiaxprincessx

przez adelkowska 01 paź 2009, 22:00
Moje gg 103 168 02. Bardzo chętnie pogadam, a mam bagaż doświadczeń nader bogaty. :mrgreen:

przez ketjow 11 paź 2009, 13:49
Witam chcialbym spotkać sie na psychoterapie grupową w poznaniu jak chcemy sobie pomoc to dowiedzmy sie gdzie jest takie cos i zrobmy to pozdrawiuam
Rzeczywistość daje więcej wrażeń niż fikcja

przez Tornado 12 paź 2009, 10:37
Mam prośbę do Poznaniaków, którzy poznali już jakiś poznańskich psychiatrów. Pewna osoba mnie poprosiła, bym wyszukała jej psychiatrę w Poznaniu, ale gdybym miała jakieś opinie pozytywne na jego temat byłoby super. Mogę prosić Was o pomoc?
"Wolno dojrzewa człowiek. Wiele mu trzeba męstwa aby się nie dać wiatrowi i rosnąć w górę i w głąb, by triumfalną zielenią zaszumieć w końcu jak dąb zwycięstwa..."
[Konstanty Ildefons Gałczyński]

przez Jablonix 15 paź 2009, 20:31
Kochani zróbmy coś razem i zorganizujmy terapie grupową w Poznaniu jest podobno instytut Ericssonowski i tam jest terapia grupowa prosze was o opinie bo ja jestem za mozemy sie zgadac i chodzic razem na cos takiego podejzewam ze duzo sie nauczymy i pomozemy sobnie pozdrawiam i czekam
Jablonix

przez Donkey 16 paź 2009, 21:33
Ja bym była chętne na taka terapie.

Tornado ja polecam poradnie na osiedlu kosmonautów!
Bardzo przyjemni lekarze!

przez FrankMartin 20 paź 2009, 01:09
To mój pierwszy post na tym forum a więc WITAM wszystkich! :D
Jakby ktoś chciał pogadać to jestem chętny i mam mnóstwo doświadczeń z tej choroby z którą musiałem niestety poradzić sobie sam bez niczyjej pomocy i całkowitego absolutnego braku zrozumienia. :( Mam 18 lat gg 3377393

przez Artemizja 30 paź 2009, 04:08
Witam :)

Po pierwsze dziękuję Donkey jako chyba pierwszej, która dała jakieś namiary na polecaną przychodnię, bo to jest dokładnie takie info, jakiego szukałam w owym poście. Tak na prawdę, to zalogowałam się na tym forum by właśnie Tobie Donkey podziękować ^^

Zdziwiło mnie to, że wiele było postów z zapytaniem o jakiś adres, a tylko jedna osoba odpowiedziała. Daje to trochę do myślenia, gdyż z tego co wiem większość forumowiczów podjęła już leczenie. Konkluzja jest oczywista: albo nie jesteście zadowoleni ze swoich lekarzy, albo w jakiś sposób, z dziwnych względów wstydzicie się o tym pisać. No mam tylko nadzieję, że to nie przez to, że tak na prawdę nie obchodzi was los innych :(

Jeśli więc ktoś kto jest zadowolony z jakiegoś lekarza czyta właśnie ten post, niech napisze adres przychodni, kontakt, czy nazwisko doktora. Ja mam niedaleko na Kosmonautów, ale Poznań aż taki mały nie jest, więc na pewno informacja o innych przychodniach zostanie w przyszłości przez kogoś doceniona. Pomagajcie sobie ludzie w tak ważnych sprawach! Na prawdę z własnego doświadczenia wiem, że trafić na dobrego lekarza, który znał by się na nerwicy nie jest tak łatwo (choć może to tylko złośliwy pech ;/)

pozdrawiam!
Artemizja

Sortuj wg