[Poznań] Poznań...okolice...

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

Re: [Poznań] Poznań...okolice...

przez dolinka25 11 gru 2008, 00:02
Hejka witam ja też jestem z Poznania

---- EDIT ----

Dołek mnie męczy tak że szkoda gadać, na nic nie mam siły nic mnie nie cieszy.Mam wrażenie że to nigdy się nie skończy

przez digital 26 gru 2008, 13:26
Witam, jestem z pod Poznania, mam 24 lata jakby ktoś chciał pogadać to odezwijcie się na GG.13446541. Pozdrawiam:

przez steppenwolf 26 sty 2009, 00:06
Witam,

Jestem z Poznania, mam 27 lat i cierpię na nerwicę lekową. Chodzi mi po głowie pomysł zorganizowania się ludzi z Poznania i okolic i wspólnego spotkania. Ideałem byłoby np. stworzenie grupy samopomocowej – klasycznej grupy wsparcia na wzór na np. AA, gdzie każdy z problemem może przyjść, powiedzieć co go trapi. Taka grupa osób, które razem walczy ze swoim problemem, co o tym sądzicie? Czy jest ktoś chętny żeby się spotkać w realu?

Pozdrawiam :smile:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez EMILKA132 31 sty 2009, 14:45
Witam!
Ja też jestem z Poznania,mam 27lat.Fajnie byłoby się spotkać i pogadać-bo tak naprawdę nikt nie zrozumie tej choroby, kto sam jej nie przeszedł.Tak naprawdę to możemy się zrozumieć sami na wzajem.Ja jestem za bardzo chętnie spotkałabym się z wami i pogadała. Rozmowa bardzo dużo daje-i pomaga w jakiś sposób chociażby na chwilę.Moje gg to 4244129.
Pozdrawiam

przez alex32101 31 sty 2009, 21:40
czesć wszystkim:)

wlaśnie dołaczyłam do was, jak zwykle z podobnym problemem mianowicie depresja :(
chcialam sie spytać czy robicie jakieś spotkaniee bo rowniez nie mam z kim o tym porozmawiać... jak co to piszcie...
pozdrawiam

przez chloe 01 lut 2009, 02:42
steppenwolf, ja mam 18, łapałabym się jakoś?

[*EDIT*]

tak mi dopiero teraz przyszło do głowy, że steppenwolf pisał o nerwicowcach, a to nie ja :] ale nic to, chętnie poczytam, co wymyślicie.
(...) Jest ciemno
jest ciemno jak najciemniej
mnie nie ma
nie ma spać
Nie ma oddychać
Żyć nie ma (...)

przez steppenwolf 01 lut 2009, 19:56
Pisałem o wszystkich, którzy mają problemy, czy to nerwica, czy depresja, czy jakieś inne przypadłości, każdy mógłby do nas dołączyć, a wspólnie moglibyśmy się spotykać i pogadać, najpierw na luzie, a później może bardziej sie zorganizować w kierunku klasycznej grupy wsparcia. Podaję swoje gg jakby co: 849 908.

W sumie chodzi o te kwestie najważniejsze, po pierwsze w takiej grupie ludzi można spotkać kogoś kto sam ma podobne problemy więc lepiej nas rozumie. Po drugie nawzajem można się wspierać, po trzecie można sie przed kimś otworzyć i wyrzucić z siebie złe emocje i swoje problemy - po prostu wygadać. No i uczyć się od innych sposobów radzenia sobie ze swoją chorobą, i problemami.

przez kasia29111 10 lut 2009, 15:32
Witam.. również jestem z Poznania..mam ponowny nawrót nerwicy,, wróciłam do leków,,niezbyt mi pomagają,,,jak co piszcie..kaska gg 3469457
"..Życie jest pełne niespodzianek.."

przez Akari 01 mar 2009, 21:25
Mam za sobą niemałe doświadczenia u psychologów i (jak dotąd jednej) pani psychiatry. Nie mam przyjaciół - bo nie lubię ludzi ^^ Jednak czasem, nawet ja czuję się samotna... może nawet czasem bezpodstawnie stwierdzam, że Was nie lubię. Ciężko mi się z kimś dogadać, bo... tak naprawdę nie umiem rozmawiać o imprezach i nie interesuje mnie kto z kim bla bla bla

O mnie? Kobieta - Dziewczyna chodząca krawężnikami, kochająca koty, anime, mangi, jRPG ^^ Jestem studentką, DDA, mam śliczną depresję o ciekawych rysach twarzy, uwielbiam metafory.

Tak więc - kobieto, mężczyzno - jeśli masz ochotę pogadać... mój nr gg 12749791
Ktokolwiek posiada, cokolwiek posiada — posiada nieszczęście.

przez integralny 03 mar 2009, 23:28
Witam. Jestem studentem psychologii. Zapraszam do zapoznania się z infromacjami o nerwicy, schizofrenii, depresji na moim blogu. Zapraszam do regularnego odwiedzania.
Zapraszam wszystkich na mój psychologiczny blog :)
http://www.psychika.net

przez martinez76 08 mar 2009, 01:46
Też jestem za spotkankiem na żywo. Czym innym jest obracanie sie w świecie wirtualnych nicków i wyobraźni, a czym innym rozmowa z realnymi ludźmi. W końcu to nadmierna wyobraźnia jest naszym największym wrogiem, a dla fobii itp. nie ma lepszego sojusznika niż strach przed tym co pomyślą sobie inni, brakiem akceptacji, zrozumienia .. ;) W tym przypadku, z wiadomych powodów ten wariant absolutnie odpada. :twisted:

[*EDIT*]

Mój nr GG w razie, gdyby ktoś chciał pogadać: 486556
- Pokonuj tylko najgorsze lęki, bo gdy Ci się to uda to małe tym bardziej stracą rację bytu -

= Największy z Twoich wrogów? Ty sam. Jeśli wygrasz tą bitwę, to inni ludzie nie będą zagrożeniem =

III Najlepszym sprzymierzeńcem nerwicy jest samotność III

przez izabel 21 mar 2009, 05:58
Witam!!!!! mieszkam około 35 km od poznania............mam depresje lekową i męczą mnie duszności............z mila chęcią poznała bym kogoś z kim mogla bym poklikać na gg a może i później się spotkać............(bardzo boje się ludzi,ponieważ nie raz spotkałam się z nietolerancja z ich strony....a powodem jest to iż po psychotropach przytyłam,chodzi mi tu raczej o mężczyzn.....) gdyby ktoś chciał poklikać to moje gg 10069099

przez pysiachna 26 mar 2009, 11:14
Hej ja jestem z Poznania.

[*EDIT*]

Hej wszystkim:)Jestem tu nowa..
Ja jestem z Poznania.
Pozdrawiam was:)

[*EDIT*]

Chciałabym z kimś pogadać...
Mam nerwice lękową...
Ciężko mi jest z kimś gadać...jestem bardzo zamkniętą osobą...
Przeszłam piekoło ,ale muszę żyć dalej....
Pozdrawiam

[*EDIT*]

mój numer gg 6734792

[*EDIT*]

mój numer gg 6734792

przez nena 04 kwi 2009, 22:47
Cześć! Jestem nowa na tym forum. W Poznaniu mieszkam od zawsze. Chorowałam na depresję, ale to już przeszłość ( mam nadzieję ). Teraz zostały mi już "tylko" zaburzenia osobowości.

Ciekawa jestem czy ktoś leczy albo leczył się u dr Mackiewicza z poradni Katharsis. Jeżeli tak to może niech napisze co o nim sądzi.

Pozdrawiam ciepło!

Sortuj wg