[Poznań] Poznań...okolice...

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

przez kornelia_lilia 19 lis 2011, 14:01
Cześć matnia, Transfuse :D
Najtrudniej jest widzieć słońce… wierzyć w słońce i nie czuć ciepła. /H. Poświatowska/
Nigdy, nigdy nie żałuj, że zrobiłaś cokolwiek, jeśli robiąc to, byłaś szczęśliwa /Dorotea de Spirito/

przez pentagrow 19 lis 2011, 14:03
:(:(:(

przez kornelia_lilia 19 lis 2011, 14:06
pentagrow, a Tobie co?
Najtrudniej jest widzieć słońce… wierzyć w słońce i nie czuć ciepła. /H. Poświatowska/
Nigdy, nigdy nie żałuj, że zrobiłaś cokolwiek, jeśli robiąc to, byłaś szczęśliwa /Dorotea de Spirito/

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Transfuse 19 lis 2011, 14:09
kornelia_lilia, pentagrow, witajcie. Ja dzisiaj podzielam w 100% nastrój Piotra... :(
Przyjaźń wcale nie jest nienaruszalną więzią. Jest raczej jak olbrzymia, piaszczysta wydma, pozornie potężna i trwała, ale pewnego dnia budzisz się, a jej już nie ma.

przez pentagrow 19 lis 2011, 14:09
kornelia_lilia napisał(a):pentagrow, a Tobie co?

silne.. myśli "S"

przez kornelia_lilia 19 lis 2011, 14:16
pentagrow,
stało się coś?
Na pewno masz jakieś zajęcie, które odciągnie Cię od tych destrukcyjnych myśli ;)

przez pentagrow 19 lis 2011, 14:49
kornelia_lilia napisał(a):pentagrow,
stało się coś?
Na pewno masz jakieś zajęcie, które odciągnie Cię od tych destrukcyjnych myśli ;)

nie będę opisywał tutaj dokładnie bo później ludzie się z tego śmieją... ogólnie nie ma z kim gadać, brak wsparcia, brak bliskiej osoby itd.

dodam też że w pracy syf.... nie ma kasy od miesiąca.. i nie chce mi się już tam pracować
Ostatnio edytowano 19 lis 2011, 14:53 przez pentagrow, łącznie edytowano 1 raz

przez Matthias 19 lis 2011, 14:52
No to fajnie.... teraz czuje się zdołowany bo jeśli się okaże to co pisze matnia to widać, że nie mam szczęścia do psychiatrów. W zeszłym miesiącu byłem u dr Łukaszewicza i po 2,5 h czekania na niego nie chciał mnie przyjąć! Jeżeli teraz się okaże, że ten też nie albo będzie niemiły etc to tylko strzelić sobie w głowę....

przez kornelia_lilia 19 lis 2011, 15:06
pentagrow napisał(a):nie będę opisywał tutaj dokładnie bo później ludzie się z tego śmieją... ogólnie nie ma z kim gadać, brak wsparcia, brak bliskiej osoby itd.

dodam też że w pracy syf.... nie ma kasy od miesiąca.. i nie chce mi się już tam pracować

Ale to nie są powody, aby kogoś wyśmiewać, jeśli ktoś to robi, to olej to. Nie ma co się zadręczać innymi. Skup się na sobie.
Wiele osób, także tutaj boryka się z samotnością czy ma problemy finansowe. Takie życie. Raz z górki, a raz pod górkę ;)

przez matnia 19 lis 2011, 15:43
Matthias napisał(a):No to fajnie.... teraz czuje się zdołowany bo jeśli się okaże to co pisze matnia to widać, że nie mam szczęścia do psychiatrów. W zeszłym miesiącu byłem u dr Łukaszewicza i po 2,5 h czekania na niego nie chciał mnie przyjąć! Jeżeli teraz się okaże, że ten też nie albo będzie niemiły etc to tylko strzelić sobie w głowę....

Nie chciałam Cię wystraszyć. Ja tylko napisałam jak on zachowuje się w ZUSie, kiedy ma wytyczne z góry żeby nie dawać nikomu świadczenia. A jak się zachowa podczas prywatnej wizyty to nie mam pojęcia.
Podczas gdy Pinokio leżał beztrosko pod drzewem, w górze złowrogo gromadziły się dzięcioły...

przez Matthias 19 lis 2011, 15:47
Zobaczymy w środę... choć nie nastawiam że będzie dobrze matnia nie wystraszyłaś mnie, dobrze wiedzieć co nieco o nim...

przez Adele 19 lis 2011, 21:47
Hej, hej, słuchajcie, zapisalam sie na forum juz dość dawno temu, od czasu do czasu podczytuje, wybieralam sie na zlot "ogólnokarjowy", ale ostatecznie nie wyszło. W tamtym tygodniu z chęcia chcialam przyjsc na spotkanie, ale nie bylo mnie w Poznaniu przez cały weekend, za to wiem ze bylo fajnie:) Jutro tj. w niedziele o 19tej, spotykamy sie w ramach drugiego forum, na którym sporo osób z tego forum tez jest i ktorzy byli na spotkaniu w Misji tydzien temu. Tak więc fajnie byloby sie znow;) spotkac i pogadac na przerózne tematy przy kawce, piwku, czekoladce. wojtekp, neonova, agnieszka_2008 moga potweirdzic moje slowa...
Tak wiec jakby ktos miał ochote to po prostu.. do zobaczenia! Pozdrawiam, jakby co mozecie pisac na priv.wiadomosc.

przez Transfuse 20 lis 2011, 11:05
Mnie nie będzie, nie chciałbym Was pozarażać czymś grypopodobnym.
Przyjaźń wcale nie jest nienaruszalną więzią. Jest raczej jak olbrzymia, piaszczysta wydma, pozornie potężna i trwała, ale pewnego dnia budzisz się, a jej już nie ma.

przez Matthias 23 lis 2011, 22:27
jak Poznań będzie się kolejny raz organizował to organizatorzy dajcie znać na priva...

Sortuj wg